Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Házpontok 2018-2019
  Yesterday at 15:45
Jacob Troops

ϟ Neira & Ginny
  Yesterday at 10:59
Gwyneira Rousseau

ϟ Keresem a...
  2018-12-09, 15:23
Melissa Greenwood

A hónap posztolói
Jacob Troops

Kieran O'Byrne

Gina Accipiter

Nox Djarum

Luna Lovegood

Madeleine Eastwick

Dane Seoras

Elijah Crowfield

Draco Malfoy

Shanna Griffin

Statisztika

Összesen 595 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Melissa Greenwood

Jelenleg összesen 39827 hozzászólás olvasható. in 3513 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Derek & Ebony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Derek & Ebony 2015-08-12, 17:39

A poén kedvéért még egyszer elmesélem a napomat a parkig:Na nézzük is, hogy mit kéne ma tennem... Vagy várjunk, egyáltalán mennyi is az idő? Hajnali 5 van, akkor tudom mi jön... Gyorsan visszahúztam még a párnát a fejemre, és aludtam pár órát, hamarosan megyünk Rio-ba, nyaralni... Vajon jó lesz? Persze Chris is jön, de akkora ökör, hogy minden bizonnyal azt akarja menjek át a fél városon, mert az érvelése, egyszerűen fantasztikus: "Derek, ha nem olyan testem lenne, mint neked, akkor a fél világot a farkamra húznám..." Nem lettem volna semmivel sem butább, ha ezt nem osztja meg velem, de sajnos megosztotta és meg kellett már hallgatnom ezt a dumát párszor... jó párszor.
Reggeli ébresztőm az az, hogy az öcsém a hátamra ugorva azt kívánja menjek ki vele a Hyde Parkba mert valami csajszival lesz randija... Nem akarok nagyképű lenni túlzottan - mellékesen van mire - de nem indul rosszabb esélyekkel, ha én is megyek vele? Mert az öcsém és én köztem van egy kis izombeli különbség, és asszem kocka a kölyök, de nagyon nem beszélgetünk, a húgommal jobban kijövök, bár őket meg is kell védeni a srácoktól, mert az én csodaszép tesómat senki sem viheti ágyba, ha mégis megtörténne, akkor nagyon csúnyán ráfázik az illető! Na de mit fogok én csinálni a Parkban? Mondjuk egy futás így-is-úgyis rám férne szóval ez lesz a terv...
Kiértünk a parkba, mindenhol szerelmes párok voltak és... Felhúztam a szemöldököm, mikor az öcsém nője csókolózva a nyakába ugrott, nem is rossz csaj, hol szedhette össze? Mikor szedett fel egy ilyen csajt? Mióta nem kellenek neki a tanácsaim? Majd kézen fogva elindultak egy pad felé, de a csaj megfordult, és rám kacsintott... Vajon az öcsém érdekli, vagy így akar megismerni, Vállt rántva elkezdtem nyújtani, de egy csaj toppan be a képbe, és utánoz... Uhh lennék én a személyi edzője, s tolnám mint a lopott biciklit.... Vagyis igen... Lennék a magánedzője.
Mikor szembefordul velem és elkezd hátrafelé kocogni, én már kocogok is utána mosolyogva... Néha lenyűgöz, hogy a mugli lányok milyen rámenősek tudnak lenni, ami nem is olyan rossz, mint jelen esetben sem szenvedek, bár... Már épp szólni akartam.. - Vigyázz a tó! - Én próbáltam figyelmeztetni, de mintha a falnak beszéltem volna, nem is figyelt rám, helyette belesétált a tóba, és nem volt mit tenni, hősnek kellett lennem, utána ugrottam, mielőtt megszabadultam attól a kevés felsőmtől, ami rajtam volt. Természetesen azt hittem volna, hogy tud úszni, de végül is kiderült, hogy nem, csak ott volt lent és nem mozdult, gondolom sokkot kapott, de hát nem baj, jó erőben vagyok és majd felviszem én. Igaz a víz kószos volt és büdös, szemem tele ment minden szarral, de megmentettem legalább. Majd felvittem a felszínre, és ott kellett egy kis idő, mire magához tért...
Igaz, nekem is rohadtul csípte a szememet a víz, de kipislogtam és máris sokkal jobb lett, de csak néztem, ahogy felül, szerintem nem volt épp a legjobb ötlet, és nem is kellett volna ilyen hirtelen mozognia még, de ő csak mozgott, én meg csak nem állíthattam meg, inkább vártam, hogy mikor romlik az állapota, de szerencsére semmi gond nem lett. Hozzáteszem azt hittem, hogy több esze van, mint egy muglinak... Honnan tudom, hogy nem sima halandó, hát onnan, hogy mikor lementem érte, akkor kitapintottam, hogy van nála egy pálca, gondolom nem csak viccből hordja magánál.
Majd nézem ahogy szép lassan összeszedi magát és kinyitja a szemét, gondolom már nem bántja a szemét az a mocskos víz. Majd a pálcájához kap és megnézi, hogy meg van-e még a pálcája, elmosolyodom, mikor kifújja a levegőt, olyan szép ez a lány, bár eddig elvonta a feneke a figyelmemet az arcáról, megesik. - Hello csajszi. - üdvözlöm, és kérdésére meglepődöm, ennyire nem egyértelmű, Itt guggolok mellette tetőtől-talpig vizesen és én maradtam mellette, miután óvatlanul belesétált abba a hülye tóba. Nem hittem volna, hogy a kis boszorkákat is képes ennyire meghülyíteni a kockás hasam és a kidolgozott testem, de hátnem ítélhetem el őket ezért, mert van mit nézni rajtam, az egyszer biztos, ámbár ő sem panaszkodhat. Azonban kérdésére illene felelnem, szóval veszek egy mély levegőt. - Cicabogár látsz itt más pasit, aki megmentene egy figyelmetlen boszit? - kérdezem tőle mosolyogva és letörlöm a homlokomról a vizet, ami idegesít... Na és most mi legyen? Csak nézzük egymást bambán, míg végül kínos nem lesz a csend és fel nem kelek, majd elsétálok? nem... Az nem lenne túl jó, szóval inkább veszem a bátorságot és újra megszólalok.
- Örültem volna, ha szájon át kellett volna lélegeztetni,d e hát... minden rendben van?  - mosolyodom el, és szemeibe nézek.

