Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Jonas Black vityillója
  Yesterday at 20:57
Kalandmester

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 18:05
Joyce Brekinridge

ϟ Képességdobás
  Yesterday at 15:25
Felicity Barlow

ϟ Felicity Barlow
  Yesterday at 15:11
Felicity Barlow

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Armand Stansson

Daniel G. Paisley

Luna Lovegood

Perselus Piton

Jacob Troops

Christopher Graves

Tim Roberts

Sidney Smallwood

Felicity Barlow

Statisztika

Összesen 593 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Felicity Barlow

Jelenleg összesen 39642 hozzászólás olvasható. in 3507 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Emilia & Kevin találkája a színházban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Kevin Holt
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 67

TémanyitásTárgy: Emilia & Kevin találkája a színházban 2015-07-11, 20:05

Emilia & Kevin

Hajnali ötkor keltem. Hogy mégis miért keltem fel ilyen korán a nyári szünet kellős közepén? Egy szó: anyám. Úgy rontott be a szobámba, hogy szó szerint kiugrottam az ágyból, és haptákba vágtam magam. Bár, talán az volt ennek az oka, hogy épp arról álmodtam, hogy bekerültem egy katonai iskolába. Szóval, ja, szép kis álom volt. Ehhez hozzátársítva, hogy a valóságban is megjelent egy zsarnok… Nagyon jól indult a napom.
Egy szál alsónadrágban, kócosan támolyogtam ki a fürdőbe, ahol sikerült szinte mindent megfejelnem. Ha most nem nőtt egy óriási púp a fejemre, akkor sose fog.
Ezután belapátoltam a reggelimet, majd visszamásztam a szobámba, és fél órán keresztül fetrengtem, mire eljutottam odáig, hogy kitisztult a fejem, és rájöttem, hétkor jelenésem van a színház előtti parkolóban, ugyanis mentünk Londonba. A társulatot meghívták, hogy adják elő a Hamletet, és mivel én kisegítőként dolgoztam ott, ezért nekem is mennem kellett, hogy felügyeljem, minden rendben megy-e. Na, meg egy-két beképzelt színészecske biztos nem lett volna meg a csicskáztatásom nélkül.
Kelletlenül feltápászkodtam, elindultam fogat mosni, és miután végeztem azzal, a ruhásszekrényből kirángattam a kedvenc (kissé kopottas) farmeromat meg egy Green Day-es pólót. A farzsebembe a varázspálcám mellé két dobverőt is csúsztattam, aztán a kócos hajamba tettem egy vörös kendőt, mert… Csak. Jól állt, és kész. Még egy darabig nézegettem magam a tükörben, és miután megállapítottam emberien festek, nyomtam egy csókot anyám arcára, aztán elsiettem, hogy időben odaérjek a swansea-i színházhoz. Mire odaértem szinte mindenki ott volt, amit nem is értettem, hogy hogyan és miért, de mint kiderült, a többieket korábbra odarendelték.
Segédkeztem a bepakolásnál, aztán a társulattal elfoglaltuk a kölcsönzött buszt. Órákon keresztül mentük, bár ennek a nagyjára nem emlékszem, mert elaludtam.
Sokszor voltam már Londonban, bár nem kulturálódás céljából, így most teljesen lenyűgözött a színház. Addig álltam, és bámultam az épületet, amíg valaki hozzám nem vágott egy csomagot. Akkor tértem csak magamhoz, és segítettem becipekedni. Ott aztán a felnőttekre bíztam a dolgot, és egészen addig nézelődtem, amíg az egyik társulatbeli csak el nem csípett, és vissza nem rángatott a többiekhez. Ott mindenki megkapta a feladatát, én pedig heves vitába keveredtem a főnökömmel, ugyanis kiküldtek jegyeket árulni meg ellenőrizni, esetleg a ruhatárban is besegíthettem. Otthon bezzeg sose kellett ezt csinálnom! Állítólag most is azért sózták rám ezt a melót, mert kiesett egy-két emberük, de ezt nem akartam elhinni.
Ezért az egyik ruhatáros csajnak dumáltam, aki bár nem hinném, hogy figyelt rám, hiszen egy magazint olvasgatott, épp ezért jó hallgatóság volt. ‒ Hát, baszd meg! Nem ezért utaztam három órát! Fel tudod fogni, hogy milyen szívás ez? A rohadt életbe, tudtam, hogy nem kellett volna ma felkelnem! Legközelebb bezárom a szobám ajtaját, hogy ne kelthessenek fel! ‒ dohogtam, bár a társam most se túlzottan figyelt rám. Ezért morcosan ücsörögtem a pulton, és dobolni kezdtem rajta. Nem érdekelt, hogy ki szól majd rám, nehogy már ebbe is belekössenek!
Ráadásul, elég jó volt a ritmus érzékem, és ha lett volna itt egy kurva dob, vagy valaki játszott volna mellette gitáron, akkor tök jól hangzott volna, de ezen a tetves helyen csak egy félrehangolt ősrégi zongorát találtam, amit már csak a porcicák tartottak életben.
Egyre ingerültebben vertem a pultot, míg nem hallottam, hogy megreccsent az egyik dobverő. Ez nálam elég gyakori volt, sőt a szobám tele volt törött darabokkal, de ez most számított, ugyanis megpillantottam valakit az előtérben, aki igencsak ismerősnek tűnt számomra, de nem tudtam hol láttam már korábban. Mindenesetre integettem neki, hátha idejön. Ő biztosan jobb társaság lett volna a magában olvasgató libánál.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Emilia & Kevin találkája a színházban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics

-
» Geista Kahoko
» Tenrai Hankou (Isteni Kihívás)