Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ A Black Birds Tokyo-ban
  Yesterday at 16:20
Alicia Geller

ϟ Ninon Delacroix
  Yesterday at 14:23
Ninon Delacroix

ϟ Graves & Cody
  Yesterday at 14:07
Cody Armstrong

ϟ Zeneajánló
  Yesterday at 10:57
Audrey Jensen

ϟ Nox Djarum
  Yesterday at 10:50
Megan Smith
A hónap posztolói
Graves Matlock

Cody Armstrong

Georgiana Findley

Nox Djarum

Megan Smith

Quessena Melchys

Elijah Crowfield

Luna Lovegood

Calista Merrick

Seraphin McCaine

Statisztika

Összesen 564 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: River

Jelenleg összesen 32842 hozzászólás olvasható. in 3070 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Isaac & Thessa - We will found the love?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Theressa Ambrose
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 5

TémanyitásTárgy: Re: Isaac & Thessa - We will found the love? 2015-08-26, 02:51

[You must be registered and logged in to see this link.] || megj. || [You must be registered and logged in to see this link.]

I think the love is not the happines... the love is a kind of pain

Theressa & Isaac

[You must be registered and logged in to see this image.]

Miután Megan rázott fel és mondta, hogy le kell szállnom. Igaza van és már tényleg itt voltunk, és le kellett szállni a buszról. Kissé álmosan sétáltam, majd egy kisfiú letámadott az utcán és egy barackszínű rózsát nyomott a hajamba azzal a szöveggel, hogy virágot a virágnak, majd nyomott egy puszit az arcomra és elfutott… Hát nem volt mit tenni, sétáltam tovább, majd mmegpillantottam Isaac-t és éreztem hogy mosoly egyre jobban görbül az arcomon és szívem a jól ismert ritmusra vált. Nagyon izgultam és egyben féltem is, nem szabad lebuknom, hogy… lassan négy éve már sokkal többet érzek, mint amennyit szabadna. Majd a köszönés után jött egy ölelés, olyan jól esett és annyira kellemes volt…
- Persze, hogy tudtam, hatalmas… néha még én is elveszek benne. - majd egy picit kuncogok is, hát mindenki tudja, hogy london hatalmas város és könnyen el lehet veszni benne. Egyszer én is elindultam a pékségbe, majd egy piacon találtam magam,hát elég kellemetlen volt, hogy azt se tudtam, hogy hol vagyok… hallatszik a hangján, hogy nem rég még futott, majd mikor kérdések tömkelegével támad lr, akkor elmosolyodom. - Apu még mindig rengeteget dolgozik és keresi a… gy… gyil… gyilkost… én meg egy hetet a barátnőmnél töltöttem, olyan szuper volt, annyira élveztem… képzeld a cicáját megfürdettük,aztán a cica annyira nem élvezte, de hát…  - kezdem el lelkesen, és imádok beszélni, mindig is imádtam, szerencsére, ha zavarban vagyok, akkor is rengeteget tudok beszélni. Bár a hát után nevetve megvonom a vállam és folytatom még mielőtt közbe tudott volna vágni. - Aztán megszárítottuk és teleraktuk a bundáját masnival, hisz perzsa cicájuk van… miután a macskával végeztünk elmentünk bulizni, és az egyik srác táncolni akart velem, majd elhívott randizni… - és itt befejezem, mert természetesen nemet mondtam a randira, bár jó lenne tudni, hogy ő egy kicsit féltékeny-e vagy nem tudom… bárcsak az lenne és akkor könnyebben rájönnék, hogy szeret-e egyáltalán,vagy észre vesz-e, mint egy lányt… ez már érdekesebb és húzósabb kérdés. De biztos, hogy nem lát bennem semmit sem, hisz mit látna bennem? Nem vagyok szép, nem vagyok szexy és fiatal is vagyok… - Na és te veled mi volt? Biztos, hogy volt valami, mond el! Annyirs kiváncsi vagyok, ha pedig semmi sem,akkor találj ki valamit. - felpörögtem teljesen, ami lehet, hogy nem túl jó,bár nem érdekel,végre azzal a fiúval vagyok, akivel egész nyáron lenni akartam. Vajon vele mi történt a nyáron?

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Isaac Frewen
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 25

TémanyitásTárgy: Re: Isaac & Thessa - We will found the love? 2015-08-21, 16:20

Thessa & Isaac

Nem is gondoltam volna, hogy London ennyire klassz hely. Eddig csak Norvégia volt az, amit imádtam, mert csak ott voltam eddig. A nevelőszüleim nagyon féltettek, ezért nem is engedtek el sehova. Mázlim volt, hogy a nővéremhez viszont elmehettem, így találkozhattam Thessaval. Más különben nehéz lett volna. Csodálkozom is, hogy ő a legjobb barátom. Nehezen képesek elviselni, amiért nem szeretek varázsolni, meg gyakran kiesnek a dolgok, csak úgy. Elég idegesítő, de nem tehetek róla, hogy lezuhant a repülő, amin utaztam. De örültem, hogy ő elfogad olyannak, amilyen vagyok. Ma pedig pont vele találkozok, mivel a testvérem valami lánnyal találkozik, akiről fogalmam sincs, hogy ki az. Még a nevét se bírtam megjegyezni, olyan különös volt. De a lényeg, hogy most éppen a megbeszélt találkozási pont felé sétálok. Nem szerettem buszozni, meg igazából pénzem sem nagyon volt rá. Az összes zsebpénzem a nővéremnek vett ajándékra ment el. Valami igazán különlegessel akartam meglepni, ami sikerült is. Azt viszont egyáltalán nem bánom, hogy emiatt egy fillérem sem maradt. Remélem Thessa nem akar majd fagyit enni, mert nem fogom tudni meghívni.
Ahogy fel-alá járkáltam a városban, egyre inkább úgy éreztem, hogy eltévedtem. Többször megnéztem a térképen, hogy merre kellene mennem, de sehogy se találtam a helyes utat. Pedig direkt azért kértem meg a nővérem, hogy karikázza be nekem a találkozási pontot, hogyha ilyen helyzetbe kerülnék, akkor is megtaláljam. Majdnem minden sarkon megkérdeztem egy járókelőt, hogy merre kéne mennem, mire végre sikerült valaki olyat kifognom, aki elbírta magyarázni. Egyszóval sikeresen megtaláltam azt a helyet, ahová mennem kellet, bár így is egy órával tovább tartott, mint terveztem.
Már attól tartottam, hogy elkéstem és Thessa már el is ment, mikor meghallottam, hogy köszönt. -  Szia! – mondtam, majd megölelt. Viszonoztam, hisz jól esett. Régen láttam már és hiányzott. -  Kellemesen fáradtan! Te tudtad, hogy London ilyen nagy?  – A végén már szinte rohantam. Talán még most is hallatszik, hogy egy kicsit lihegek, de remélem azért már nem annyira. -  De inkább mesélj! Mi van veled? Hogy telik a nyár? Várod már a sulit?  – Kérdések tömkelegével árasztottam el, hisz valóban érdekelt, meg amúgy is szeret beszélni. Én pedig szeretem hallgatni, ahogy mások mesélnek. Hogy én beszéljek? Na, azt azért mégsem. Nekem nincs annyira izgalmas életem, meg nem is nagyon számít, ami velem történik. Engem sokkal inkább érdekel az, hogy mi van a barátaimmal. Elvégre kevés emberrel szoktam beszélgetni élőben és olyankor jobb szeretem, ha ők dumálnak, mert nekik bizonyára több mesélnivalójuk van, mint nekem. Nem azt mondom, hogy kevés a barátom, mert nem. Nagyon is sok van, csak nem tudok velük túl sűrűn találkozni. Ezért is örültem, mikor sikerült ezt a találkozót lebeszélnem Thessaval. Őt semmiképp nem hagytam volna ki a nyári találkák közül.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Theressa Ambrose
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 5

TémanyitásTárgy: Isaac & Thessa - We will found the love? 2015-08-14, 23:51

[You must be registered and logged in to see this link.] || megj. || [You must be registered and logged in to see this link.]

I think the love is not the happines... the love is a kind of pain

Theressa & Isaac

És eljött a hétvége, ami azt jelenti, hogy elmegyek meglátogatni Isaac-t, már egy hónapja nem küldtem neki levelet, mint titkos lány. Na, szóval eljött a szombat reggel és olyan szép napunk volt. Sütött a nap, a madarak csiripeltek és a virágok kinyiltak. Megittam a reggeli kávémat és mikor a szobámba értem, akkor leráztam a lábamról a rózsaszín nyuszis mamuszomat és a rózsaszín pizsamámat. Helyette felkaptam magamra egy szoknyát, amit nagyon szerettem. Na ezt a szoknyát úgy kell elképzelni, hogy ebben voltam, mikor először csókoloztam abban a buliba Isaac-el, csak kicsit felturbozva.. Igen, mit a legtöbb ruhám, ez is világosabb színű volt, jobban mondva barackszínű... Annyit kell róla tudni, hogy térdaljig ér és alsó pereme a mellrészével együtt csipkés volt. Aztán mikor végeztem kimentem a nénikémhez és elmondtam neki mindent, hogy mit hol talál, és apunak mikor ennie, majd nyomtam a nénikém arcára és apu homlokára. Majd elindultam a buszmegállóba.
Sétálás közben találkoztam Megan-nel, az egyik legjobb barátnőmmel, bár meglepett, hogy velem tart, bár Megan nagyszülei is ott élnek és nem szokta őket meglátogatni, bár ő egy mugli, ami azt jelenti, hogy valami átlagosat csinál, amit én nem tehetek meg velük, mert utálnak, és nem szeretnek… Most is örömmel engedtek el sürgettek, hogy induljak. De nem szabad mindenben a rosszat látni, és bízok benne, hogy egyszer megtörik a köztünk a jég és egy normális család leszünk, majd rámosolygok és aztán együtt folytatjuk az utunkat a buszmegállóba... Hirtelen megkívántam a fagyit és elmentem az egyik fagyizóba. A fagyi számomra olyan, mint a hűvös mennyország. Imádom a  fagyit és bármennyit megtudnék enni belőle, szerintem ezen a téren egy hatalmas óvodás vagyok. De nem is bánom. Múltkor a tengerparton egy kislánnyal építettem homokvárat. Olyan jó móka volt. Aztán megpillantottam egy kislányt az utcán, aki az anyukájának sírt az utcán, hogy fagyit szeretne enni. Vettem neki két gombóc csokit és oda vittem. Az anyukája nem akarta elfogadni, de nem hagytam, hogy visszautasítsa. Majd nagyon hálásan elfogadta és én rámosolyogtam. Azt mondta egy igazi tündér vagyok. Erre én elnevettem magam és elköszöntem, hisz hamarosan indult a buszom, sőt késésben vagyok... Szaladtam Megan-nal, akinél meglepően könnyen és gyorsan ment. Aztán épphogy elértem a buszt. A tőlem várható módon felestem a buszra, és elszégyelltem magam... Megint sikerült magamat lejáratni mások előtt. Elpirulva vettem meg a jegyem és mentem a busz leghátsó és egyben legeldugottabb helyére. Majd bedugtam a fülembe a headseatet és szép lassan álomba rázott a busz.
Majd Megan rázott fel és mondta, hogy le kell szállnom. Igaza van és már tényleg itt voltunk, és le kellett szállni a buszról. Kissé álmosan sétáltam, majd egy kisfiú letámadott az utcán és egy barackszínű rózsát nyomott a hajamba azzal a szöveggel, hogy virágot a virágnak, majd nyomott egy puszit az arcomra és elfutott… Hát nem volt mit tenni, sétáltam tovább, majd mmegpillantottam Isaac-t és éreztem hogy mosoly egyre jobban görbül az arcomon és szívem a jól ismert ritmusra vált.
- Szia!! - üdvözlöm, mikor odaérek és rámosolygok, most is olyan… tökéletes. - Hogy vagy? - érdeklődöm tőle, miközben megölelem. Már nem is olyan nagy dolog, hisz lassan öt éve ismerjük egymást és legjobb barátok vagyunk.

Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Isaac & Thessa - We will found the love?

Isaac & Thessa - We will found the love?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics

-
» Love Bites - Vámpírnaplók RPG
» Greg hálószobája
» We need love cause we're just lonely souls ~ Angel & Mira
» Love Bites
» Love Los Angeles