I find my destenity

Derek & Ebony

credit
My clothes
|| gyenge||
Vissza az elejére Go down
Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 24
ϟ Hozzászólások száma : 188

TémanyitásTárgy: Re: Derek & Ebony 2015-08-06, 15:42

Derek & Ebony
A megmentőmhöz van szerencsém?
[You must be registered and logged in to see this image.]
Örültem neki, hogy a srác elkezdett követni, mert ez azt jelentette, hogy nem hagytam hidegen. Szerettem játszani a muglikkal; olyan mókás volt nézni, ahogy azt hiszik, olyan különlegesek, pedig valójában én vagyok az, aki náluk sokkal többet tud. Már majdnem elnevettem magam, mikor hallottam, hogy a srác mond valamit. Nem hallottam, de nem is érdekelt; majd megkérdezem egy pár másodperc múlva, mikor már abbahagytuk a macska-egér játékot. Óriási nagy hibát követtem el azzal, hogy nem figyeltem arra, amit mondott. Reggel még azon sírtam, hogy esetleg leázhat rólam a sminkem, mivel szeretnék valami eredményt is látni, ami azzal jár, hogy megizzadok; most pedig mire észbe kaptam, már egy büdös, koszos tó alján találtam magamat.
Tudtam úszni, de hirtelen eluralkodott rajtam a pánikroham, ami akkor szokott, ha halálközeli élményben van részem. Elkezdtem kapálózni, majd beleütköztem valamibe. Megpróbáltam felhúzni magam, de mintha az a valami állandóan visszanyomott volna. Kinyitottam a szememet, amit rögtön meg is bántam, hiszen már akkor csípte a vízben található kosz; bele se mertem gondolni, hogy fog fájni, ha kikerültem a víz alól; ha kikerülök egyáltalán, amibe jelen pillanatban még nem voltam biztos; főleg, mert a pánik miatt nem jutott eszembe a felszín felé úszni.
Szerencsémre valaki átkarolt hátulról, és egyszer csak ismét levegő töltötte meg a tüdőmet. Nehézkesen kijutottunk a partra, sajnos nem emlékszem rá tisztán, hogy hogyan. Annyira csípte a szemeimet a víz, hogy becsuktam őket, amíg éreztem, hogy valaki lefektet a kövekkel kirakott partra, és hallottam, hogy hozzám beszél, de én nem is figyeltem oda rá. Zsongott a fejem, és csípte a szememet a tóvíz, ami belement. Kislány koromban azt tanultam, hogy ha nem érzem jól magam, akkor le kell feküdni, mert az segíteni fog, de én ezzel most egyenesen szembe mentem, és felültem. Úgy éreztem, hogy valaminek nekiment a fejem, és az most sajgott is azon a ponton, ahol megütöttem, bár elképzelni sem tudtam, hogy miben. A kezemet a fejemre raktam, felhúztam a térdeimet, és a felhúzott lábaimra ráhelyeztem a fejemet. Kezdtem jobban érezni magam, és még a szemeim sem fájtak már annyira. Megdörzsöltem őket, éreztem, hogy valami a jobb szememet végigkarcolja, így gyorsan megpróbáltam kikönnyezni. Az első években, mikor elveszítettem anyuékat, csak rágondoltam, hogy ők már nincsenek itt velem, és rögtön elsírtam magamat, mire mindenki megsajnált, és mindent elértem és megkaptam, amit csak akartam; valószínűleg ebből az okból kifolyólag nagyon könnyedén sírva fakadok, akkor is, ha egyébként semmi bajom sincsen.
Mikor végre a szúró érzés eltűnt a szememből is, úgy éreztem, hogy ideje lenne úgy viselkedni, ahogy egy nőhöz illik; legalábbis egy kicsit méltóságteljesebben. Hátra akartam dobni a hajamat, mikor rájöttem, hogy tiszta víz, így inkább lenyúltam a csípőmhöz, és megnéztem, hogy a nadrágom belsejébe varrt kis apró zsebből nem esett-e ki a pálcám. Kifújtam a levegőt, amikor éreztem, hogy még mindig ott van, tehát a jövőben is képes leszek még varázsolni. Végre kinyitottam a szememet, és egy aggódó szempárba néztem bele. – Őőőő… helló – kezdtem. – Te húztál ki a tóból?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Felhasználó profiljának megtekintése
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Derek & Ebony 2015-08-04, 17:24

