Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Jane&Bastien
  Yesterday at 18:35
Jane Willow West

ϟ Amy & Jack
  Yesterday at 18:32
Amy Graves
A hónap posztolói
Megan Smith

Bexley Wildfield

Petra von Rosemberg

Jade Wilson

Cody Armstrong

Luna Lovegood

Gina Accipiter

Corvus Flint

Shanna Griffin

Katherine Benedict

Statisztika

Összesen 606 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Christopher Graves

Jelenleg összesen 35228 hozzászólás olvasható. in 3255 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Könyvtár (IV. emelet) - Real time

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1296

TémanyitásTárgy: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-07-29, 20:49

First topic message reminder :

Könyvtár

Ez egy részlegesen Real Time helyszín, ami annyit tesz, hogy a játékba bárki becsatlakozhat! Tehát, ha itt kezdesz el játszani, számíts rá, hogy bárki átmehet a játékodon, beírhat, ha úgy tetszik neki, csatlakozhat, ne vedd zokon.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 21
ϟ Hozzászólások száma : 105

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-25, 17:47

summer & hayden
Who’re stranger?
Azt látom, hogy kezdem átfordítani, és már nincsen annyira elkeseredve, mint az elején. Pedig én is pocsékul éreztem magam, csak gyorsan rájöttem, hogy nem adhatom meg Winternek azt az örömöt, hogy összeomoljak miatta. Nem mintha bármit is tudna már arról hogy mi történik velem. Magamért csinálok. Olyan akarok lenni, aki kész továbblépni, még ha ennyire meg is bántják. Summer helyzete más, valahol még rosszabb, hiszen neki talán még sokáig kell elszenvednie a következményeket, amikért Winter a felelős. Azt viszont tényleg nem gondoltam volna, hogy ha valaha is szakítok vele, pont az ikertestvérébe gabalyodom bele.
- Talán máris féltékeny vagy...? - Kérdezem felnevetve, végülis fiatalok vagyunk még, bőven előfordul, hogy valakit dobnak, de ez nagyon tetszik, hogy máris úgy gondolja, hogy jobb, ha nem a testvérén agyalok a továbbiakban. A felvetésén sem komorulok el túlzottan, most már csak megvonom a vállamat.
- Azt hiszem nem voltam neki elég... rossz. Tudod én nem szeretem, ha másokat bántanak, ami túlmegy a hülyülésen. Szeretek baromkodni, de bántani nem, és lehet, hogy ebben nem voltam partner. A lányok azt hiszem a rosszfiúkra buknak, én meg aurornak készülök, nem halálfalónak. Pech... – Csavarom bele a mutatóujjamat a göndör tincseibe, hogy finoman húzzak rajtuk egyet a csókunk után, hiszen tudok én macsó, és kemény lenni, de nem úgy, hogy ez lelkileg törjön össze valakit, aki tetszik. Pasinak lenni nem egyenlő a bunkósággal. Summer fenomenálisan jól csókol, már csak ezért is megéri megtartanom. Jó, nem ez a fő indok, de valljuk be, nagyon számít. Nem csak azért kapaszkodunk egymásba, mert összehoz minket az a banya, hanem mert valóban van itt köztünk valami. És ha tudnám, hogy miket gondol, biztosan vétóznék, ha máshogyan alakult volna, akkor is észreveszem őt. – De jó, akkor ez már hivatalos, együtt megyünk. Ne aggódj, én nem vagyok féltékeny típus, ha mégis rájössz, hogy valaki más tetszik, nem baj. – Bólintok, Winter esetében sem akartam ölni, ha megláttam egy másik fiúval. Talán ez volt a hiba. Most már mindegy, de nem változtatok, aki menni akar, azt úgysem tudnám megtartani, bármennyire is erőszakoskodom. – Naná! Nem baj, ha előtte letusolok? Áh, tudod mit? Ha így kibírtál, akkor mindegy, ráér. Szuper... A hollóhátat... akarom mondani hugrabugot már lemossuk. – Vigyorgok rá, hiszen nem megbántani akartam. Most akkor együtt járunk? Winter lehet, hogy felakasztaná magát. Most viszont felállunk, és a kezét elfogadom, a könyöke alá nyúlva húzom magamhoz, és ismét megcsókolom. Erről nem fogok tudni leszokni egy ideig...

//Ajj... de cukik  szivecske //

[You must be registered and logged in to see this link.] • Nowhere to run • [You must be registered and logged in to see this link.]

Felhasználó profiljának megtekintése
Summer Reynolds
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 121

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-25, 10:08

Hayden & Summer

Én magam sem tudom, hogy mit művelek, egyszerűen csak azt, ami először eszembe jut, amiről úgy gondolom, hogy meg kell tennem, még ha talán butaság is valójában, de közben erre vágyom, hogy egy kicsit többnek érezzem magamat, mint ami vagyok és mellette valahogy ez meg van. Nem úgy néz rám, mint a legtöbben, nem csak a könyvek között gubbasztó lányt látja, és nem érzem azt, hogy csak Wintert látná bennem, hiszen őt talán most utálja, amit meg is értenék, mégis a testvérem marad és én biztos, hogy képtelen lennék gyűlölni őt akármit is tett velem, vagy Haydennel, vagy akárkivel.
- Azt nem is akarnám. - halványan elmosolyodom, hiszen értem én, hogy csak viccnek szánja az egészet, nem komoly a dolog, és pont e miatt esik jól vele lenni, mert nem veszi olyan komolyan a dolgokat, mint ahogyan én és talán egy kicsit ha vele vagyok én is sokkal könnyebben tudok a dolgokhoz állni, egyszerűbbnek tűnik az élet, amit mindig olyan bonyolultnak látok.
- Annyira... kedves vagy, én nem is értem, hogyan csinálhatta veled... - halkan sóhajtok csak, de azt hiszem már eszem ágában sincs elmenni. Nem is engedne azt hiszem, és talán képes leszek ezzel az egésszel szembe nézni és megküzdeni. Erősebbnek kellene lennem, nem bújhatok el mindig a könyvek mögé, itt ezt most nem tehetem meg. Ki kell állnom magamért, bár persze elhatározni valamit mindig sokkal könnyebb, mint meg is tenni. Egyelőre még nem tudom, hogy tényleg menni fog-e, de megpróbálom.
- Tényleg? Azt hiszem jó lenne, vagyis... jó lesz, menjünk el! - persze azért kissé bizonytalan vagyok, hiszen nem igazán ismerek még sokakat és fogalmam sincs, hogy kit kapok majd magam mellé, ha már párcseréről van szó. Azért ez így egy fokkal nehezebb, hiszen mégis csak nehezen nyitok mások felé és most majd muszáj lesz, de akkor is megpróbálom. - Eljössz velem vacsorázni az étkezőbe? És... milyen volt az edzés? - kissé talán még bizonytalanul állok fel, de aztán a kezemet nyújtom neki. Ez az első lépés igaz? Ha kézen fogva megyünk az étkezőbe, akkor tényleg érteni fogják, hogy ez komoly és én nem a testvérem vagyok.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ sirdogalos

