Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Alkímia labor
  Today at 17:33
Jacob Troops

ϟ Cokeworth
  Today at 16:03
Madeleine Eastwick

ϟ Rose & Ginny
  Today at 13:27
Rose-Neira Brooks

ϟ Hajnali jelenés
  Yesterday at 23:01
Cody Armstrong

A hónap posztolói
Madeleine Eastwick

Cody Armstrong

Perselus Piton

Jacob Troops

Gina Accipiter

Ivarn-vo Inor

Tim Roberts

Nox Djarum

Winslow Sackville

Viviana Rennes

Statisztika

Összesen 581 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Celine Magorie

Jelenleg összesen 38290 hozzászólás olvasható. in 3450 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Könyvtár (IV. emelet) - Real time

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1387

TémanyitásTárgy: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-07-29, 20:49

First topic message reminder :

Könyvtár

Ez egy részlegesen Real Time helyszín, ami annyit tesz, hogy a játékba bárki becsatlakozhat! Tehát, ha itt kezdesz el játszani, számíts rá, hogy bárki átmehet a játékodon, beírhat, ha úgy tetszik neki, csatlakozhat, ne vedd zokon.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 20:18

~ Real Time ~

Van egy bátyám, két nővérem, és egy húgom is *csiripeli vidoran* Én se tudok még. *von vállat* Húúú... És mi történt, meg mi volt? *Néz rá nagy szemekkel, érdkelődve* Hát... Menni fog *feleli lassan. Viccből se menne takarítónak.* Nem akarom, hogy a szüleim csalódjanak bennem... *bár már nem is élnek, mégse engedhet iezt meg magának.* Ó... Hát, lehet *hagyja rá végül, gyorsan túllép a dolgon* Szerintem minden könyvet ott kell kezdeni *ráncolja homlokát. Másfélét még nem látott - bár ez nem sokat jelent.* Na, ugye, látod *mosolyog vidáman, nem tűnik fel neki, hogy amaz nem ért egyet* Barátom nem olyan sok, azt hiszem... De igyekszem mindekivel jóban lenni legalábbis *bólogat* Másképp mi értelme van élni? Mármint, ha senkit se ismersz, vagy ha sokan haragszanak rád... Én nem szeretek gyűlölködni, érted. Az olyan... Izé.

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 188

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 20:09

Sári & Ebony
"Könyvtár? Az meg mi?"

Miért, hányan vagytok? – kérdezek vissza.
- Oh, hidd el, az nagyon mérges volt. Majdnem megzabált egy embert. Mi meg… hát… én nem tudok hoppanálni, szóval kicsit szívtunk – meséltem el a lényeget röviden és tömören. -–Ne izgulj rajta! Ha akarod, úgy is összejön. Ha nem, akkor meg maradsz a takarítónál – mondom, majd gyorsan hozzátettem: - Ez is csak vicc volt. – Ennél a csajnal nem lehet elég biztosra menni.
- Hát én se nem vagyok bölcs, se nem vagyok erős, szóval lehet, hogy van benne valami. – Bár az én logikámnak nem volt értelme…
- A könyveket nem az elejükön szokták amúgy kinyitni? Legalábbis a tankönyveket ott szoktam elkezdeni. – Néztem rá bután.
Majdnem keresztülestem a saját lábamon, amikor azt mondta, hogy olyan, mintha jóba lennénk. Én nem szoktam ilyen gyorsan jóba lenni senkivel. – Végül is tényleg olyan, mintha jóban lennénk. – Hát ha egyszer ezt akarja hallani. Nem tehetek róla, más a személyiségem. – Én sokakat láttam, de nagyjából senkit sem ismerek. De irigykedek rád, hogy neked jó sok barátod van – mosolyodtam el.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
A bizalmamat megszerezni nehéz.

Elveszíteni viszont annál könnyebb.
Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 19:59

~ Real Time ~

*Vállat von* Lehet, hogy a nővéreim miatt... *Vgy fene tudja, nem ötletel* Hát... Az elől biztosabb menekülni, ha mérges *vélekedik* Legalábbis én se szívesen állnék ki vele *de ettől még auror lesz! Ez nem kérdés.* Hát... Szóva ja, hát igen. Remélem. *motyogja. Néha fél, hogy nem így lesz.* Én nem. *Jegyzi meg eltűnődve* Pedig azt mondják, a bölcs, erős emberek megvannak varázslat nélkül is. Ez igaz lehet? *akkor sose lesz bölcs, sem erős. Nem, mintha bárki is annak nézné őt valaha is.* Ó, ez csak amolyan tanács volt... Amúgy még sose próbáltam máshol nyitni *von vállat, ő is csak szórakozott. A bókot nem tudja kezelni, ha lánytól érkezik, figyelmen kívüvl hagyja* Szívesen segítek, mert olyan, mintha jóban lennénk, aztán lehet, hogy majd később tényleg, meg szeretek ismerkedni is amúgy, mert ez tökre jó dolog, úgy akarok végezni majd, hogy sokakat megismertem meg minden...

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 19:50

Sári & Ebony
"Könyvtár? Az meg mi?"

Elmosolyodom, hogy fiatalabbnak nézett. Jól esett. – Csak mert akkor nagyon béna vagyok abban, hogy megmondjam, hogy ki hány éves. Szóval nem csak te tévedtél – nevetem el magam.
- Jó neked. Én még egy hippogriff elől is elmenekültem volna anno. – Most inkább nem akarok visszaemlékezni arra az esetre… - Jajam, ha ilyen elhatározott vagy, biztos, hogy olyan leszel – erősítem meg benne.
- Dehogyis! – mondom. – Csak vicceltem. Bár kibírnám pálca nélkül – vonom meg végül a vállam.
- Ja, tudod, sokan kihasználják az okosokat. – Remélem, leveszi a bókot belőle…
- Ezt most csak úgy mondtam, de kösz a felvilágosítást – mondtam, miközben követtem. – Ja és köszi, hogy segítesz! Életet mentesz!

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 19:42

~ Real Time ~

Ja, egy kicsit, igen... *bólint, ahogy végigméri a lányt* Hát, aha... Majd áprilisban leszek 17, miért? *zavart, érzi a meglepettséget, nem tudja, ez most jó, vagy sem.* Én nem fogok. *jelenti ki magabiztosan.* Olyan akarok lenni, mint ők, és... És... Olyan is leszek. *máshogy fejezi be, mmint tervezte, csapottan, sután* Tényleg? *pislant fel rá, nem érzi a humort, vagy nem eléggé* Nekem amúgy nincs bajom velük *nem, mintha akárcsak egy muglit is ismerne, vagy efféle.* Azt nem vette észre... Inkább azt, hogy sokan kihúzzák magukt a munkából, azt nagyon nem szeretem, olyan, mintha nem is lennének a csapat tagjai *tipikus Hollóhátas hozzáállás, letagadni sem tudná* Ahol kinyílik, ott *vigyorodik el, majd odébb pördül, könnyeden andalogva, így könyvek nélkül biztos lábon jár.* Akkor szerintem erre!

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 19:35

Sári & Ebony
"Könyvtár? Az meg mi?"

Ja, kicsit fiatalabbnak nézek ki, mint amennyi vagyok. – Illetve, fogalmam sem volt róla, de most hogy mondja, lehet, hogy igaz volt. – 16????? – Na jó, most rögtön el kell mennem valami kurzusra. – Ezt jól benéztem, mit ne mondjak.
- Váó. Én tuti megfutamodnék. Le a kalappal – mondom neki. Tényleg nem lennék képes az aurori munkára. – Az ereklyevadászat? Áh, inkább csak bulis. De lehet, hogy béna idegenvezető lesz belőlem valahol mugliföldjén – mondom viccelődve.
- A csapatmunka jó, nem csak, hogy motivációd van, meg nem unod el magad, de ha valamit elszúrsz, gyorsan kapsz visszajelzést, hogy javíts rajta. – Na nem mintha én szerettem volna csapatban dolgozni, de attól még jó dolog lehet.
- Tőlem kérded? Melyikünk jár ide többet? Én azt se tudom, hogy kell kinyitni egy könyvet.

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 19:28

~ Real Time ~

Már végzős? *pislog fel rá leheletnyi csodálattal. Egyszer ő is ilyen lesz. Nagy és önálló.* Nem, én még nem...Még csak 16 vagyok *feleli lassan* Tudom. A szüleim is azok voltak. De én nem félek a veszélytől. *közli nagy magabiztossággal, furcsa hévvel, az eltökéltség szikrája lángra lobbant már, kiolthatatlan.* Az is veszélyes. *jelenti be, aztán persze lehet, hogy nem annyira.* Aha, abban jó vagyok amúgy, azt hiszem. Mármint az izében, a csapatmunkában. Akkor van motivációm, meg nem is unom el magam... *magyarázza* Hát... Biztos, hogy ezen a polcon? *nyújtogatja nyakát*

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 19:21

Sári & Ebony
"Könyvtár? Az meg mi?"

Elég fura volt a csaj, de kifejezetten szórakoztató is. – Aha, most vagyok végzős – mondtam könnyedén. – Bár azt hittem, te is vagy már vagy kilencedikes – vallom be. Nem gondoltam volna, hogy ennyire félretippeltem volna a korát. Általában azért elég jól meg tudom mondani, hogy ki mennyi idős. – Az aurorok munkája veszélyes, biztos vagy te ebben? – kérdezem udvariasan. Engem mondjuk sosem vonzott semmi, ami különösebbképpen mozgással járt volna. – Ereklyevadász szakon vagyok – mondom neki. Jó, abban is kell talán mozogni, de lényegesen kevesebbet, és ott van a hoppanálás is, meg minden… - Én is – mosolygok rá a lányra. Tényleg vicces volt ránézni, de legalább ma sem fogok unatkozni. Ez a könyvtár jobb hely, mint gondoltam. – Amúgy visszatérve, tényleg összehozza az embereket. Ezért hívják csapatmunkának – kacsintok rá. – Juuj, az jó! – mondom, mikor elkezdi nézegetni nekem a polcokat. Remélem, rövidesen talál valami használhatót, mert nekem tényleg szükségem van egy ilyen csodára.

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 19:14

~ Real Time ~

Tényleg? Gyá, akkor te már izé vagy, mi? Mármint na, szóva egytemista, ugye...? *Ha már cska úgy lesétálhat, akkor biztosan...* Majd amúgy én is akarok menni, mármint egyetemre, és auror leszek. *ebben egy cseppnyi kérdés sincs, velős kijelentés. Az lesz, pont.* Te? *Közben bólogat* Jajj, jó, az tök jó, szeretek ilyen közös dolgokat csinálni, összehozza az embereket *osztogatja életbölcssségét, közben lerakja az asztalra a szorongatott könyveket.* Örvendek *Vállat ránt* Hát... Nem t'om, valami amúgy tuti van, ami nem kávé... *vélekedik, majd a polcokhoz tipeg, s felsandít rá*

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 19:09

Sári & Ebony
"Könyvtár? Az meg mi?"

Felcsillanak a szemeim. – Szeretem Roxmortsot, csak úgy poénból is le szoktam sétálni oda néha. – Kicsit meglepődtem a csaj lelkesedésén, de ha tud segíteni, akkor kit érdekel, hogy ilyen cserfes? – Ha összeírod a receptet, akkor szerintem én még mindig csak békává változtatnám magam. Szóval a közös elkészítés jó ötlet – bólogatok. Sajnos Piton professzor mindig is utált amiatt, mert képtelen voltam egy normális löttyöt összehozni. Hasonlítottam Seamus-re… Mindig felrobbantottam valamit, vagy a cucc szimplán magától lábra kélt. Nem viccelek. – Ebony – mondom neki, bár szerintem még soha senkinek nem mondtam meg ilyen gyorsan a nevemet.
- Nagyon vicces vagy, gondolod, hogy még nem próbáltam a kávét? – grimaszoltam. – De csak jobban elálmosított. Szóval nincs is ilyen lötty? – kérdeztem az alsó ajkamat lebiggyesztve.
//bocs h pont Pitont vettem bele Very Happy //

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 19:02

~ Real Time ~

Van, persze, szoktam is veni hozzá alapanyagokat mikor meheünk Roxmortsba, mert általában ott is kapni mindent hozzá *bólogat* De ha gondlod, majd összeírom a receptet, vagy megmutatom, meg izé... Csinálhatunk együt is, ha gonodlod... Ööö... Amúgy hogy hívnak? Én Sarah vagyok *úgy ömlik belőle a szó, mintha minimum több éves barátság lenne közöttük, láthatóan ő ezt természetesnek is veszi* Ébrentartó... *ismétli, majd felnevet* Jajj, hát tudom, hogy mit keresel *vigyorog a másik képébe telipofával* ...Kávét!

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 18:58

Sári & Ebony
"Könyvtár? Az meg mi?"

Kikerekedett szemekkel nézek rá. – Most viccelsz, hogy erre van krém? – Milyen jó lenne már, ha nem kéne mindig figyelni arra, hogy hova verem be a lábam, csupán bekenem a krémmel, és el is tűnt. – Egyszer majd elmondhatnád, hol szerezhetem be. Jól jönne – vallom be végül.
- Aha, először – igazítom meg a hajamat. – Nem vagyok az az olvasós típus – vonom meg a vállam. – Hát valami ébrentartó csoda kéne, mert már hetek óta elalszok az óráim felén, és nem tudom, hogyan magyarázzam ki magam. – Ránézek a könyvre. – Sajnos pont ott van a kezed előtte, így nem tudom elolvasni a címét.

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 18:52

~ Real Time ~

Van ilyen krémem amúgy *dicsekszik* Két éve találtam a receptet, egész könnyű, azt szoktam megcsinálni rá, és tök jó, mármint tényleg gyorsan eltűntet amúgy mindent, és nagyon bírom *magyarázza. Igaz, minden összetevője rém drága, de ebbe bele se gondol. Eztán végignéz a lányon.* Először? *hitetlenkedik* Hááát... Tudom, mármint hát attól is függ, mit keresel *Áll fel közben az összeszedegetett könyvekkel* Mert ebben is van ilyen bájitalos izé, csak gondolom neked nem az kell már... *Biccent a kezében tartott pár könyv felé*

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 18:47

Sári & Ebony
"Könyvtár? Az meg mi?"

- Simán eltünteted egy, a bőrödhöz passzoló harisnyával – mondom neki. Én is rengetegszer zakózok, szóval tudom, hogy miről beszélek. Átadtam neki a könyveit, amiket összeszedtem. – Aha – mondtam, bár nem értettem, hogy a testvérei hogyan jönnek ahhoz, hogy ő sokat van itt. – És nem tudod véletlenül, hogy hol találok valami bájitalkeverő könyvet? Most vagyok itt először és – Körbenéztem. – Igazából azt se tudom, hol a fel és hol a le.

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 18:43

~ Real Time ~

Ööö... Aha, persze. Azt hiszem be fog kékülni *sóhajtja kissé lemondóan, de aztán összekapja magát, nem akarja ő itt sajnáltatni magát, úgyhogy sietősen kap a könyvei után, már ami még a földön van* Aha, hát muszáj, ugye, meg én szeretek néha kicsit előre tanulni, ha nagyon ráérek, meg ugye tudom, hogy nagyjából mikor mi kell majd, ert van két nővérem is meg egy bátyám *kezd bele, bár efféle részleteket senki se kérdezett. Sebaj.*

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 18:38

Sári & Ebony
"Könyvtár? Az meg mi?"

Nem úgy nézett ki a csaj, mint aki különösebbképpen megütötte volna magát, viszont állandóan a térdeit simogatta. – Minden oké?
– kérdeztem, miközben mellétérdeltem. – Mondjuk szép nagyot zakóztál
– vontam vállat. Felvettem az első könyvet és a hónom alá csaptam, majd felszedtem a másodikat is.
Felvontam a szemöldököm. – Értem. Te sokat jársz ide?
– próbálkoztam be.
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 18:34

~ Real Time ~

Áááá... *nyöszörög tovább, kicsit megsimogatja bal lábát, óvatosan, mert kissé megütötte, csak eztán pislant fel* Ööö.. Aha, igen, köszi... *motyogja, kissé pironkodva, fel s pillant eztán, csak kapkodósan a könyvek után nyúl.* Izé, tényleg nem akartam amúgy, meg izé... Érted, hát... Na...

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 18:31

Sári & Ebony
"Könyvtár? Az meg mi?"

Hát eljött ez a nap is. Kikötöttem a könyvtárban. Hogy minek? Mert mostanában olyan fáradt voltam, hogy kénytelen voltam valami ébren tartó főzetet kotyvasztani magamnak, hogy ne aludjak be minden Átváltoztatástan órán. De persze nekem nem a tanárokat kellett megkeresnem, hanem rögtön a könyvtárba vettem az utamat.
Sokáig tartott, mire ráleltem, hiszen még életemben nem jártam erre. Így is háromszor kellett útbaigazítást kérnem, mire megtaláltam a helyet.
Magas sarkúban tipegtem be a könyvtárba. Körbenéztem, de azt se tudtam, hogy hol kéne kezdenem. Végül odabicegtem az egyik polchoz. Még el se kezdtem olvasni a borítókat, amikor valaki átesett a lábamon. – Öh, helló – mondom. – Segítsek összeszedni a könyveidet? – kérdeztem.

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 18:26

~ Real Time ~

*Tisztes rakás könyvvel megpakolva siklik az egyik asztal felé, néha egy-egy tánclépést beiktatva, könyeden és lazán, félhangosan dúdolgatva valamit, fél szemmel a könyvtárost keresve, várván, hogy az mikor is morran rá. Ez elmarad, ellenben a figyelmetlenségéből adódóan nem túl meglepő, hogy szinte lendületből esik át valaki lábán.* Uhh... Bocsi... *Nyekegi, kissé fogszívósan, miközben a szétszóródott könyveket lesi, majd lassan feltérdel. Mégse heverészhet itt egész nap.*

Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1387

TémanyitásTárgy: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-07-29, 20:49

Könyvtár

Ez egy részlegesen Real Time helyszín, ami annyit tesz, hogy a játékba bárki becsatlakozhat! Tehát, ha itt kezdesz el játszani, számíts rá, hogy bárki átmehet a játékodon, beírhat, ha úgy tetszik neki, csatlakozhat, ne vedd zokon.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time

Könyvtár (IV. emelet) - Real time

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Similar topics