Na nézzük is, hogy mit kéne ma tennem... Vagy várjunk, egyáltalán mennyi is az idő? Hajnali 5 van, akkor tudom mi jön... Gyorsan visszahúztam még a párnát a fejemre, és aludtam pár órát, hamarosan megyünk Rio-ba, nyaralni... Vajon jó lesz? Persze Chris is jön, de akkora ökör, hogy minden bizonnyal azt akarja menjek át a fél városon, mert az érvelése, egyszerűen fantasztikus: "Derek, ha nem olyan testem lenne, mint neked, akkor a fél világot a farkamra húznám..." Nem lettem volna semmivel sem butább, ha ezt nem osztja meg velem, de sajnos megosztotta és meg kellett már hallgatnom ezt a dumát párszor... jó párszor.
Reggeli ébresztőm az az, hogy az öcsém a hátamra ugorva azt kívánja menjek ki vele a Hyde Parkba mert valami csajszival lesz randija... Nem akarok nagyképű lenni túlzottan - mellékesen van mire - de nem indul rosszabb esélyekkel, ha én is megyek vele? Mert az öcsém és én köztem van egy kis izombeli különbség, és asszem kocka a kölyök, de nagyon nem beszélgetünk, a húgommal jobban kijövök, bár őket meg is kell védeni a srácoktól, mert az én csodaszép tesómat senki sem viheti ágyba, ha mégis megtörténne, akkor nagyon csúnyán ráfázik az illető! Na de mit fogok én csinálni a Parkban? Mondjuk egy futás így-is-úgyis rám férne szóval ez lesz a terv...
Kiértünk a parkba, mindenhol szerelmes párok voltak és... Felhúztam a szemöldököm, mikor az öcsém nője csókolózva a nyakába ugrott, nem is rossz csaj, hol szedhette össze? Mikor szedett fel egy ilyen csajt? Mióta nem kellenek neki a tanácsaim? Majd kézen fogva elindultak egy pad felé, de a csaj megfordult, és rám kacsintott... Vajon az öcsém érdekli, vagy így akar megismerni, Vállt rántva elkezdtem nyújtani, de egy csaj toppan be a képbe, és utánoz... Uhh lennék én a személyi edzője, s tolnám mint a lopott biciklit.... Vagyis igen... Lennék a magánedzője.
Mikor szembefordul velem és elkezd hátrafelé kocogni, én már kocogok is utána mosolyogva... Néha lenyűgöz, hogy a mugli lányok milyen rámenősek tudnak lenni, ami nem is olyan rossz, mint jelen esetben sem szenvedek, bár... Már épp szólni akartam.. - Vigyázz a tó! - Próbálom figyelmeztetni, de csak a csobbanást hallom meg, mire rögtön ledobom azt a pici trikót is, ami rajtam van és utána ugrok, majd mikor meg van, akkor próbálom megtartani és úszni vele, ami nehézkes és a tó is nehéz, de végül sikerül kijutni a tóból, őt lefektetem és meg felette tartom magam, és rámosolygok. - Jól vagy? - kérdezem tőle, és remélem, hogy azt mondja igen... Ha baja lenne, az nem lenne épp a legjobb, de inkább a ragadozó mosollyal az arcomon figyelem.