[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-24, 14:52

summer & hayden
Who’re stranger?

Érdekes módon bele sem gondoltam, hogy nem egyirányú mindez. Hiszen a külsejét eleve kedvelem Winter miatt, az apró finomságok ezen csak javítanak, mégis inkább a cuki aranyossága az, amely a gonosz tesvére fölé emeli. De hogy én is bejönnék neki? Ő amolyan könyvtárban ülő, elméleti alkat, pont én jönnék be neki, aki a testvérével járt évekig? Talán az a csók tényleg ennyire jól sikerült a pályaudvaron, hogy ismétlést szeretne? Sosem leszek olyan gyors észjárású, mint ő, ez mintha annyira nem is érdekelné. Csak valahogy egymásra találunk, és már nem is olyan zavaró, hogy váltjunk az újabb csókokat, s nekem sem kell magányosan szenvednem a továbbiakban, hanem van olyan szerencsém, hogy a sok zsákutca után végre valóban azt kapom, akit megérdemlek.
- Szeretheted, de én nem fogom... – Bólintok megsimogatva a kezét, talán ezzel kissé elviccelem a dolgot, de muszáj valahogy oldalunk a feszültséget. Ami jobban nem is sikerülhetne, hiszen a csók, amelyet kapok tőle, lehet, hogy félénk, és tapasztalatlan, de életem egyik legjobb csókja, a másik amit a vasútnál váltottunk. Odafigyelést, és gyengédséget tapasztalok, kapok tőle, olyat, amit akkor ad az ember, ha valóban kell neki a másik. Ha tudnám, hogy afféle búcsúnak szánja, már itt viszakoznék, hogy nem mehet sehova.
- A barátaim mindentől függetlenül kedveltek, és meg tudom beszélni velük, hogy te jó vagy, és aranyos. Akik pedig nem ismernek minket, azoknak ne számítson a véleménye. Ha mégis bántana téged valaki, azért... szólj! Ha rá is jössz, hogy mégiscsak sok ez így neked, és ne csináljuk, akkor is a barátod akarok maradni, és megvédeni, mert ez nem a te hibád! – Ahogyan hozzámbújik, úgy érzem, sikerült megértetnem vele, hogy kár lenne magunktól eldobni, hogy ez így tényleg jó lehet mindkettőnknek. Nem tudom, hogy miért ilyen félős, de inkább ilyen legyen, semmint rideg, számító. – El... elhívhatlak a karácsonyi buliba? Tudod ami a bál után lesz. A párcserélős. Akkor látnák, hogy be tudsz illeszkedni, aztán amikor megkapjuk egymást, akkor kiélvezzük az egészet. Mit szólsz... Summer? – Kérdezem immár a nevén szólítva. Így egyértelműbb, hogy a döntésem végleges, és ha ő sem hátrál meg, akkor miért ne lehetnénk mi azok, akiknél ez működik?

[You must be registered and logged in to see this link.] • Nowhere to run • [You must be registered and logged in to see this link.]

Summer Reynolds
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-24, 13:06

Hayden & Summer

Tudom, hogy neki se lehet könnyű, de pont e miatt nem akarom még én is megnehezíteni az életét azzal, hogy minden nap látnia kell, vagy hogy engem kell pátyolgatnia, mint most is. A saját dolgára kellene figyelnie, nem pedig az enyémekre, nekem amúgy se lenne muszáj itt lennem. Én döntöttem így, nekem kellene megoldanom ezt az egészet, és ha nem megy, akkor szépen annyiban hagyni és kész.
- Nem és én... szeretem, hiszen a testvérem, de néha olyan... nehéz. - szeretni és elfogadni őt ilyennek, néha úgy érzem... utálom, aztán csak még rosszabbul érzem magamat e miatt, hiszen a testvéremről van szó, aki fontos nekem, tényleg fontos, erre miatta zavarodott össze az egész életem, mert rám bíz egy ilyen súlyos terhet. Nem fair tőle... nagyon nem fair. Nem is tudom, hogy miért teszem, hogy csak úgy előrehajolok, hogy megcsókoljam, miközben tudom, hogy talán butaság és nem szabadna, mégis megteszem, de nem akarom, hogy mindig csak a nővéremet lássa bennem.
- Szerinted ez működhet? Biztos, hogy nem lesz neked rossz? Biztos, hogy... nem érzed rosszul magad miatta? - nem akarom én, hogy minden áron visszaszívja a dolgot, tényleg nem, de akarok adni neki egy kis menekülési utat. Hayden nagyon kedves, tényleg az, de pont e miatt nem akarom, hogy csupán kedvességből mondja ezt. - Talán működhet. - sóhajtok végül egyet, hogy aztán közelebb húzódjam hozzá és átölelve a derekát bújjak oda hozzá, most én, most nem neki kell magához húznia. Egyszerűen csak jól esik és talán tényleg nem én erőltetem ezt az egészet, hanem neki is így jó, ami valahogy hihetetlen számomra még most is, hiszen ő mégis csak... jellemzően olyan srác, aki normál körülmények között biztosan nem vett volna észre.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ sirdogalos

[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-23, 17:50

summer & hayden
Who’re stranger?

Alaposan pofára estem Winter miatt, amit nem is gondoltam volna, mégsem a saját lelkem miatt fáj most a szívem, hanem a testvérét így látni, aki nem vétkes semmiben. Engem nem vágott senki sem pofon, ő viszont elszenvedte, hogy a nővérével azonosítják, gyűlölik, és egy olyan lánynak, mint Summer, ez bizony tőr a szívbe. Valahol mintha ez lenne az általános, hogy a jó emberek kerülnek szégyenteljes helyzetbe. El sem tudom képzelni, hogy miért lehetnek ennyire különbözőek, arra tudok tippelni, hogy nem együtt nőttek fel, más benyomások érték őket.
- Sajnálom, hogy pont a testvéred miatt... őt nem választhatod meg.. – Nagyon meglepődöm ezek után, hogy ilyen édes kis kezdeményezőnek bizonyul, másfelől jól esik, és nem pusztán azért, mert most mindketten meg vagyunk sérülve, a lelkünkig hatol, hogy együtt tényleg erősek lehetünk. Félősen visszavonulna, ezt viszont én nem hagyom, előrelendülök, és gyorsan éreztetem vele, hogy nem csinált butaságot. Ezek után úgysem hagynám, hogy elsiessen. Ha az udvaron félelmetes volt a baklövésem, mert még Wintert juttatta eszembe, most egyértelműen Summerről van szó. A csókja kedves, és gyengéd, úgy megdobogtatja a szívemet, hogy tökéletesen elvörösödöm, kissé még sikerül megízlelni a sós könnyeit. Furcsa mód ez nem tölt ez viszolygással, valahogy jó érzés, hogy ez a pillanat most a kettőnkké.
- Próbáljuk meg. Egész gyorsan észrevettem, hogy te mennyire más vagy. Nem pótlék... nem akarok gyorsan átlépni rajta de te... édesebb vagy. Sokkal. Figyelj csak... eszembe jutott valami... – Pusszantok megint a szájára, ki akarom élvezni megint az ízét, holott az ötlet nem ez, csak elkalandozok. Merő véletlenségből.
- Biztos, hogy fognak. Egy ideig. Aztán ha látják, hogy nem érdekel minket... Viszont nem hagyom, hogy megint megüssenek. Többet leszünk együtt.. ha akarod. Majd csúnyán nézek, vagy ilyesmi... És reklámozzuk, hogy te hollós vagy... – Tudom, hogy túl egyszerű lélek vagyok, de a saját haverjaim nem érdekelnek, őt jobban féltem.

Summer Reynolds
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-23, 10:29

Hayden & Summer

Nem is tudom, hogy miért hittem azt, hogy ez az egész működhet így, azt sem értem miért hittem el, hogy Winterrel majd jól megleszünk és van értelme egyáltalán idejönnöm. Naiv voltam, pedig már nem egyszer átvert engem is, de a nővérem és azt hittem, hogy majd jó lesz, hogy tényleg tudunk majd együtt lenni boldogan és végre rendes testvérekként, hogy neki is hiányzik ez, nem pedig csak nekem, de tévedtem. Winter valahogy más, mint én és nem tudom, hogyan lehetünk ennyire különbözőek, hiszen mégis csak ikrek vagyunk, akkor mégis... hogyan lehetséges ez egyáltalán?
- Én se... én se tudom... - azt se hogy van-e értelme maradnom, azt sem hogy ő miért kedves velem, amikor semmi oka sincsen rá, hiszen rossz dolgokra emlékeztetem és még általam újabb rossz dolgokat tudhat meg, mint hogy Winter még kavart más pasikkal is a háta mögött, őt meg visszafogta és csak mutogatta, mint valami trófeát. Komolyan felfordul az egésztől a gyomrom, pedig Hayden kedves és... jó... és figyelmes és e miatt jön valahogy a késztetés, hogy hirtelen bár ügyetlenül, de megcsókoljam. Nem szoktam én ilyesmit csinálni, de ha úgyis elmegyek, akkor végül is mindegy. Ha nem a belső széken ülnék, a falhoz közelebb és ő mellettem kívülről, akkor talán még fel is pattannék és elszaladnék a végén, de nincs rá lehetőségem és talán a lelkem mélyén nem is akarok. Túlságosan jó érzés, ahogyan visszacsókol és mégis megriadok attól, amit teszek.
- Buták? Igen... azt hiszem. Én csak nem akarom, hogy beárnyékolja... hogy te... őt lásd, vagy... nem is tudom. - tényleg fogalmam sincs az egészről, azt sem tudom miért velem csináltatta meg ezt Winter, de így történt és most nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Még mindig könnyes szemmel pillantok fel rá, aprót sóhajtva, de mégis olyan jól esik, ahogyan átkarol és a hajamat simogatja.
- Szerinted igen? Túllehetünk rajta? Nem fognak piszkálni... miattam? - ki tudja, hogy mit mondanának a barátai, ha velem lenne. Úgy nézek ki, mint Winter, aki átvágta és megbántotta, ő mégis velem akar lenni? Ez annyira abszurd helyzet. Bár ne ismerte volna soha sem a nővéremet! Akkor viszont valószínűleg soha nem figyelt volna fel rám, észre sem vesz, mint ahogyan mások sem szoktak.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ  sirdogalos  

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-22, 21:25

summer & hayden
Who’re stranger?
El sem tudom, hogy mit tud most átélni, nekem még testvérem sem volt, nemhogy ikernővérem, viszont próbálok belegondolni, és akaratlanul is megszáll a rosszkedv, hogy ennyire nem voltam ügyes, hogy felfedjem, hogy mennyire nem illünk össze Winterrel. Ha egyszerre ismertem volna meg őket, meglehet nem is lett volna kérdés, hogy ki tetszik meg jobban. Az más kérdés, hogy a véletlen csók ellenére nem úgy tűnik, minha Summer egyátalán párt szeretne magának. Velem olyan zavarban volt szegény...
- Az a szörnyű, hogy ez kinézhető belőle. Már értem... – Rázom a fejemet, és a tarkómon simítok végig. Korábban be kellett volna rekeszteni ezt a mai edzést, átöltözni, és időben érkezni, akkor most talán nem is volna ilyen pocsékul, hamarabb megkezdhettem volna a vigasztalást.
- Igaz... Winter... rossz ember. Mindkettőnket így hagyott el. Én már nem is tudom... – Hogy mit láthattam benne, ha ennyi szörnyűség kiséri még a múltja árnyékát. Tudnia kellett, hogy a hugát hogyan fogják fogadni. Ezért is bénázok a paskolással, mert nem akartam már megint zavarba hozni. Fura lenne ha mi ketten együtt... és itt jön a csók, amely egyszerre hűvös és nedves a könnyeitől, s forró attól az érzettől, amely oly természetes, ahogyan a vasútnál is összefonódtunk. Az első pillanatban csak meglepődöm, majd visszacsókolok, a tenyereimbe fogva az arcát, de gyorsan el is eresztve őt. Legalábbis az arcát, mert közelebb húzódom a székkel, és átkarolom, suttogva-csititgatva.
- Tudod... miért nem megy ez nekünk? Mert... túl jó, és... én legalábbis szégyellem, hogy ennyire... Te csókoltál vissza úgy, és nem ő. Csak nem tudtam, hogy van-e értelme. Buták vagyunk, ugye? – Simogatom meg a haját, haloványan mosolyogva hozzá. Fura, hogy kénytelenek vagyunk egymásba kapaszkodni, viszont már akkor is borzasztóan édesnek gondoltam, amikor még nem tudtam, hogy Winter mit tett. Az első pillanatokban még Winternek gondoltam, és boldog voltam a változástól. Így nem csak a kétségbeesés teszi ezt velem. Ha ő is belátja ezt, akkor miért kéne mással randiznom?
- Miért hagyjuk, hogy a távolból is tönkretegyen? Túllehetünk rajta...

Summer Reynolds
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-22, 20:49

Hayden & Summer

Az a legnagyobb baj, hogy ő el tud ugyan vonatkoztatni, de a legtöbben nem. Nem mindenkinek megy, pedig már tényleg elvileg tudják sokan, hogy mi a helyzet, de mégis vannak bőven, akik nem hiszik el, hogy tényleg nem az vagyok, akinek gondolnak. Ott az élő példa az első napomra Amiya, aki azt hitte, hogy csak Winter szórakozik vele és hogy valami trükkről van szó, amit kitalált csak azért, hogy átverjen másokat, és csak akkor hitte el, hogy én nem a nővérem vagyok, amikor már sírásban törtem ki, mert a tényleg nem jellemző rá.
- Azt hiszik, hogy csak... csak Winter tréfája, hogy át akar verni másokat és aztán majd jót nevet, ha sikerült.- rebegem el még mindig könnyes szemmel. Nem megy ez nekem, folyton csak magyarázni, hogy én nem ő vagyok, hogy ne nézzenek Winternek, hogy nem vagyok rossz ember, hogy én is ennek az egésznek az áldozata vagyok semmi több.
- Én már nem tudom, hogy kinek rosszabb, de... nekem... pocsék. - szipogok még, de újra megtörlöm a szememet és csak hatalmasat sóhajtok, amikor megpaskolja a vállamat. Sokkal jobban esett, amikor megölelt, ez a paskolgatás nagyon béna és nem is esik olyan jól, mint az előbbi. Nem is tudom, hogy honnan jön a késztetés, de egyszerűen csak jön, én pedig egészen hirtelen előre hajolok és... az ajkaira tapasztom az enyémet. Ha elmegyek, ha úgy döntök, akkor ennyi... csak belefér talán. Sokáig nem tart, ha csak ő nem húzza, hátra is húzódom azzal a hirtelenséggel és zavartan sütöm le a tekintetemet. - Sajnálom, én... - csak megrázom a fejemet és a kezeimbe temetem az arcomat. Kész katasztrófa.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-22, 19:18

summer & hayden
Who’re stranger?
Summer nem tett semmi rosszat ellenem, így könnyedén el tudok vonatkoztatni, hogy mennyire keserű vagyok Winter tekintetében, és ha most segítenem kell, megpróbálok. Valóban furcsa lehet, hogy egy ugyanolyan kinézető lányt ölelgetek, mint aki ennyire megbántott, viszont én fel tudok figyelni a különbözőségre, a másféle hajviseletre, a finom mosolyra, na és persze most a sírásra, amely kerülgeti. Winter sosem esett volna ennyire össze. Summer mellett viszont nem egy kiskutya vagyok, hanem talán tényleg segítség, sőt, akár még az is átfuthat a fejemen, hogy férfi. Nem ellenkezik, aminek örülök, leforrázna vele, ha nem is próbálhatnék itt lenni, hogy megnyugodjon. A nagy boci szemek teljesen máshogy tűnnek, mint Winter jégkirálynői hűvös pillantása, el is pirulok a cukiság láttán, holott csak le akartam volna törölni a könnyeit.
- Napok óta azt hallom vissza, hogy végre nincs itt. Nem gondoltam volna, hogy ennyire utálták, viszont... én ezt nem értek. Te hollóhátas vagy, ő mardekáros volt. Ennyire nem nyilvánvaló, hogy nem te vagy az? – Kérdezem meglepetten, nyilván egy lányt nem üthetek meg, viszont odamehetek beszélni vele. Számít még ez egyátalán? Talán inkább fel kéne állnom a nagyteremben, bár a tanárok lehurrognának, hogy ez nem központi téma. De akkor... mit tehetnék?
- Mert... tudom, hogy megcsalt. Már értem. Úgy látom ő ilyen volt. Nekem azért, mert... kedvellek. Furcsa, nagyon furcsa, hogy külsőleg ennyire... de akkor is, te más vagy. Nem akarom, hogy elmenj. Ha mégis azt akarod, nem akarom, hogy szenvedj. Tudom, hogy neked rosszabb, mint nekem... – Nem teljesen, hiszen én a páromat vesztettem el, és továbbra is egy idiótának tartanak, hogy vele kavartam. Próbálnám bíztatni azzal, hogy minden csoda három napig tart. Végülis nekem is tovább kéne lépni, elfogadni, hogy már mások is akarnak randizni velem. Mégis megfogom most a bociszemű kezét, és sután megpaskolom a vállát, amolyan majd minden rendben lesz életérzéssel.

Summer Reynolds
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-22, 17:24

Hayden & Summer

Nem akarom, hogy miattam legyen dühös, hogy ki legyen akadva, mert bántottak. Végül is csak azt kaptam meg, ami a testéremnek járt volna, nem teljesen mindegy? Én csak... megpróbáltam, de nem sikerült és talán tényleg semmi értelme sincs annak, hogy erőltetem ezt az egészet. Mégis meglep, amikor magához húz és megölel. Szipogok, pedig próbálom visszatartani, de ettől csak még inkább úgy érzem, hogy gyötörni akar a sírás, és inkább csak belefúrom a fejemet a mellkasába, hátha jobb lesz és meg tudok nyugodni. Nem akarok bőgni az csak azt mutatná megint, hogy gyenge vagyok és képtelen vagyok elviselni a saját béna életemet. Nem nagyon érdekel, hogy izzadt, sokkal többet számít a közelsége és hogy mellettem van, de nem lehet mindig, és nem azzal kéne foglalkoznia, hogy engem pátyolgat, amikor úgy volt én segítek neki tanulni. Nagy szomorú boci szemekkel nézek rá, ahogyan letörli a könnycseppeket az arcomról, akaratlanul is nagyot nyelek.
- Csak egy... lány. Azt hiszem abból, amit mondott úgy tűnt... Winterrel csalta meg a pasija és... azt hitte én vagyok és felpofozott, de... de... nem számít. - mégis mit tegyek, hogy ne bántsanak miatta? Ez nem olyan egyszerű, hogy nem kellene hagynom. Nem vagyok erős, hogy szembe szálljak és nem vagyok gyakorlott sem ebben.
- Miért nem? Miért jó neked, hogy itt vagyok? Neked is jobb lenne és... nekem is és... mindenkinek. Az a lány is... Winter szerintem téged is megcsalt és ez... Nem érted, hogy milyen rémes? - nem tudom, hogy akarom-e ezt, vagy hogy van-e bármi értelme. Fáj a lelkem, minden egy porcikám belesajdul az egészbe. Nem kellene itt lennem, nem is kellett volna ide jönnöm, mégis itt vagyok, ami butaság. El kellett volna mennem, de azt hittem majd idővel lecseng ez az egész. Hát nem csengett és nem biztos, hogy van lelkierőm, hogy kivárjam, hogy ez megtörténjen, akkor meg minek kínozzam magamat teljesen feleslegesen? Tanulhatok máshol is, más pedig nem köt ide. Hayden kedves és Miya... rendes lány, de vannak barátai mindkettejüknek, nem halnak bele, ha én már nem leszek itt.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-22, 13:44

summer & hayden
Who’re stranger?
- Semmi baj, bepótolhatjuk máskor is, de ez akkor is... – Nyelek egy nagyot, és a dühöm egy pillanat alatt tovaszáll, amikor megpillantok, hogy még sír is. Hiába törli le, attól még nem tudok úgy tenni, mint aki nem vette észre. Eléggé ösztönlény vagyok, amit ugyan Winter mellett nem tudtam kiélni, mert szinte szó szerint rugdosott a maga hideg módján, Summer viszont nem ilyen. Egyből átölelem, és magamhoz húzom őt, most nem érdekel, hogy, hogy mit mondana erre. Nem tévedek, ez valóban Summer, nem merő véletlenségből, vagy megszokásból teszem. Annak ellenére amit a testvére tett, ő nagyon is kedves teremtés, aki nem érdemli meg, hogy megüssék.
- Ki volt az? Mi történt? – Suttogom a fülébe nyugtatólag, hogy már itt vagyok. Aztán picit eltartom magamtól, hogy az arcába nézzek, és én magam töröljem le a könnyeit. Igaz, hogy nem zsebkendővel, hanem az ujjammal. Hm... talán nem ártott volna kezet mosni, de a kvaff nem volt koszos, hiszen végig a levegőben dobáltuk, így többé kevésbé tiszta a kezem, csak a felsőtestem izzadt. Talán zavaró is lehet neki, amikor megölelem.
- Nem kéne hagynod, hogy miatta bántsanak. Én megvédelek, csak mondd meg, hogy mi volt. Nem fogom hagyni, hogy elmenj. Nekem meg gratulálnak, hogy megszabadultam tőle. Gondolhatod, olyan, mintha lehülyéznének, hogy vele voltam... Igaz, engem nem csapott meg senki. – Mormolom mérgesen, Winter mindenkivel egy szemétláda volt, amit annak ellenére nem vettem észre, hogy rajtam élezte a karmait.

Summer Reynolds
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-22, 10:26

Hayden & Summer

Simán elfelejtettem, hogy már beszéltük meg az együtt tanulást. Valószínűleg azért, ami történt és amiért koncentrálni se tudok úgy igazán az utóbbi napokban semmire, még a tanulásra sem, ami nálam azért nagyon ritka dolog, nem gyakran történik meg. Most mégis meglepetten pillantok fel rá, amikor kiderül, hogy itt van, én pedig hirtelen azt se tudom hová kapjak és hogy mit is kellene csinálnom, mert... mert pocsékul festhetek. Az arcom még mindig vöröslik a pofontól, amit kaptam, a szemem könnyes, épp akkor gördül le egy könnycsepp, amikor megérkezik. Gyorsan megtörlöm az arcomat a szemem alatt, miután lesütöm a tekintetemet, csak aztán nézek fel rá.
- Sajnálom Hayden én... én elfelejtettem. - bár azt hiszem ő is késett, igaz nem néztem az időt, szóval a jó ég tudja, hogy mennyi lehet most, vagy miért nem jött időben, talán dolga volt, talán jobb is lett volna, ha elfelejti és ne adj isten nem is jön. A felfortyanására talán más esetben még el is mosolyodnék, de most nem hiszem, hogy menne. Tényleg kedves fiú, de... nem hiszem, hogy ebben az esetben bármit is tehetne, vagy tudna nekem bárhogyan segíteni. Azt hiszem tényleg butaság volt ez az egész tőlem, nem kellene itt lennem, hiba volt, nagy hiba!
- Senki, nem számít, csak... tudod Winter... nem tudok mit tenni ezzel az egésszel. Azt hiszem, hagynom kellene az egészet. - most már szipogok. Szerettem volna beilleszkedni, tényleg akartam. Jó lett volna, de ha nem megy, akkor miért erőltessem minden áron. Utálnak, sokan, vagyis a nővéremet, de ez most nagyjából ugyanazt jelenti.

Hayden Harper
Reveal your secrets

Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-22, 09:15

summer & hayden
Who’re stranger?
 Valami hihetetlenül jól sikerült az edzés, úgy csináltam, ahogyan Summer javasolta, megbeszéltem Harryvel, hogy a szakszavak helyett vicces kifejezésekkel helyettesíti amit mondani szeretne, így én is tudom követni, hogy miről van szó. Bár az első meccset elbuktuk, így is én lőttem a legtöbb gólt, kár, hogy Malfoy most egy hajszállal gyorsabb volt Harrynél a cikeszt illetően, viszont a mai edzés, amely egész naposra nyúlt, hihetetlenül jó hangulatban telt, nevettünk, és eredményesek is voltunk, a következő két meccset szerintem már simán megnyerjük. Nincs is nagyon időm átöltözni, kissé izzadtan, csatakosan lépdelünk fel, a könyvtár előtt lehúzom a kviddicstalárt, és Fred kezébe nyomom, alatta csak egy atlétatrikó van, mert egy farmer. A kvaffot pedig Ronhoz dobom, aztán búcsút intve fordulok be a könyvtárba, hogy sűrű elnézések közepette arról biztosítsam Summert, hogy sajnálom, és nem tudtam előbb jönni. Már így is ciki volt az első elválásunk, mégis úgy teszünk, mintha semmi sem történt volna, csak a tanulást beszéltük meg, még ha most nem hoztam még egy könyvet sem magammal. Sebaj, majd leemelünk egy könyvtári példányt a polcról. Meglátom az egyik ablaknál ücsörögni a lánykát, gyorsan odasietek, fülig érő vigyorral, hátha attól megenyhül.
- Bocsánat, ez nagyon elhúzódott, de... basszus...! –Érek oda elé, lefagy a vigyorogom, ahogyan leülök mellé, és fordítom magam felé óvatosan az arcát, ami tiszta piros. Eleget verekedtem már ahhoz, hogy tudjam, ez nem eséstől, vagy kiütéstől van. Valaki... alaposan megcsapta szegényt. Nem kombinálok, csak felfortyanok.
- Ezt meg... ki...? – Kérdezem még mindig hápogva a dühtől. Csak mondjon egy nevet, máris lerúgom a toronyból.

Summer Reynolds
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-21, 20:51

Hayden & Summer

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy nem kellene itt lennem, hogy hiba volt, hogy rossz ötlet, hogy kár volt eljönnöm, vagy vissza kellett volna fordulnom az első vonattal. Az első napok kínzóak voltak, szó szerint, talán már egy fokkal jobb, de nem tudom, hogy van-e értelme ennek az egésznek. Magyarázkodni csak folyton mindenkinek, magyarázni, hogy én én vagyok és nem a testvérem, hogy engem nem kell utálni. Hayden kedves, komolyan, de nem az ő dolga, hogy pátyolgasson engem, nem neki kell foglalkoznia velem, ez nem az ő dolga. A mai nap pedig túltett mindenen, ami eddig volt. Még mindig érzem a pofont, amit kaptam. Az arcom is vörös és egyre inkább biztos vagyok abban, hogy Winter nagyon csúnyán átejtette szegény Haydent. Nem én akarok az lenni, aki ezt elmondja neki, de úgyis a fülébe jut és majd ő is rájön, hogy ez így sehogy se jó, mert ha rám néz mindig csak a rosszat látja, mindig csak a rossz dolgok jutnak az eszébe és ennek így semmi értelme.
- Köszönöm! - rebegem el a könyvtárosnak, amikor a kezembe nyomja a kulcsot, hogy maradhatok még zárás után is. Azóta, hogy megjöttem kb. minden napomat itt töltöttem el és megértette, hogy fontos a tanulás és azt hiszem azt is látta rajtam, hogy milyen pocsék állapotban vagyok. Így hát az enyém maradhatott a hely, csendben és nyugalomban, még nyitott ajtóval, de már úgy se jön ide senki, leülhetek egy hátsó sarok asztalhoz. Csak nézek ki az ablakon már talán negyed órája és próbálom eldönteni, hogy mi legyen. Hayden kedves... tényleg az, de még most sem tudom van-e értelme maradnom, szerintem ő sem akarja igazán, csak nem akarja a szemembe mondani, mert ahhoz túlságosan jó lélek, de neki is könnyebb lenne tovább lépni, sokkal könnyebb.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ [You must be registered and logged in to see this link.] ϟ  sirdogalos  

Kalandmester
Reveal your secrets

Mesélő

ϟ Hozzászólások száma : 365

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-16, 17:33

//IC hsz-be alakítva:
Sarah: 5 hsz
Ebony: 5 hsz//
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 21:51

~ Real Time ~

Ó... Értem... Rosz emlékek. Az én szüleim is meghaltak. *jegyzi meg csendesen* Megölték őket... És... *És félig a családja többi részét is, de ezt nem mondja ki. Inkább nem.* Én... Bármit megteszek, hogy jó legyek. *biccent. Nem lesz rossz. Ha mégis - fel fog tűnni. Tényleg.* Nem kell kedvesnek lenni. Csak figyelmesnek. A kedvesség magától jön. Ha szeretnek, akkor egy idő után nem akrod, hogy ne legyen így. *osztja életbölcsességét kérés nélkül is* Muszáj, mert különben semmi időm hétköznaponta, így meg ngyjábó ugyanannyi van mindig, naptól függetlenül. *de hétvégén néha még több is. És erre felettébb büszke.* Hát... Ja, ja, akkor lehet, hogy én se *bizonytalanodik el. Na szép.* Tényleg? *csillan fel a szeme* Hú, az nagyon klassz lenne, de csak, ha nem csókolsz meg közben... *jut eszébe egy régebbi kaland, de egyből fülig is vörösödik a gondolatra, hogy ő és Ebony...* Akkor ööö... Holnap egykor? *választ se várva szalad el, még mindig rémesen vörös fejjel. Basszus, el se hiszi, hogy ezt kimondta... Csak győzzön majd a tanulnivalóra koncentrálni...*

//Köszönöm a játékot! Hozzászólásszám: Ebony 14; Sarah 15//

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 23
ϟ Hozzászólások száma : 188

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 21:43

Sári & Ebony
"Könyvtár? Az meg mi?"

- Én bármit megadnék azért, ha visszakaphatnám a családomat. És ebbe az is beletartozik, hogy nem akarok Norvégiában élni – mondom gyorsan. – Biztos jó leszel. Ha nem, azt elég gyorsan megtudod – mondtam, bár nem gondoltam komolyan. Reméltem, hogy most veszi a viccet. – Könnyű mondani. De én nem vagyok az a kedves teremtés – vonok vállat. – Általában – teszem még hozzá. [/color][/b]– Irigyellek, hogy te tudsz tanulni a hétvégén. Én inkább lazítani szoktam – mosolyodok el. - Hát, ha nagyon borzalmas, akkor inkább én nem innám meg – nevetek fel. – Persze! – mondom neki. Nem tudom, hogy marasztaljam, vagy sem. Én már mennék, utálom a könyvtárakat, nagyon büdösek. – Figyelj, nincs kedved találkozni később? Amikor nem tanulsz. Szívesen tölteném veled az időmet. Ha akarod, kicsempészlek Roxmortsba – kacsintok rá. Tényleg elégé megkedveltem, nagyon aranyos volt a magam módján.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
A bizalmamat megszerezni nehéz.

Elveszíteni viszont annál könnyebb.
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 21:30

~ Real Time ~

Tényleg? Az tök jó lehet, én sose éltem másfelé, pedig akartam volna, de anyuék ugye itt dolgoztak, és... Hát így alakult. *von vállat* Időnként szoktam, mert... Érted, mi van, ha mégse? Mi van, ha... Nem is tudom... Ha nem leszek elég jó, hgy auror lehessek? Vagy ha az leszek, de annak kevés? *sóhajtja kissé bizonytalanul* Hát, akkor ne mond neki *röhögi* Vagy ne így. Mondd máshogy, ahogy nem sértődik meg. *áll elő a nagy ötlettel* Ugyan, amúgy is jöttem, mert készülnöm kell egy csomó órára a hétvégén *sóhajtja lemondóan* Én is így hallottam, de egyszer úgy kipróbálnám, te nem? Bár ha nagyon borzalmas... *tűnődik el. Lehet mégse inná meg.* Tényleg? *lelkesül fel* Igazán nincs mit *kissé félszegen odébb lép* Hát izé, akkor én megyek is, gondolom... Mármint izé, mifene, hát mondom, ugye...

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 21:23

Sári & Ebony
"Könyvtár? Az meg mi?"

- Én éltem ott egy darabig. Anyuék látogatóba jöttek volna, de sajnos sosem értek oda – fújtam ki a levegőt, és remélem, a csajnak leesik, hogy nem akarok beszélni róla. – Ja – válaszolom. – Hat éve jársz a kék ruhások közé, és aggódtál, hogy odavaló vagy-e? – ráncoltam össze a homlokom. – Hát, attól függ. Ha azt mondod valakinek, hogy csessze meg, akkor annak nem szokott örülni – vigyorodok el, visszagondolva az ilyen esetekre. – Köszi, hogy itt vagy – mondom neki. – Nem tudom, de elvileg borzalmas a szaga és az íze még rosszabb, így valószínűleg nem lennék képes meginni. Amúgy köszi – mondom még, majd beleolvasgatok a következő könyvbe. Megnézem a borítóját, majd ismét keresgélek. Pár lapozás után találok egy „Kómás fáradtság elleni bájital”-t. – Lehet, hogy megvan. – Végül is, ez is megteszi. – Király. Hát, nagyon szépen köszönöm, hogy segítettél! – mondtam neki lelkesen.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 21:13

~ Real Time ~

Hát én eddig se mertem, szal'... De miért ott? Nem mert hazarepülni, vagy mi? *zavart* Ja, ez az erősséged, mi? *vigyorog rá* Tényleg? Fú, tök jó, kezdtem aggódni, de akkor jó *szusszant* Azért az az egy mondat csak nem ehet olyan vészes *vélekedik* Látod, még én is itt vagyok *igaz, csak azért, mert amannak szüksége van rá* Az elég nehéz lötty amúgy azt mondják, nem? Bár tök menő lehet, én még sose próbáltam csinálni, meg bevenni se *közli, mint afféle vallomást* De biztos klassz Dumbledore lennél *teszi hozzá vigyorogva, majd sóhajt, s leemel egy másik könyvet* Akkor ez?

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 21:07

Sári & Ebony
"Könyvtár? Az meg mi?"

- Hát leesik néha. Azóta én se ülök repülőre – vallottam be. – Dehogyis, varázsló, mint én. Csak ő Norvégiában él, szóval nem találkozunk olyan sokat.
- Örülök, hogy még meg tudom állapítani, hogy ki hova jár – kacsintottam rá. Egyébként rájöttem, hogy láttam már korábban Hollóhátas egyenruhában.  – Persze, hogy okos vagy. Különben nem kerültél volna be a Hollóhátba – mosolygok. – Dehogy beszélsz sokat, engem nem zavar. És nincs mit megköszönnöd.
Elvettem a könyvet, amit felém nyújtott. – Hát, engem nem zavar, ha rólam vagy velem beszélnek. Egyik se szokott barátságos kimenetelű lenni. Egy rossz mondat, és mindenki megutál – a könyvet lapozgattam. – Lehet, hogy százfüléfőzetet kéne csinálnom, és beadnom, hogy én vagyok Dumlodore, és mindenki hazamehetne egy hónappal korábban. Bár, akkor valószínűleg kicsapnának, szóval inkább hagyjuk a tervet – mondom. Végiglapoztam a könyvet, de – Én nem találom. Lehet, hogy tényleg csak a kávé van. De díjazom, hogy próbálsz segíteni. Akkor nézzük is tovább a polcokon – mondom, majd elkezdem olvasni a címeket.
[/color]

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 20:57

~ Real Time ~

Szóval meg... Nem halt meg, aha. Repülőbalesetben? Jajj, Merlinre, fú, én arra sose mernék felülni, mármint érted, nincs is benne mágia, mi a fene tartja azt ott fent? Szóval ez valami nagyon kiszámíthatatlan izé, aztán néha le is esik... *meg is borzong. Érezhetően fél a gondolattól is.* De akkor ő kvibli? *Kérdez lassan* Ööö... Aha, hát... Értem. *motyogja, érezhetően elkavarodott a történetben* Jajaja, láttam már őt, persze... Aha, oda, és... Hűűű, tényleg? Mármint szerinted okos vagyok? Jahjj, tök fasza, mert amúgy izé, nemigen mondja sose senki, pedig én szoktam igyekezni, meg tök sokat tanulok, hogy elérjem a céljaim, és... Jajj sokat beszélek, mi? Szóval kösz. *vörösödik el, s inkább a polcra emeli tekintetét, ahonnan le is kap egy kötetet.* Talán ezt keresed... *nyújtja felé* Én jobban szeretem, ha sokan beszélnek velem és nem rólam *vélekedik* Egyébként ez a polc végig ilyesmi *int a felé, ahol megállt.*

A hozzászólást Sarah McCaine összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-11-14, 21:16-kor.
Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 20:48

Sári & Ebony
"Könyvtár? Az meg mi?"

Mi? – nézek rá bután. – Nem, az egy másik sztori. Az öcsém sok éve meghalt a családommal együtt egy repülőgépbalesetben. Illetve, ezt hittem, de a nyáron kaptam egy levelet az öcsémtől, hogy él. És találkoztunk, és tényleg él! És ő él! És érted! Annyira boldog voltam – mosolyodom el. A következő monológra meg felnevetek. – Igazából Gwen utál, csak azért mentett meg, mert különben lelkiismeret furdalása lett volna szerintem. És szerencsére csak aznap kellett megmentenie, de elég érdekes szitu volt.
- Hát, maximum az egyiket ismerheted. Silent Zodiac, a legjobb barátnőm, ő is Hollóhátas. Ha nem tévedek, oda tartozol, nem? Csak az okos megszólalásaid miatt – rosszul fogalmaztam, de inkább nem javítottam ki magam.
- Nem tudom, én élvezem, hogy sokan beszélnek rólam. Akkor is, ha nem kedvesen – mondom. – Egyébként merre lehet a könyv? Vagy tényleg nincs is ilyen? – kérdeztem barátságosan.

Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 20:39

~ Real Time ~

Kiderült, hogy nem halt meg? Szóval nem ette meg a hippogriff? *kombinál egyből* Ugyan, van, aki sose tanul meg, mert... Hát mer' nem. *vélekedik* Ööö... He? *kommentálja elsőre elmésen* Mármint... aha, vágom, asszem'. Ki ez a Gwen? És rutinszerűen ment meg téged? Hú, akkor ő biztosan a barátnőd, mi? *kérdi lassan* Hát, remélem... Mármint, engem semmi más nem érdekel. Nem akarok semmi egyebet, érted, és ez így olyan... Izé. Behéz. *Ezt mantrázza minden nap. Semmi más.* Igen? Kik? *kíváncsiskodik egyből, nem, mintha bármi köze is lenne hozzá* Akkor az egyik ez a Gwen, a másik meg...? *félrebillenti fejét.* Érdekes? Mert mivel haragítottad őket magadra? Szerintem inkább nyomasztó lehet, mikor így tudod, hogymondják... Szóval tudod, hogy haragszanak rád, és rosszat csináltál, nem vagy elég jó, vagy pont, hogy ők bántanak meg... Abban nincs semmi jó, nem? *gyerekesen naiv, hát igen.*

Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time 2015-11-14, 20:28

Sári & Ebony
"Könyvtár? Az meg mi?"

Kerek szemekkel bámulom, miközben sorolja, hogy hányan vannak. – Azta. Én meg villogok az öcsémmel, akiről kiderült, hogy nem halt meg – fújtam ki a levegőt.- Jó, de én végzős vagyok, nekem illene már – vetem oda. – Neked nem gáz, ha még nem tudsz hoppanálni. – Elhúzom a számat. – Hosszú történet, de röviden én is meg egy másik csaj is, Gwen tök más okokból elmentünk megkeresni a hippogriffet, aki elrabolt egy embert, vagy valami ilyesmi. Aztán megtaláltuk, és harcolnunk kellett vele, meg állandóan rúgdosott minket, de közben az ájult férfit is életben kellett tartanunk , de szerencsére a Szent Mungóban kötöttünk ki, szóval Gwen jóformán megmentett minket – hadarom, majd a végén még meg is rántom a vállam. – Semmi extra, napi rutin.
- Ne aggódj már, tuti menni fog, és nem kell takarítóként dolgoznod. Majd a szüleid is büszkék lesznek rád, ne aggódj. – Csak tudnám, honnan ez a fenenagy baráti gesztus. Nem szoktam én ilyeneket mondani csak úgy, vadidegeneknek.
- Nekem szerintem csak maximum két barátom van, de az nagyon a maximum, és a rohadtul jóindulatú voltam. – Szomorú tény, ezért nem is mosolygok. – Sajnos több az ellenségem, mint hogy meg tudnám jegyezni őket, így inkább próbálok mindenkivel rendesen viselkedni. De hát így érdekes az élet szerintem – szögezem le.

Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Könyvtár (IV. emelet) - Real time

Könyvtár (IV. emelet) - Real time

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Similar topics