Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Patrónuslista
  Yesterday at 19:21
Melissa Greenwood

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 18:33
Joyce Brekinridge

ϟ Házpontok 2018-2019
  Yesterday at 10:26
Luna Lovegood

ϟ A rémület éjszakája
  Yesterday at 10:08
Gemma Carlyle

ϟ Welcome my old friend!
  Yesterday at 02:56
Ivarn-vo Inor

ϟ Kockadobások fóruma
  Yesterday at 01:48
Cody Armstrong
A hónap posztolói
Luna Lovegood

Jacob Troops

Kieran O'Byrne

Gina Accipiter

Nox Djarum

Cody Armstrong

Harry Potter

Adam Jericho

Madeleine Eastwick

Dane Seoras

Statisztika

Összesen 595 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Melissa Greenwood

Jelenleg összesen 39840 hozzászólás olvasható. in 3514 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Rain és Valentine a Phoenix Gardenben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Valentine Pitt
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 40

TémanyitásTárgy: Re: Rain és Valentine a Phoenix Gardenben 2015-11-02, 12:57

Rain & Valentine
Sunshine!
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ugyan kellemetlennek indult a délelőtt, de talán jobban nem is folytatódhatott volna. Még szerencse, hogy le tudtam lépni anyáméktól. Gondolom, nem kellett az ördögi ikrek mellé még egy kezelhetetlen gyerek, úgyhogy nagy örömömre lefizetett, és utamra engedett. Úgy tűnik, van értelme, ha az embernek ilyen minden lében kanál testvérkéi vannak. Na meg, hogy a családfa többi ága sem kellemesebb, márpedig útközben nem egy-két emberrel futottunk össze. London nem is olyan nagy város, mint ahogy mondják!
Na de, a lényeg, hogy megléphettem, és, miután a fagylalt elfogyott, komolyan fontolóra vettem, hogy bevetődjek egy aranyos kis párocska mellé, hogy becsatlakozzak a piknikbe. Bár, a nyálcseréből kimaradnék, az édes hármas úgy az igazi, ha a női nem számfölényben van… Na de, ez sem a lényeg. Rain, akit már jó ideje nem láttam, a pletykák szerint lebukott tőlünk. Elsőre nem is hittem el, na, nem mintha olyan nagy szám lenne. Én is buktam már majdnem. Nem volt vicces dolog, amit otthon akartak művelni velem… Viszont elég sokan megbuknak, főleg ötödik tájt, nem olyan nagy szám. Szerintem nem ettől lesz kevesebb valaki. Amennyire megismertem, tök jó fej! Hol baj az, ha egy, vagy két évvel lejjebb jár, mint én?
- Gratulálok! Az egyetem nagy szívás lesz, előre szólok! - vigyorgok rá, megszokottan túlságosan is. - Ezzel szerintem estig itt ücsöröghetsz. - Nevetek fel, és a vigyorom még akkor sem lankad, amikor legközelebb megszólal. Hogy őszinte legyek, nem vagyok benne biztos, hogy csak viccelődik, vagy komolyan mondja-e, de rajtam nem fog kifogni! - Nem ijesztettél meg, hoztam magammal pénzt.  - Vigyorodom el elégedetten, mint a jóllakott óvodás, majd kisebb szünet után folytatom. - De tudom, hogy csak viccelsz. - Felelem, miközben rákacsintok. Legalább is remélem. Mást nem, majd nála is bevetem a kiskutya szemeket, mint a múltkor Grace-nél is. Tuti hatásos módszer, tesztelve, és védetve!

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

A boldogság olyan érzés, mint a normálisnál kisebb gravitáció.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Cheon Seung-ah
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTárgy: Re: Rain és Valentine a Phoenix Gardenben 2015-09-26, 21:30

to Valentine

Jól elvagyok az olvasással, ez a könyv sokkal jobb a múltkorihoz képest. Sikerült kifognom egy normális című könyvet, erre mikor kinyitottam, kiderült, hogy az egyik giccses Austen-regény, amit a magányos szingli nők olyan nagy élvezettel olvasnak. Na, abban a pillanatban dobtam félre azt a vackot. Maradandó agykárosodást szenvedtem volna, ha beleolvasok, úgyhogy jól tettem, hogy megszabadultam tőle. Ezúttal viszont szerencsésen választottam, ez valami tiniregény, ami ugyan nem nekem való, de legalább vicces, meg mindig van benne egy csomó szereplő, akit utálhatok. Ráadásul koreaiul van, úgyis gyakorolnom kell, mert a suliban nincs időm a szintentartással foglalkozni. Ott nincs kivel azon a nyelven beszélnem, bár tudom, hogy a Hugrabugban vannak páran koreaiak, és talán Miya is az részben, de erről még nem esett szó, a hugrásokat pedig nem ismerem.