I find my destenity

Derek & Ebony

credit
My clothes
|| gyenge||
Ebony Frewen
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 24
ϟ Hozzászólások száma : 188

TémanyitásTárgy: Derek & Ebony 2015-07-07, 15:47

Derek & Ebony
Nézd mit tudok, szépfiú!.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Még fel sem kelt a nap, éppen hogy csak látni lehetett valamit, amikor felkeltem. Utóbbi alkalommal, hogy futnom kellett egy lány után, hogy el ne menjen ráébredtem, hogy húsz métertől is kifulladok. Méghozzá több, mint tíz percig csak kapkodtam a levegőt, és jóformán meg sem bírtam szólalni, annyira kifárasztott az a kis „kocogás”. Épp ezért úgy döntöttem, hogy ideje lenne elkezdeni sportolni valamit. Eddig sosem tudtam rávenni magamat, hiszen eredendően jó alakom van, és sosem kellett félnem tőle, hogy elhízok. A Roxfort-koszt nem tartozott a kedvenceim közé, és ez is jelentős segítségemre volt abban, hogy ne szedjek fel pár pluszkilót.
Pár napja megvettem az első futócipőmet, és kissé szégyenlősen bújtam bele a melegítőnadrágba és az egyszerű rózsaszín pólóba. Ezek a ruhák nem igazán felelnek meg az ízlésemnek, de hát a célért meg kell szenvedni. Még a hajamat is lófarokba kötöttem, nehogy valaki felismerjen. A sminkemet sajnos nem tudtam elhagyni, bár éreztem, hogy ennek rossz vége lesz, és valószínűleg mire hazaérek, már egész szét fog folyni, akkor is, ha vízálló.
Kiléptem hát a ház ajtaján, bedugtam a fülemet, rácsatoltam a mobilomat a karomra, és elkezdtem futni. Két perc után úgy döntöttem, hogy ez elég is volt mára. Megálltam, majd úgy döntöttem, sétálok egy keveset, ha már egyszer kijöttem a lakásomból. Nemsokára a Hyde Park mellett kötöttem ki, ahova be is mentem.
Ahová csak néztem, szerelmes párokat, turistákat és – persze, miért is ne? – futókat láttam. Nagy nehezen rávettem magam, hogy ismét elkezdjek futni, majd pár perc után megint leálltam. Sétálgattam egy keveset, kijutottam a tó partjára. Leültem egy padra, és azon kezdtem el filózni, hogy igazából nem is olyan ilyen ruhákban lenni, bár a magas sarkúm hiányzott. Megszoktam, hogy magas vagyok, most pedig úgy éreztem magam, mint valami törpe. Miközben felmértem a terepet, megláttam a szembe parton egy helyes srácot, amint éppen nyújtott. Szerettem játszani a mugli srácokkal, így gyorsan közelebb sétáltam hozzá, megkerülve az egész tavat. Már ez felért egy edzéssel, nekem elhiheted. Mikor végre odaértem, a srác hál’ istennek még mindig ott volt. Megpróbáltam feltűnő lenni, így közelebb húzódtam hozzá, és én is elkezdtem nyújtani, leutánozva a mozdulatait.
Nemsokára feladtam, hogy észrevegyen, ezért valami látványosabbal próbálkoztam. Gondoltam, megmutatom neki, mennyire ügyes vagyok, ezért szembefordultam vele, és elkezdtem hátrafelé kocogni. Biztos voltam benne, hogy látja, mit csinálok. Legalábbis mintha egy mosolyt láttam volna az arcán. Már azon voltam, hogy odaszólok neki, mikor elfogyott a lábam alól a föld, és egyenesen belekocogtam a park közepén található tóba.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Felhasználó profiljának megtekintése
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Derek & Ebony

Derek & Ebony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal