Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Tower
  Yesterday at 22:52
Kalandmester

ϟ Jonas Black vityillója
  Yesterday at 22:32
Jacob Troops

ϟ A holdfény sármos arca
  Yesterday at 22:09
Tim Roberts

ϟ Kockadobások fóruma
  Yesterday at 21:39
Jacob Troops

ϟ Alkímia labor
  Yesterday at 17:05
Viviana Rennes

A hónap posztolói
Luna Lovegood

Armand Stansson

Cody Armstrong

Gina Accipiter

Gwyneira Rousseau

Sidney Smallwood

Madeleine Eastwick

Jacob Troops

Perselus Piton

Daniel G. Paisley

Statisztika

Összesen 584 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Eleanor Branstone

Jelenleg összesen 38874 hozzászólás olvasható. in 3477 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Max & Thomas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Thomas J. Broown
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 25
ϟ Hozzászólások száma : 17

TémanyitásTárgy: Max & Thomas 2015-08-23, 19:41

Max & Thomas

Na, kiborultál már?

[You must be registered and logged in to see this image.]

A Mágiaügyi Minisztérium. Egyesek megrémülnek, ha idehozzák őket. Mondjuk, meg is tudom őket érteni. Az emberek egy részét elítélik vagy megkínozzák akkor, amikor idejönnek. De szerencsémre nekem nem kell ilyesmit átélnem, csak egy laza kihallgatásról van szó. Nem voltam elég óvatos mikor megpróbáltam elcsórni egy fazon pálcáját és lám, máris itt vagyok. Csak egy szimplán lopás akart lenni. Valami csaj bízott meg a munkával én meg igent mondtam. Elég nagy volt a tétje, mert valami nagyhatalmú mágus pálcáját akarta, de annál bőségesebb volt a nyereségem. Illetve lett volna, ha nem avatkoznak közbe az aurorok. Hogy ezeknek miért kell mindig láb alatt lenniük? Bár, amíg az apámmal nem futok össze, addig nincs gáz. Utána se nagyon lesz, mert úgyis ledagad, de jobb a békesség. Maximum majd odaordibálok neki, hogy: Szia apa! Mi van veled? De ezt tényleg már csak a móka kedvéért csinálnám.
Mosolyogva sétálgatok, miközben a többieket nézem, akiket úgy színt behoztak. Ha lehet, csak még nagyobb vigyorra húzom a számat, amikor ők is felém fordulnak. Nekik biztos nem volt olyan kellemes a kihallgatásuk, mint amilyen nekem lesz. Ha valaki ismer, tudja, hogy az auroroknál jobban kevés embert utálok (ami ironikus, mert én is az akartam lenni). Ezért próbálom mindegyiküket kiborítani. A legtöbbször össze is jön. Elég, ha mosolygok, és minden kérdésükön elröhögöm magamat. Ettől többnyire olyan dühösek lesznek, hogy csapkodni, meg kiabálni kezdenek. Na, olyankor már nem kell magamat megjátszanom, hogy milyen viccesnek tartom, hogy belőlem akarnak kihúzni valamit, mert ha kell, én dalolok akár a madárka, csak így szórakoztatóbb a dolog, meg amúgy sem tudok semmit. Igen, ez az igazság. Nekem nem mondanak semmit. A munkám kapcsán pedig csak annyi infót kapok, amennyi kell, visszakérdezni pedig nem szoktam. Akkor már valóban rajtuk nevetek. Most sem lesz másképp. Bárki jön is be, az garantáltan dühbe fog gurulni. Én pedig minden egyes percét élvezni fogom.
Elvezettek az egyik szobába, majd mielőtt becsukhatták volna azt, megkérdeztem, hogy ki jön be a kihallgatásra. Válasz nélkül csapták rám az ajtót. Vállat rántottam, majd fütyülni kezdtem. Fel-alá járkáltam a szobában. Elég uncsi volt mit ne mondjak. Ha nem paráztam volna attól, hogy ha megpróbálok kilógni, elkapnak és bezárnak, akkor biztosan már rég megcsináltam volna. Sőt, eleve be se jöttem volna. Csak szimplán elfutottam volna. De jobbnak tűnt együttműködni és nem szólni. Egy idő után úgy döntöttem, hogy leülök. Határozottan unalmas volt, hogy csak úgy álljak. Mondjuk, nem sokáig csináltam, de akkor sem volt valami érdekfeszítő. Fölraktam a lábamat az asztalra, majd énekelni kezdtem. Csettintgettem hozzá a ritmust és közben jobbra-ballra dülöngéltem. Rémunalmas egyedül várni. Legalább maradt volna itt velem valaki, akivel tudtam volna dumálni, vagy hoztak volna be nekem valami játékot. Egy fadarab is megtette volna. Azzal legalább azt játszhatom, hogy a pálcám. De akár már azt is visszaadhatták volna! Igazán nem haragudtam volna meg érte. De hát, ha egyszer ez a szabály! Sose szegtem meg őket, kivéve, ha azt a főnököm akarta. Sajna túl nagy bennem a lojalitás. Emiatt is kerültem olyan kényes helyzetekben, mint az elmúlt két évben. Ilyen az én formám! Mindig történik velem valami.
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Ha már nincs semmid, csak mosolyogj!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Max & Thomas

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics

-
» Thomas Ritter - kicsit másképp, de elkelt!
» [Küldetés] Thomas Hick, a kalandor
» Thomas Jefferson Rogers
» Thomas Repülőtér
» Thomas "Tom" Avery