Néha a kajára pillantok, mert kezdek éhes lenni, de még nem akarok enni. Bosszant a nagyanyámék megjegyzése, mi van, ha igazuk van? Áh, nem fogok koplalni, úgyse hagyják. Múltkor is, elvittem mamát a városba, vagyis inkább ő engem, mert kora ellenére imád vásárolgatni, szerintem tőle örököltem. Meg jól is tartja magát, és van stílusérzéke. Na de most nem ez a lényeg. Elmentünk vásárolni, aztán beültünk enni valahová, és addig nem mehettünk ki, amíg nem tömött belém egy csomó kaját, pedig már rég tele voltam. Csoda, hogy ilyen körülmények között hízik az ember? És nagyon jó, hogy erre még emlékeztetnek is. Esély sincs fogyókúrára, meg ilyenekre. Szóval ja, néha jó lenne, ha az ember választhatna magának családot, és nem készen kapná. Aki ázsiainak születik, az úgyis tudja, miről beszélek.

Olvasás közben észrevettem Valit, ami abból a szempontból jó, hogy már kezdtem halálra unni magam. Észre is vett, kisebb keresgélés után, pedig azért nem vagyok láthatatlan. A megjegyzésére elvigyorodom, el is felejtettem, hogy néha olyan színpadiasan beszél. – Ja, tök rég volt. Azóta viszont én is eljutottam végre hetedikbe – nevetek fel. Nem tudtam sose, hogy ő mit gondolt arról, hogy buktam kétszer is, ha követte egyáltalán, de úgyis észrevehető volt, hogy egyszer csak nem jártam már velük, de továbbra is a suliban voltam. – Hát igen… sokáig tervezek maradni – jegyzem meg, majd rosszindulatú mosolyra húzom a szám. – Kaphatsz te is belőle, ha fizetsz – Természetesen csak poénkodom, de nem tudom, ismer-e annyira, hogy ezt tudja.

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Valentine Pitt
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 40

TémanyitásTárgy: Re: Rain és Valentine a Phoenix Gardenben 2015-09-17, 23:33

Rain & Valentine
Sunshine!

Nyár, ó Merlinre, hogy tudtál ilyen gyorsan elmúlni?! Mintha csak tegnap cuccoltam volna össze a Roxfortból... Az egész nyár, annak ellenére, hogy mennyi minden történt, mintha csak egy csettintés lett volna. Mintha csak tegnap hopponáltam volna Franciaországba a nagynénémhez, és ismerkedtem volna meg Desiere-vel... Egy kis nyári kaland, de az is véget ért, ahogy végül is haza hopponáltam. Nem szeretem a távkapcsolatokat, még ha csak hopponálnom is kéne, hogy láthassam. Kézenfekvőbb egy olyan lányt választani, aki a közelben van. Azután meg emlékszem, körbeutaztuk Írországot, majd a hegyekből egyenesen a tengerpartra mentünk. Annyi minden történt, most meg itt vagyok, és anyámékkal mászkálok fel-alá Londondban... Ó, Merlin, miért ilyen kegyetlen az élet?! Már reggel kilenckor elindultunk, hogy az öcséimnek cuccokat vegyünk az óvodába. Nem is emlékszem, hogy ennyi kacatot össze kellett volna vásárolni nekem... Mindenesetre, én a vásárlókörút végén kunyeráltam egy kis pénzt és leléptem, most pedig itt vagyok a Phoenix Gardenben, egy fagylalttal könnyítve az időjárás viszontagságait. Reggel még olyan felhős volt az egész, pont ezért jöttem el egy fekete hosszú farmerban, szürke-fekete csíkos trikóban, és egy szintén fekete mellényben, hogy nehogy fázzak... Hát, ilyen az én szerencsém, de nézzük a pozitív oldalát a dolognak: legalább eggyel több okom van fagyit enni. Ez is valami, na meg ilyenkor még az angliai nők is ledobják a ruhájukat. Vagyis a javát. Szóval vígan sétálgatok a Gardenben, nézem, ahogy mások beszélgetnek, piknikeznek és miegymás... És valamiért késztetést érzek, hogy leüljek közéjük, hátha adnának valami kaját. A fagyi úgyis elfogyóban van. Már éppen kiszúrok magamnak egy szimpatikus párocskát, amikor valaki a nevemet kiabálja. Épp legyűröm a maradék fagyit, és közben körbepillantok, de elsőre még nem is sikerül kiszúrnom a koreai lányt. De egy újabb nekifutásra már igen, és szerencsésen fel is ismerem benne azt a Roxfortos csajt, akinek sohasem tudtam kiejteni a nevét, de még csak megjegyezni sem. Még szerencse, hogy valaki elkezdte Rain-nek hívni, így legalább megmaradt bennem legalább a beceneve.
- Rain! - kiabálok, valószínűleg elég hangosan, és integetni kezdek a lánynak, miközben megindulok felé. - Merlinre, Rain! Olyan rég volt már. Nem is láttalak már vagy... Fú, régóta - vigyorgok rá, amint odaértem hozzá. - Jól felkészültél - pillantok le a kosárkára, és amennyire belátást enged, a tartalmára. Én semmit nem hoztam magammal, csak pénzt, ha esetleg megéheznék, kivételes alkalmak egyike, hogy enm cipelek magammal kaját. Mondjuk, én nem is úgy indultam el otthonról, hogy sokáig távol leszek.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

A boldogság olyan érzés, mint a normálisnál kisebb gravitáció.
Cheon Seung-ah
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTárgy: Rain és Valentine a Phoenix Gardenben 2015-08-22, 15:51

to Valentine

Minden tökéletes, végre nyár van és szabad vagyok, sikerült végre átmennem, így nem kell még egyszer megismételnem a hatodikat. Ünneplés gyanánt úgy döntöttem, hogy elmegyek az egyik kedvenc parkomba, a Phoenix Gardenbe. Itt sosincs nagy tömeg, mert eléggé kicsi, én is csak azért ismerem, mert nem messze lakunk innen. Kikönyörögtem anyáéktól egy fényképezőgépet annak örömére, hogy végre végzős vagyok, úgyhogy azt is magammal hoztam, és fényképezni fogok, virágokat, a tájat, és magamat. Mert valljuk be, ma különösen jól nézek ki, annak köszönhetően, hogy ilyenkor rengeteg időm van sminkelni meg az azt megelőző arcápolási rutinomra is. Úgyhogy másfél óra alatt el is készültem mindennel, a bőröm hibátlannak tűnik, a szememet fekete szemceruzával kihúztam, szempillaspirállal kiemeltem a szempilláimat, a számat vörösre rúzsoztam, hogy menjen a szoknyámhoz, ami a mai nap piros. Persze nem ízléstelenül erős a sminkem, hanem amolyan visszafogottan mutatós. Nem vagyok én olyan, mint azok, akik húsz kiló vakolatot kennek magukra. Abszolút a természetesség híve vagyok, de néha nem árt egy kis extra. Olyan meleg van amúgy, máskor ilyenkor már szakadni szokott az eső, de ezúttal nem, így hát marad a megsülés. Nem is igazán akartam kimozdulni, de átjöttek nagyanyámék, akik folyton megjegyzéseket tesznek rá, hogy mennyit híztam (pff, nyugaton ez nem bók), meg hogy többet kéne ennem (most akkor nem eszek, de híztam, mi van?), és eszem ágában sem volt hallgatni őket.

Egy kosárban hoztam magammal jégkrémet, anya varázsolta el, hogy ne olvadjon meg, így azt is tudok enni, persze azon kívül még más kaját is pakoltam, nehogy éhen haljak, meg most amúgy is itt akarok enni. Szeretem elrendezgetni a tárgyakat és az ételeket szép környezetben, hogy aztán lefényképezhessem, és mutogassam az ismerőseimnek, milyen ügyes vagyok. Amúgy ahhoz képest, hogy ez nem egy nagy és ismert park, most elég sokan vannak itt, főként a környékbeliek, úgyhogy akit ismerek, annak odaintegetek, meg persze ők is nekem, szóval minden rendben van. Hoztam egy könyvet is magammal, úgyhogy miután jól bekentem magam naptejjel, valami árnyékos helyre leterítek egy takarót, és leülök olvasni. Egyszer pillantottam csak fel, és akkor is azonnal kiszúrtam egyik volt évfolyamtársamat, akivel még annak idején együtt kezdtem a sulit.  Pontosabban, harmadiktól ötödikig voltunk évfolyamtársak, mert ő később jött, én meg utána megbuktam, de azért még emlékszem rá, mert kábé az összes csajt fel akarta szedni, pedig akkor még senki nem nézett ki túl jól, mindenki tudja, hogy az angolok későn érő típusok. Azóta nem sokat hallottam róla, de azért érdekelt, hogy mi van vele, bár abban nem voltam biztos, hogy emlékszik még rám. – Hé, Vali! – kiáltok rá, biztosan meghallja, mert nem süket, meg azért én sem arról vagyok híres, hogy halk vagyok. Amúgy furcsa, hogy itt látom, mert még sose találkoztam vele Londonban, bár ha jól emlékszem, ő is itt lakik.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Rain és Valentine a Phoenix Gardenben

Rain és Valentine a Phoenix Gardenben

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal