Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Házpontok 2018-2019
  Yesterday at 13:55
Megan Smith

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 13:20
Tim Roberts

A hónap posztolói
Luna Lovegood

Jacob Troops

Gina Accipiter

Kieran O'Byrne

Megan Smith

Christopher Graves

Adam Jericho

Dane Seoras

Nox Djarum

Shanna Griffin

Statisztika

Összesen 595 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Melissa Greenwood

Jelenleg összesen 39886 hozzászólás olvasható. in 3514 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Zeneajánló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Joyce Brekinridge
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 24
ϟ Hozzászólások száma : 50

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2018-12-08, 17:50

Új kedvenc Very Happy

Farkas
farkasnak
farkasa.

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 486

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2018-08-17, 22:21

Visszautalva azokra, amik utánam voltak.

Dolgoztam olyan pólónyomós cégnél, ahol Little Mix koncertpólókat nyomtunk. Razz
IMÁDOM azokat a HP-s videókat!!!
Én is szeretem a Mamma Miát, mondjuk ez a szám annyira nem tetszik, de a második rész attól még fel van véve listára, pont tegnap csináltam egyet, hogy miket kéne megnézni mostanában. ^^
Hát kicsit féltem, hogy mi a fene is lesz ez a cowboyos ökörség, egy kicsit úgy érzem, hogy paródiás mulatósba futottál. xD Borzalmas. Very Happy

Én pedig ezt ajánlom, egy külföldi színésznő magyarul reppel, igaz egy évbe telt, mire ennyit megtanult, de büszke magára és én is büszke lennék magamra, mert naaagyon nehéz a nyelvünk! ^^

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Calista.Merrickleadva
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 173

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2018-08-12, 18:08

Nemrég Horvátországban jártam és ha külföldre megyek, előtte mindig szokásom helyi dalokat hallgatni Very Happy Ez valamiféle rossz beidegződés lehet, de szeretek ilyen zenéket hallgatva tájakat bámulni Very Happy Mindenesetre, amióta hazajöttem, folyamatosan ezt hallgatom.

Audrey Jensen
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 44

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2018-08-10, 07:37

Annyira imádom a Mamma Miát!! Ez a második rész egyik számomra nagyon kedvelt száma, bele vagyok szeretve Amanda hangjába Embarassed

Winifred Hill
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 16
ϟ Hozzászólások száma : 56

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2018-02-09, 23:29

<3<3<3

<3<3<3
Dane Seoras
Reveal your secrets

Alvilági

ϟ Kor : 26
ϟ Hozzászólások száma : 236

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2017-12-25, 21:16

Manapság a sok gagyi modern, megjegyezhetetlen együttes és előadó között van egy lánybanda, akik elég retróban nyomják, és pont ezért a nagy kedvenceim.

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2017-11-14, 21:01

Jujj, de régen láttam azta a filmet, már nem is emlékszem, csak hogy nem a szőkétől kell félni, hanem az albínótól (?!), ha egyáltalán az az. Very Happy

Zene is meg nem is... HUFFLEPUFF YOOO.

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Audrey Jensen
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 44

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2017-10-21, 10:57

Sziasztok!

Egy régi kedvenc filmem, az Óvakodj a törpétől hősnője nagyon hasonlít mind a külsejében, mind a járgányában az Egyszervolt c. sorozat Emmájára. Íme:

Megan Smith
Reveal your secrets

Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2017-10-06, 23:07

Jöttem egy zeneajánlással, bár ez egyben játékajánlás is, mind a soundtracket, mint a játékot NAGYON NAGYON ajánlom, mindenkinek, aki nem csak a lövöldözős játékot kedveli, bár egy szerepjátékos, írós oldalon szerintem mindenkihez pontosan illik egy ilyen típusú játék. Nézzetek utána, és addig is, hallgassátok ezt:

Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Clyde Peterson
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 39

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-12-09, 22:11

Sweeny Todd. :3 Azért én is odavoltam. Very Happy Ricky Martin meg jó, bár, hozzá nekem hangulat kell.
A bulizós, ivós dalok kedvéért meg, ha már erre jártam:

Just be true to yourself.
Cheon Seung-ah
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 129

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-12-09, 21:21

Nem sokról maradsz le, én ezeket a klipeket annyira utálom, amiket ma csinálnak, kb az összes bulizásról, piálásról, meg egyébről szól, és nem tudom, mi értelme van (a rossz példamutatáson kívül).
Amúgy ez az egyetemi tesi (máshol nincs is, csak nálunk azt hiszem Very Happy), gimiben mi is futottunk a hidegben iskolaköröket, időre (és persze mindig utolsó voltam xDD).

Á, szóval innen jött az ötlet? ^^ Jó is a Durmstrang, kár, hogy azon kívül semmit nem tudtunk meg róla, hogy ott oktatnak sötét varázslatokat. XD

Én a porszívózással elvagyok, valamiért az kellemesebb, meg hamar kész vagyok vele, nem úgy, mint a mosogatással, mert nehéz rávenni magam, hogy mosogassak el azonnal, hanem inkább összegyűjtöm a hétvégére, és akkor állok neki. :"D

Sweeny Todd szivecske szivecske szivecske Ó, de imádom, meg úgy szinte mindent, amit láttam tőle, és hát Johnny Depp meg Helena Bonham Carter egy filmben szivecske szivecske Nekem az Éjsötét árnyék is nagyon tetszik, sokszor láttam már, és szerintem nagyon vicces, de valamiért egyedül vagyok egyelőre ezzel a véleménnyel az ismerőseim közül. XD

Ricky Martin nekem annyira sosem jött be, de a latinos számokat én is szeretem. Very Happy

Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Hozzászólások száma : 1483

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-11-29, 18:17

Zenecsatornát szó szerint évek óta nem néztem. Very Happy Nektek legalább van zene, nekünk az se volt anno tesin, és a tanár előszeretettel futtatott minket inkább kint télen is a hidegben, hátha sikerül összeszedni azt a jó kis torokgyulladást. Very Happy

Igeeeeen. Very Happy Hát nem véletlenül lett a Neza anno bolgár mágusiskola, a Durmstrang király jessz
Ez is nagyon tuti szám amúgy, de nekem még mindig a Durmstrang bevonuló a nyerő. Very Happy

Hehe, én a porszívózást jobban utálom, meg a vasalást, a mosogatás semlegesebb. Very Happy

Oh hát Tim Burton király ez alap, nekem az Alice csodaországbannal sem volt különösebb bajom, de akkor már:

Itt még Piton is énekel. Very Happy

Mostanában Ricky Martinra kattantam rá nagyon megint, jó látvány is a bácsi ( Very Happy ) és a hangja is szép és a spanyol is egy remek nyelv. nagyszemu

A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumotion.com/
Cheon Seung-ah
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-11-09, 21:22

A Class Fm nálunk tesiórán megy, amikor körbe-körbe futtatnak minket egy pici, levegőtlen teremben, úgyhogy rossz emlékekkel kapcsolom össze. Very Happy Néha zenecsatornából tájékozódom, hogy mik az új zenék, de tesóm jobban képben van, általában tőle szerzek értesüléseket. Very Happy

Igeen, az a rész, amikor berontanak a Nagyterembe, az annyira jóó (és jól is néztek ki, khm Very Happy ) Nekem ez a legnagyobb kedvencem, ez volt az első, aminél eldöntöttem, hogy meg kell szereznem a soundtracket:

Ez a szám tényleg jó, ilyenekre szoktam mosogatni. Very Happy Mármint, így gyorsabban telik az idő, és nem tűnik olyan borzalmasnak a dolog (minden házimunka közül a mosogatást utálom a legjobban xD)

És maradnék a filmzenéknél. Very Happy Imádom a Tim Burton-filmeket, majdnem mindet láttam már, és egyedül az Alíz Csodaországban nem tetszett annyira, de a zene megmentette:

Sheska Thorne
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 34
ϟ Hozzászólások száma : 204

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-11-02, 14:15

Én szoktam hallgatni időnként Class FM-et, ott is vannak jók, meg amúgy máshonnan nehezen érnek el hozzám az újabb zenék, és azért néha-néha azok között is akad egy-egy használható. Very Happy

Ez jóóó, HP alap, bár nálam a nagy kedvenc, ez olyan igazi libabőrözős, meg amúgy is oda vagyok a Durmstrangért *-*

És szintén egy újabb szám, amit nagyon szeretek. Very Happy

S • T • R • E • N • G • H • T
P • O • W • E • R

A • N • D

Cheon Seung-ah
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-10-29, 19:56

Tényleg nagyon jó hangja van, és a szám is tetszik, főleg, hogy a címében benne van a karakterem neve. Very Happy

Rádiót én is nagyon ritkán hallgatok mostanában, régen a Sláger rádió volt a kedvencem, de amióta megszűnt, mást nem tudtam hallgatni, nem volt olyan jó.

Amúgy igen, a Tarja-számok tudnak depressziót okozni, dee elnézem neki, mert annyira szeretem. ^^

Ez a One Republic dal pont jó most, mert egyedül vagy itthon, és az ilyen zenék elterelik a gondolataimat Very Happy (ciki, nem ciki, félek egyedül este XD)

Éés végül, de nem utolsó sorban, ez az utolsó dal is nagyon tetszik, kár, hogy nem angolul énekelnek, mert nagyon szeretem az ilyen stílusú számokat, de szerintem nem a spanyol nyelvre lett teremtve. XD

Én pedig most HP zenét hoztam, mert szerintem az összes soundtrack mestermű. Azok közül is ez az egyik kedvencem:

Shane Fireblade
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 24
ϟ Hozzászólások száma : 112

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-10-24, 16:29

Na jó, én is fogok ide írkálni^^ Most találtam egy gyöngyszemet X-Menes karialkotás közben Very Happy

Kylie Aria Bryson
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 154

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-10-24, 15:23

Oh igen, amiket a rádióban napi 40-szer játszanak le a tetejében és már agybajt kap az ember. Very Happy Jó, hogy ritkán hallgatok rádiót. Very Happy

Igen, az az övé, de amúgy tök jó hangja van, én nagyon szeretem, először ezt hallottam tőle, ha már darkos:

Ez a dal se rossz, bár tuti nem tudnám sokszor meghallgatni, mert mély depresszióba esnék. Very Happy

Meg most erre kattantam rá nagyon, kivételesen a ritka rádióhallgatásomnak köszönhetem. Very Happy

együtt újra egész lehet.

Két megtört lélek
Cheon Seung-ah
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-10-23, 18:54

Hát igen, meg vannak azok is, amik nem jók, de olyan fülbemászóak, hogy nem lehet megszabadulni tőlük. Very Happy

Igen, sőt, a régebbiekben még az angolt sem lehetett felismerni, olyan rossz volt a kiejtésük. Very Happy

Jajj, hát ez nagyon aranyos volt, meg vicces is. Very Happy Nem neki van Budapestről szóló dala?

Én pedig most ugrok egy nagyot a darkos vonalra, ő a kedvenc énekesnőm, és napok óta nem megy ki az új száma a fejemből. Very Happy A klipnek semmi értelme, mert egy filmből vannak a részletek, de amúgy is úgy az igazi, ha csak hallgatja az ember. ^^

Charlene Carols
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Hozzászólások száma : 239

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-10-23, 08:07

A szappanopera betétdalok között is vannak azért jók na. Very Happy

Ez nem rossz, keleti diszkó zene. Very Happy Amúgy bírom ezeknél a daloknál, hogyan keverik az angolt a saját nyelvükkel, utóbbit ugye nem értem, csak néha elkapok egy-egy angol szót. Very Happy

Velem tegnap ez jött szembe megint, most újra ráfüggtem. Very Happy Az énekesnek is tuti a hangja, plusz olyan kis cuki, ahogy megsértődik, meg Gandalf nem alkalmazkodik hozzá. Very Happy

Ha valaki nagy hegyet akar megmászni,
ne törődjön a vakondtúrásokkal.
Nagy célhoz nagy szív kell.
Cheon Seung-ah
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-10-22, 13:05

Mindenképpen, az olyanok jól leszívják az agyam, és gyakran van szükségem rá. Very Happy

A hangja nagyon jó, csak az ilyen dallamú számokat annyira nem szeretem, emlékeztet a szappanopera betétdalokra. xD

Hoppá, nem tudtam, de most már igen, úgyhogy, remélem, ez jobban tetszik:

Kim Sun-hi
Reveal your secrets

Hugrabug

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 123

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-10-21, 09:41

Igen lejátszási listában én is találok néha érdekeseket, de sokszor azért jó meglepik vannak, amiket aztán megint szénné lehet hallgatni. Very Happy

A sorozatot meg nézd meg, tényleg nagyon kis cuki, You're beautiful a címe, ha minden igaz. Smile

Ez a lánycsapatos nekem valahogy annyira nem volt megfogós, de általában a férfiénekesekért vagyok jobban oda, ez is benne van. Very Happy

Cheon Seung-ah
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-10-19, 22:05

Én a kedvelt videóim között szoktam érdekes dologra bukkanni, meg ilyen régi számokra. Very Happy

Úúúú, ez annyira jóó, nagyon tetszik a hang meg a szám is. *-* Nem láttam a sorozatot, de akkor majd pótolom valamelyik szünetben. Very Happy Igazából történelmieket szoktam nézni, de nálam ez betegség. XD

Ééés, ez egy ilyen örök kedvenc vagy nem tudom, de amióta megjelent, azóta még nem untam rá, úgyhogy mondhatjuk így is. Very Happy

Wyatt B. Delgado
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 68

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-10-19, 21:35

Áh, ez alap szám tényleg, de én az ilyen agyonhallgatottakat is szeretem. Very Happy Van youtube lejátszási listám, időnként elindítom az elejétől, hogy visszatérjenek a régi számok is. Very Happy

És vissza keleti vonalra, ha már így belaktuk ketten a fórumot, a sorozatot láttad? Ha nem nézd meg. Razz

Cheon Seung-ah
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-10-19, 00:17

Tényleg olyan. Very Happy Első hallgatásra kicsit fura volt (hmm, lehet elszoktam az ilyen zenéktől? Very Happy ), de most meghallgattam megint, és nagyon kellemes. Smile

Ez pedig kicsit régebbi, meg lehet, hogy már unalmas, mert anno agyonjátszották, de akkor nekem nagy kedvencem volt:

Leticia Samuels
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 183

TémanyitásTárgy: Re: Zeneajánló 2015-10-16, 20:18

Ezek bejönnek, lejátszási listába mentve is. Very Happy

Itt meg minimum mintha Luna anyuja énekelne.  nagyszemu