ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
2024-03-27, 20:58
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_lcapVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_voting_barVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_rcap 
Kalandmester
Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_lcapVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_voting_barVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_lcapVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_voting_barVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_lcapVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_voting_barVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_lcapVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_voting_barVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_rcap 
Alison Fawley
Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_lcapVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_voting_barVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_lcapVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_voting_barVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_lcapVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_voting_barVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_lcapVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_voting_barVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_lcapVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_voting_barVanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 56 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 56 vendég :: 1 Bot

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-07-12, 13:03


Ellentétes érzések, és cselekedet kergették egymást, úgy vélem nem csak az én szívemben. Ugyan azt mondtam Lanának, hogy ne most fedezzük fel egymás testeinek rejtelmeit, eldugott sarkait, mégis én voltam az, aki először ráharapott, és megnyalta a másik fülét, illetve markolt bele a fenekébe, és tolta össze, és enyhén dörzsölgette lágyékainkat. Annak ellenére, hogy bugyin keresztül ért a simogatás, mégis kellemes meleg, és áramütéshez hasonló izgalom szaladt végig alhasamon, és.... nemi szervemen.
Lana is hasonlóképp érezhetett, mint én illetve hát nem voltam én már semmiben sem biztos, csak feltételezni tudtam, és feltételezésemet erősen alátámasztotta az a tény, hogy egyetlen kis felháborodottnak szánt felszólalása is inkább tűnt felajzottnak, semmint problémázónak. Hab a tortán, hogy nem húzódott el tőlem, hanem még jobban hozzám simult, kebleit éreztem enyéimmel összenyomódni, leheletét nyakamon, vártam a csókokat, nyalást, harapást, és az utóbbi tényleg megérkezett, csak nem a nyakamra, hanem a fülemre. Felsóhajtottam halkan, izgalmas volt a dolog, ilyen érzést még sosem éltem át; nem hittem volna, hogy fülemen keresztül ennyire nagy hatással lehet lenni a testre. Lüktetést éreztem kebleim között, ami vagy az én, vagy Lana szíve lehetett, esetlen szinkronra vert mindkettőnké, minden esetre éreztem a levegőben a forróságot, amit testeink árasztottak magukból. Merész gondolat hasított végig fejemen.
Nem láttam, hogy Lana annyira kezdeményezni akar, és a józan ész még mindig próbálta visszacsavarni fejem, hogy a meneküléssel kellene foglalkozni, nem egymásnak az élvezetével, de kezeim mintha maguktól dolgoztak volna, elkezdem felhúzni felhevült partnerem talárját a fenekénél, lassan, figyelve, hogy engedi e vagy sem, és előttem fehérlő nyaka tökéletes célpont volt vágyaimnak, lecsaptam rá, ha már ő nem támadt így, hanem inkább fülemet kóstolta meg. Apró csókokat hintettem rá, majd nyalogatni is kezdem, végül merészebben rácuppantam, és alaposan megszívtam. Finom, puha, selymes bőre volt, felfelé gördülő talárja alatt hamvas combjára is rátapadt kezem, melynek felülete semmivel sem volt durvább, finom, húsos lábai voltak. Éreztem, hogy, ha sokáig lesz bugyim rajtam, alaposan fel fogok fázni.
- Ezt..... uhnnnnn most kellene abbahagynunk... nem lenne szabad.... mi van, ha elkapnak...... kirúgnak..... ahhhhh.... megszégyenítenek.... - Szuszogom vággyal teli suttogással Lana fülébe, de kezeim továbbra is húzták fel talárját, számmal meg lassan csókokkal haladtam arcán végig, és terveim szerint ajkáig meg sem álltam volna.
Vissza az elejére Go down
Lana Williams
Reveal your secrets
Lana Williams
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-07-12, 01:12




Vanora & Lana

Éjszakai rosszalkodás

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mostmár biztos volt, hogy nem én voltam… mármint egyáltalán nem voltam magamnál. Mintha a józan eszemet vesztettem volna el. Egy lányt simogattam erotikusan, miközben ő engem tapogatott. Ha valaki fél nappal korábban azt mondja nekem, hogy éjjel én ezt fogom csinálni, valószínűleg körberöhögöm. Nem tudtam eddig elképzelni olyan sziutációt, amiben ezt díjaznám. Én ugyan nem ítélem el azokat, akik azonos neműek és úgy elégítik ki egymást, de valahogy sosem vonzott annyira a dolog, hogy én is ezt tegyem. Most mégis valami ilyesmi kezdődött meg. A nemi izgalom mellett volt valami más is… Valami ficánkoló és bizsergő.. Valószínűleg az újdonság varázsa, a kíváncsiság és a hely extrémsége adta. Ezekre általában így reagálok, vonzanak az extrém helyzetek.
Viszont ez most nem csak extrém volt, hanem komoly is. Be voltunk zárva, Vaninak igaza volt. Nem kezdhettünk ilyen jellegű játékokba egy bezárt szekrényben egy terem közepén. Ez már nem extrém, hanem durva, és komolyabb dolgokat vonhat maga után. Ezzel a gondolatmenettel eljutottam arra a pontra, amire már nagyjából háromszor sikerült eljutni. Viszont ezek után sem tudtam, hogy a francba jussunk ki.
Az sem könnyítette meg a dolgokat, hogy Vanora óvatosan beleharapott a fülembe! Persze pont a legérzékenyebb pontra talált rá. Tudni illik a fül az az emberek nagy részénél rendkívüli erogén zóna. Ezt régebben nem hittem el. “Van olyan, hogy az ember merev füllel ébred??” Franc se érti miért, de egyébként tényleg elég érzékeny terület. Erre pont most, pont itt, pont azt a pontot találja meg.. És ha nem lenne elég, kezeit is olyan helyekre csúsztatta, amik önmagukban nem komolyak, de rendesen beleborzongtam az érzésbe.
-Felhá… borító.. vagy! - próbáltam szemrehányó lenni, de elég elhaló hangot sikerült csak kipréselnem magamból. És egyébként tényleg felháborító! Elvárja tőlem, hogy tiszta fejjel gondolkodjak, erre itt mocskolja a fantáziám ilyen érintésekkel. Cöhh! Nem fair! Nem hagyhattam magam, nem volt mese! Itt farkastörvények uralkodtak, muszáj volt belemennem a játékába. Ha én kikészülök, ő is ki fog!
Gondolataimnak nyomatékot adva egyre közelebb nyomtam magam hozzá, hogy minél több porcikáján érezze az enyémet. Próbáltam figyelni a reakcióját, bár nem láttam semmit. A többi érzékszervemre hagyatkoztam. Meggyőződésem, hogy élvezte. Folytattam… Nem tudom, mi hajtott jobban, a vágy, a kíváncsiság… talán mindkettő egyszerre. Közelhajoltam a nyakához, de pont olyan távolságra, hogy ne érjek hozzá, csak érezze a leheletem a bőrén. Majd beleharaptam a fülébe. De nem olyan gyorsan, ahogyan ő tette, lassabban, érzékibben. Figyeltem milyen hatást vált ki belőle… halk sóhajok.. Fiúkat izgattam már fel, voltak praktikáim, tudtam mikor, hova és hogyan kell nyúlni, hogy az úgy hasson. Félreértés ne essék, nem szokásom hancúrozni minden jött-ment sráccal, odáig ezek a játékok nem jutnak el általában. De lánnyal még nem igen volt dolgom. Új volt a helyzet.. Élveztem minden pillanatát.




[You must be registered and logged in to see this image.]

⊱Lana Williams ⊰

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-06-22, 13:52


Lana hiába próbálkozott, nem volt hajlandó az ajtó kinyílni. Sejtettem, hogy minek lehettünk az áldozatai: egy ilyen mágikus ajtónak, amit nem lehet csak úgy kinyitni, hanem valami trükköt kellett alkalmazni, és akkor talán kienged a zárja. Bejutni is csak azért tudtunk, mert ajtajai már nyitva voltak; vagy valakinek ilyen jó humorérzéke van, hogy megszívatja az arra járó szerencsétleneket (mely Roxfortban divat volt manapság), vagy csak a sors miatt várt ránk a szerkény, hogy nagyobb leckét tanítson az éjszakai kóborlás hátrányiról, mint Friccs. 
Egy kis ideig térdeinket összeérintve ücsörögtünk a szekrény két oldalában, a kevés hely híján, amikor is felcsillant valami elmémben, és felálltam, tapogatni kezdtem a szekrény belsejét, hátha találok valami zárnyitó mechanizmust. Lana valószínű nézett engem, majd megjegyezte, hogy milyen csönd van..... milyen mély, és ijesztő csend van, és ekkor megéreztem kezét az enyémen. Meglepetten fordultam feléje, de akkor már testközelben volt, ő is állt, vállamra hajtotta fejét, és simogatni kezdett. 
Fülemben éreztem szuszogását, és ugyan még sosem hallottam ehhez hasonlót, de mintha izgatottság sugárzott volna belőle, lehelete forró volt, csak úgy, mint keze is. Ujjainkat összefűztük, és simogattuk, legalábbis ő az enyéimet, én csak bizonytalanul simogattam vissza. Nem értettem elsőre, hogy mi a baj, de aztán rájöttem; talán a könyvtári esemény, és a Friccs elől való rohanás igencsak erős hatásai még mindig nem múltak ki belőle, sőt, ha lehet, még jobban feltüzelte őt a szoros helyre való összezáródás. Másik keze hátamon, oldalamon, karomon csúszkált. Abbahagytam a szekrénnyel való foglalkozást, és felé fordultam. Kezem kicsúszott az övéből, és megöleltem. 
- Figyu..... öhm, kellemes, amit csinálsz, de... uhnnn, inkább jussunk ki innen először, rendben? Utána....utána folytathatjuk, ha szeretnéd. Mert ..... mert engem is megihletett az a párocska a könyvtárban, de.... nem szeretném, ha egy egész osztály nevetésére ébrednék holnap. Úgyhogy..... keressünk valami menekülő opciót. - Suttogtam Lanácska fülébe, és hirtelen jött gondolattól vezérelve bele is haraptam finoman, derekát ölelő kezeim fenekére csúsztak, és megmarkoltam, megpaskoltam őket. Akaratlanul is összenyomtam lágyékaink, és egy kellemes hullám söpört testemen végig.
Vissza az elejére Go down
Lana Williams
Reveal your secrets
Lana Williams
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-06-21, 23:30




Vanora & Lana

Éjszakai rosszalkodás

[You must be registered and logged in to see this image.]

Csoszogás… csoszogás… dörmögés… Összetéveszthetelen hangok jelezték Friccs közeledtét. A francba! Már megint! Az utóbbi időben nagyon meggyűlt a bajom Friccsel, folyton ott volt mindenütt, mindenütt, ahol nem kellett volna lennie. Kezdett komolyan az agyamra menni. De sajnos nem igazán tudtam mit csinálni. Egyszerűen csak volt, és kész. El kellett viselni, hogy az ember még rosszalkodni sem rosszalkodhat nyugodtan, mert ŐŐŐ mindig ot tvan. Szaladtunk hát előle. Össze meg vissza aztán vissza is meg össze, azt se tudtam merre áll a fejem, főleg, hogy még mindig nem sikerült kivernem a fantáziámból a párosodó emberek képét…. Apropó… Kiverni… Akaratlanul is beindult a perverzebbik fantáziám… Ilyen és ehhez hasonló értelmes gondolatok keringtek a fejemben, mikor Vani berángatott az egyik terembe, azon belül pedig egy szekrénybe. Összehúztam magamat a lehető legkisebbre, így ketten pont kitöltöttük a kis gardóbocskát. Bár sajnos így elég szűkösnek bizonyult az apró helység, úgy éreztem felváltva kell vennünk a levegőt, különben bevákuumol… No mindegy, legalább volt hova elbújnunk. Megint a csoszogás… Na igen, visszatérve Friccsre, ez a másik aggályom vele kapcsolatban. Én nem tudom, hogy az ördögbe csinálja, de tényleg mindig ott van, ahol az illető csínytevő személy. Vanival az előbb minimum öt percig sprinteltünk a lehető legbonyolultabb módon, föl, le, majd megint föl és le és jobbra… és így tovább. Erre fél perc múlva itt liheg és csoszog a nyakunkon ez az öregember. Én őt futni még nem láttam, pedig hat éve ide járok, és mégis mindig úgy tűnik, mintha háromszor gyorsabban mozogna mindenkinél. Felháborító!
Befejeztem a zsörtölődést, mikor rádöbbentünk Vanorával, hogy a szekrény bizony nem nyílik… Hát perszeeeee! Szinte le se izzadtam, olyan könnyen leráztuk Friccset, túlságosan könnyű lett volna a dolog.
Körülnéztem. Mármint.. haha. Körbefordítottam a fejem, nézni nem igen tudtam, hiszen olyan sötét volt, hogy az orrom hegyéig sem láttam, nemhogy körbe! Bahh! Teljesen fölösleges volt. A fény csak a rozoga szekrényecske piciny résein szürődött be, megvilágítva vele porszemcsék tömkelegét, melyeket mocorgásunkkal vertünk fel valószínűleg.
-Hmm… Na! Most mi a szentséges istent csinálunk? - tűnödtem hangosan, már-már kacagva, mert olyan lehetetlennek tűnt a helyzet, hogy muszáj volt kinevetnem magunkat.
Először próbáltam olyan felnőttesen hidegvérrel átgondolni a dolgot, hogy kitaláljak valamit. Azonban ez hamar kudarcba fulladt, inkább az erőmhöz folyamodtam. Olyan pózba másztam - talán Vanora vállára ültem, nem láttam és nem tudtam pontosan -, hogy a lábamat kinyújtva kifelé toljam a szekrényajtót. De mintha vaslakatokkal lett volna lezárva, az istenért sem akart kinyílni! Tovább próbálkoztam, a szekrény minden apró négyzetcentiméterének nekiveselkedtem teljes erőmmel és testsúlyommal, de minden hiába. Annyira tipikus… Mindig az ilyen rozoga cuccok a legstrapabíróbbak.
Ígyhát az esélytelenk nyugalmával rogytam vissza fáradtan eredeti helyemre, szorosan Vanora mellé a szekrény egyik sarkába.
- Hááát vagy gyorsan kitalálunk valamit, vagy itt töltjük az éjszakát. No meg az elkövetkezendő 300-at, amíg meg nem találnak, vagy amíg éhen, szomjan nem halunk. - vázoltam a tényket még mindig nevetve, magam sem fogtam teljesen fel a helyzet komolyságát.
Nagy levegőt vettem, kezdtem megnyugodni. Egy-két percig ültünk csak csendben némán, szerintem mindkettőnk elgondokodott azon, hogy most mi lesz, majd rájöttünk, hogy inkább előbb élvezzük ki a szituációt, aztán majd aggódunk.
- Hallod? - kérdeztem suttogva. - Csönd… de még milyen csönd. - nem az a feszélyezett, kellemetlen, puskaporos csönd volt, hanem a végtelen, sima, megnyugtató csönd. Teljesen lenyugodtam, csak ültem egyhelyben és mosolyogtam. Megfogtam Vani kezét. Meleg volt, a bőre selymes, puha. Fejemet ráhajtottam a vállára, éreztem hajának finom illatát. Közel voltunk egymáshoz, veszélyesen közel. Simogattam a karját. Hogy miért azt meg nem tudnám mondani, kicsit úgy éreztem magam, mint aki valami erőset szívott. Csak mosolyogtam és simogattam a lány egyre több testrészét óvatosan és lassan..  




[You must be registered and logged in to see this image.]

⊱Lana Williams ⊰

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-05-31, 23:02


Lana kezét éreztem derekamon. Ujjai remegtek, belemarkoltak taláromba, kicsit bőrömbe is. Nem zavart sőt... 
Nagyon durva volt élőben is látni, ahogyan párzanak emberek. Érdekes férfias-nőies illat keveréke terjengett a levegőben, amitől még inkább tűzbe jöttem. A cuppogó, nyögő, szuszogó hangok sokkal extrémebbül hatottak így, hogy élőben láttam, semmint mikor számítógépről néztem. 
Lana kezét éreztem az enyémbe, szembefordultam vele. Nem láttam semmit arcából, csak sziluettjét, de remegő, suttogó hangjából kivettem, hogy hasonló hangulatban lehetett, mint én, de ennek ellenére távozni akart. Ez bizony egy nagyon okos ötlet volt, bólintottam tervére, ujjaink összefonódtak és elindultunk kifelé, lopakodva. A szex obszcén hangjai elhaltak azonnal, ahogyan kiléptünk a könyvtárból, az egyik ablakból sugárzó holdfény megvilágította Lana arcát; szoborszerű kifejezés volt rajta, mintha még mindig dolgozta volna fel a váratlan eseményeket. Most én álltam meg, fordítottam meg, és simogattam az arcát. 
- Mi az? Sosem láttál még két embert .... dugni? - Kérdeztem tőle halkan, és nyugtatóan. - Én se láttam még, engem is lesokkolt, durvább, mintha videón látná az ember, de.... ez az emberi természet fontos része, érted? Persze, hogy érted. - Mosolygom. Tovább cirógattam az arcát; olyan kellemes, selymes volt a bőre. Ekkor azonban csattanás hallatszott nagyon közelről hozzánk. Mindketten nagyot ugrottunk. 
Csoszogó lábak hangja, nyávogás: Friccs, és Mrs Norris. És Friccs lenne Mr Norris? Nem akarom tudni. 
- Gyere gyorsan. - Suttogtam Lanának vékony hangon, megfogtam a kezét és elkezdtem vonszolni a folyosón. Jobbra, balra, jobbra, balra, lépcsőn le, folyosón végig. Futottunk, nem is tudom, mennyi ideig. Váratlanul megálltam, és Lana belém ütközött; vettem egy mély levegőt, hogy ne hallatszódjon lihegésem, Lana szájára tettem kezem, és nem hallottam már semmit Friccsből, de biztos, ami biztos, berángattam az osztályterembe, mely előtt épp álltunk. 
Nem tudtam, pontosan hol voltunk, de most már tudtunk lihegni szabadon, de a sors még csapkodott kicsit ostorával. Hirtelen a semmiből, mintha megérezte volna Friccs, és pillanatokon belül csoszogása az ajtó elől hallatszódott. Megfagyott bennem a vér, azonban szerencsére egy kicsit nyitott szekrény volt a teremben, berángattam oda Lanát, és óvatosan, mégis gyorsan behúztam az ajtót. Szerencsénkre a szekrény nem volt már vagy még lakott, testünk egymáshoz simult, és nagyon halkan felnyüszítettem, amikor Friccs benyitott a terembe. Legalább egy percig nézelődhetett, mikor becsukta az ajtót, és elcsoszogott. Nagyot sóhajtottam. Habot a tortára a szekrény ajtaja tette fel, amikor nem akart kinyílni.
Vissza az elejére Go down
Lana Williams
Reveal your secrets
Lana Williams
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-05-31, 00:41




Vanora & Lana

Éjszakai rosszalkodás

[You must be registered and logged in to see this image.]

Keze a hátamra csúszott, kellemes volt.
- Köszönöm szépen. - mosolyogtam, és örültem, hogy a sötétben nem látszott, ahogy kedves bókjától elpirulok. - Te sem panaszkodhatsz! - kacsintottam rá, miután tekintetemet végigfuttattam testén és megállapítottam, hogy szépséges idomokban igen gazdag. Nem volt duci, mág molettnek sem mondanám, csupán nem volt olyan nagyon karcsú mint én. Aminek szintén megvan a varázsa. Dereka vékony volt, ugyanakkor csípője szélesebb és vele arányosan nagyobb mellei voltak, mint nekem.
- Jajj, semmi baj. - reagáltam szabadkozására, és kicsit bántam is, hogy elvette a kezét, olyan jó meleg volt a hátamon a tenyere. - Hát olyan tartós srácocska nincsen. Futókalandokba szoktam keverdni, de azok nem mennek olyan mélységekig, ami túlzás. Általában csak komolyabb flörtök, esetleg laza testi kontakt. De tényleg semmi komoly. A hülyeségekben benne vagyok. És az ilyesmiben is. Mikor éppen úgy érzem, hogy arra van szükségem, hogy egy fiúval enyelegjek kicsit, akkor az jön. De ezek csak jó időtöltések, hogy amikor olyanom van, akkor ők ott legyenek. És persze nem olyan srácokkal játszom el, akik mondjuk érzelmi dolgokra mennek. Érted na… Komolyabbat csak érzelmileg komoly kapcsolatban akarok. Az meg nem tudom mikor lesz. Nem mondom, hogy szarul érzem magam szingliként, mert ez nem igaz! Sőt! Élvezem a szabadságomat, és olyan kapcsolatot biztosan nem akarok, amiben ezt 100 százalékig fel kell adnom. De egyszerűen még nem is volt, hogy valaki olyan jött volna velem szembe, aki olyan nagyon megfogott volna. - magyaráztam neki megintcsak túlzottan elmerülve a mondandómban. - Sokat? Hát az nem kifejezés. Sokszor nem értem, hogy mégis hova fér annyi kaja belém… mintha a gyomrom valami feneketlen valami lenne. Hát nem tudom miért vagyok ilyen, valószínűleg genetika. Apám evéskultúrája volt hasonló, de anyám sem az a telt típus. Valószínűleg jó az anyagcserém. Meghát kell is a sok energia, amilyen sajtkukac vagyok! - mondtam vidáman, óvatosan pattogva egyhelyben, nyomatékot adva a “sajtkukac” szónak.
Előrébb mentünk kicsit, végig szorosan Vanihoz simultam és megláttuk a hangforrást végre. Egy párocska volt. Hát mit szépítsünk, a fiú elég szenvedélyesen szexuálta a lányt, nem csak a mozdulatokból, de a (mostmár tiszta) hangokból ítélve is. Csak néztem őket… Elég megindító volt a dolog. A hangok, a látvány. Nem olyan volt, mintha az ember egy szimpla “töményszex” pornót nézne, a szituációnak volt egy extrém feeling-je, ami kicsit mássá tette. Vanora is megdermedt előttem, még mindig teljesen összeért a hasam és a mellem a hátával, ugyanabban a pózban figyeltük a párt, amiben megpillantottuk őket. Most az én kezem csúszott Vani testére, egészen konkrétan a derekára, de szerencsére észbe kaptam, mielőtt előrébb és följebb csúszott volna. ~Úr isten! Mi ütött belém?! Ő egy lány! És én is az vagyok! ~ Ugyan bizonyított dolog, hogy ha az ember fel van izgulva nemileg, akkor valamennyire mindkét nem teste vonzza kicsit, de engem ez abban a szituációban nem nagyon érdekelt. Dühös voltam magamra, hogy úgy viselkedek mint egy biszex. Megfogtam Vanora kezét, és magam felé fordítottam a lányt.
- Najó, figyu! Szerintem ez az, amit nem akarunk végignézni. El kéne indul… el kéne… - sóhajok, szenvedélyes nyögések, és éreztem, hogy kezd kicsúszni la lábam alól a talaj - persze átvitt értelemben. Nem tudom, talán valami libidónövelő valamit tettek a valamimbe, csak hogy megszivassanak, vagy az álmosság teszi (de nem voltam álmos!!), de elég… mélyen érintett a helyzet. A szó legszorosabb értelmében. Vanorára néztem, és hasonló érzést véltem felfedezni a pillantásában.




[You must be registered and logged in to see this image.]

⊱Lana Williams ⊰

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-05-26, 23:35


Szóval Lanának sem volt semmi ötlete. Fantasztikus. Az éjszaka, és a könyvek hangjai nem igazán csitultak, ami állandóan fenntartotta a feszültséget bennem, így gyakran nézegettem vissza vállaim felett, miközben közelebb húzódtam Lanához, és tovább sutyorogtunk . Arcunk szinte összeért, olyan közel kellett hajolni, hogy biztosan meg ne halljon minket senki. 
A terv egyébként még mindig az volt, hogy a konyhába vissza kellene menni, és Lana be is vallotta, hogy ő azért is menne vissza, mert éhes, annak ellenére, hogy tetemes mennyiségű ételt borított ki hálóinge alól még a folyosón, ahol összefutottunk. Talán ezért éhes; ahelyett, hogy megette volna, kiszórta az összeset. 
Nagyon érdekes volt hallani, ahogyan elmesélte, hogy ő hogyan élte meg a mardekáros létet, és igazam is volt, hogy abból a házból volt való. Nem volt tipikus mardekáros, és ennek örültem; kedvesnek látszott, életvidámnak, és köze nem volt az irigykedő, gúnyolódó, bunkó, tahó háztársaihoz. A kis fényben többször végigszaladt rajta a szemem, és be kellett látnom, hogy nagyon csinos. Ugyan nincsenek akkora keblei, mint nekem, ennek ellenére formás teste arra engedett következtetni, hogy híres lehetett a fiúk körében. Rá is kérdeztem. 
- Csinos vagy. Van már fiú az életedben? - Önkéntelenül is úgy éreztem, hogy kezem a hátát simítja. Amint észrevettem már kaptam is el onnan, arcom azonnal elvörösödtem. - Bocsi, nem direkt volt. - Szabadkoztam gesztusom miatt. 
- És tényleg sokat eszel? Mert egyáltalán nem látszik rajtad, sok lány a hugrabugosok közül megfojtana, ha tudná, hogy bűnös élet mellett kerülnek a kilók. - Mondom neki lesütött szemekkel. Nem értem, mi ütött belém.... általában nem voltam barátságos senkivel, de ez a lány... mintha belépett volna az életembe, és máris egy teljesen új irányba rántott volna el. Kellemes volt az illata, a tapintása, hangja, megjelenése, mosolya, pajkos szemei. Megráztam fejem.... nem Vanika, verd ki a fejedből, nem szerethetsz bele egy lányba. 
Fantáziám limbójából Lana hangja húzott ki; én is hallottam. Halk sóhajok, nyikkanások, nyögések, méghozzá a könyvtárból. Számra tettem ujjam, majd felálltam, és elindultam a hang irányába. Könyvespolctól könyvespolcig kommandózva osontam előrébb. Lana szorosan a hátam mögött jött, odasimult hátamhoz, puha kebleit éreztem ott, kezét karomon. A libabőr futkosott a hátamon; de nem a rossz fajta. 
Megálltunk egy polcsornál, és mint az előcsarnokban, kidugtuk fejünket, hogy egy megdöbbentő látványt pillantsunk meg. Két sötét alak szeretkezett, legalábbis a mozdulatokból, és a hangokból erre lehetett következtetni. Nem láttunk semmit az egészből, ahhoz túl sötét volt, de annyi biztos volt, hogy fiú és lány volt a kettős. Cuppogó, sóhajtozó, nyögő hangok hagyták el a párost, ahogy igen szenvedélyesen, mégis diszkréten nyomorgatták egymást, és bennem megrándult valami. Testemet elöntötte a forróság, alsótestemet kifejezetten, ahogyan az önkielégítésért kiabáló érzések kezdték átvenni az irányítást, a megszokottnál százszor erősebben. Bimbóim megkeményedtek, nőiességem is felkészült a nemlétező behatolásra. Lana érintése nem javított a helyzeten.
Vissza az elejére Go down
Lana Williams
Reveal your secrets
Lana Williams
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-05-26, 22:39




Vanora & Lana

Éjszakai rosszalkodás

[You must be registered and logged in to see this image.]

Szorosan egymás mellett haladtunk a szűk folyosócskán. Mármint én haladtam inkább elöl, Vanora pedig a karomat markolászva alig néhány 10 centivel mögöttem. Nem sétáltunk sokat, viszont változó irányba. Gyakran kanyarodott el a folyosócska, hol jobbra, hol balra, majd megint jobbra, majd megint balra. Az első 10 kanyart még próbáltam a fejemben tartani, aztán inkább feladtam, mert reménytelen volt. Nem tudtam megjegyezni. Mondjuk nem is volt rá szükség, mert elágazás sehol nem volt, csak egy irányba tudtunk menni. Nem tudom, pontosan mennyi ideig kóvályogtunk az alagútban, azonban egy utolsó lépcsősor megerőltető megmászása után végül csak kijutottunk. A könyvtárba… Útközben már találgattam, vajon hol fogunk kilyukadni, és nem is tévedtem sokat. Annyi volt a lépcső, hogy nyílvánvaló volt, hogy az épület felső részébe tartunk.
Homály volt, nem is, inkább félhomány. Volt valami lágy fény, nem tudtam honnan jött. Talán csak a pálcám fénye világította be ilyen furcsán a könyvtárat… mindegy. Eloltottam a fényt, és leültünk egy szőnyegre, közel egymáshoz.
- Hát igazából most nincsen semmit tervem, se ötletem. - vallottam be. Hangok mindenfele… Nem tudtam pontosan kivenni, ki vagy mi adja ki magából, összemosódtak, és túl halkak voltak. Összeráncolt szemöldökkel páztáztam végig a könyvtár azon részét, amit beládtam, keresve a hangok forrását. Semmi…
- Hát a konyhába mindenképpen vissza kéne mennünk, kezdek megint éhes lenni. Meghát a bizonyíték. - Igazából jól éreztem magam. Valahogy megnyugtatott a lány társasága, nem tudom miért.
- Igen, az vagyok. - mosolyogtam. - Bár vannak, akik szerint nem illek oda, mert nem vagyok borzasztóan gonosz, és nem utálom pusztán elvből a Griffeseket. Meg a többi diákot sem. Ez furcsa dolog. Sokszor gondolkodtam rajta, vajon a Teszlek Süveg tényleg a Mardekárba akart-e osztani, vagy csak én sugalltam neki tudat alatt… Vagy, hogy mi lett volna, ha mondjuk a Griffendélbe kerülök, vagy a Hollóhátba. - elmerengtem, észre sem vettem, hogy ilyen mélyen belemerültem a témába. - Na mindegy. Ömm… Konyha… Hát nem fogod elhinni, éhes voltam! - mosolyogtam rá szórakozottan. - Gyakran elkap az éhség,mondjuk most nem számítottam rá, mert komoly adagot vettem magahoz a vacsinál, nem tudom, hova tűnt az a sok kaja… Esküszöm, sokat ettem. Szóval beszöktem a konyhába. És akkor jöttél te. Mondjuk talán egy dolog van, amit jobban szeretek a csokissütinél, és az a kalandok! Főleg ha közben sok szabályt szegünk! - magyaráztam halk hangon.
- Na jó! Te is hallod ezt?! Mi ez? Mik ezek? - Nem volt szükség rá, hogy kimondjam, a hangokra gondoltam. Vanora is figyelte őket, pontosan láttam, ahogy azt is, hogy ő sem tudja beazonosítani őket.




[You must be registered and logged in to see this image.]

⊱Lana Williams ⊰

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-05-26, 20:13


A lány kérdésemre teljesen újraindította a beszélgetést, ami talán nem volt a legrosszabb ötlet, de nem találtam helyén valónak, főleg, hogy ki tudja, mikor fogja megzavarni édes kettesünket a tanárok édes kettese. Bemutatkozott, majd felhívta a figyelmet a tényre, hogy mi már találkoztunk több órán is, csak szegény folyton hátul ült, én meg alapjáraton sem kedveltem a mardekárosokat, ezért nem tudtam azonnal beazonosítani, hogy honnan ismerős az arca. Ezek után egy olyan hajmeresztő tervet közölt velem, melynek a végére egyáltalán nem értettem semmit, csak annyit, hogy együtt maradunk, és valamerre más merre próbálunk szerencsét. 
- Vanora Greymane vagyok. - Válaszolom a bemutatkozására kicsit szorultan. - Rendben, akkor együtt maradunk, és valahogy eljutunk a konyhába vissza. - Összegeztem az eseményeket. Szokásos higgadtságom semerre sem volt. A következő esemény mindent csinált, csak nem javított a helyzeten. 
Lana kikukucskált ismét a sarkon, majd gyorsan visszarántotta magát, de olyan lendülettel, hogy felkenődött a mögöttünk lévő falikárpitra. Úgy néztem rá, mint, aki egy mumust látott volna. Sokkom annyira nem sokkolta őt, se saját sokkja, hanem elkezdte tapogatni a kárpitot, valamit matatott rajta, majd egyszerre csak megjelent a fali díszen egy lyuk... egy nagy lyuk... egy olyan nagy lyuk, amin át tudtunk bújni, a kastély tovább, ismeretlen része felé. 
Amint elmenekültünk a közvetlen veszély elől, Lana büszkén széttette kezeit, hogy közölte velem, hogy micsoda vérbeli bűnöző. Felvont szemöldökkel néztem rá, de most kivételesen nem volt kedvem csípősen válaszolni neki, hisz még messze nem voltunk mentesek a veszélyektől. Megfordultunk, és elindultunk. Továbbra is közel voltunk egymáshoz, nekem a félelmem nem akart annyira eltávozni, hogy ne fogjam meg társam karját ujjaimmal, és hagyjam, hogy vezessen. 
Egy ideig némán mentünk, kicsi fénnyel, hogy lássunk is valamit, majd egy ismerős helyiségbe kalauzolt be kalauzom. A könyvtárba. Eloltottuk a fényt pálcáinkon, és a könyvespolcok között leültünk egy szőnyeges részre. 
- És most hogyan tovább? Megvárjuk, míg minden elcsendesedik, majd visszamegyünk a konyhához? Vagy hogyan képzelted el? - Az éjszaka neszeit hallottuk mindenhonnan, apró reccsenéseket, halk sóhajokat, suttogást is mintha; akár a könyvek is beszélgethettek volna egymással. 
Mélyeket sóhajtoztam, próbáltam lenyugtatni magam. Gonoszabbik énem azt taglalta, hogy milyen lehet, ha így elkapnak minket, és követőnk karjaiba lököm társam, míg én el tudok menekülni, de ez egyrészt gonoszság, másrészt meg ki fog derülni, hisz be fog árulni. 
- Te mardekáros vagy, ugye? - Kérdezem tőle, hogy valamire elterelődjön a feszültség. - Mit csináltál te a konyhában? -
Vissza az elejére Go down
Lana Williams
Reveal your secrets
Lana Williams
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-05-25, 22:46




Vanora & Lana

Éjszakai rosszalkodás

[You must be registered and logged in to see this image.]

Hozzám simult hátulról, és fejét valahol a vállam körül tartotta, hogy kilásson mögülem. Így kb. olyan látványt nyújthattunk, mint a filmekben, mikor egy testhez “két fej” tartozik. A felállás az volt, hogy az alagsorból felfele jövő McGalagony, valamint a bejárati csarnokba pont vele szemből érkező Dumbledore a csarnok közepén futottak össze, ezzel sarokba szorítva minket, akik mint a kis gyerekek, próbáltuk minél kisebb méretűre összehúzni magunkat, hogy nehogy meglássanak minket. Egyszerűen nem tudtunk merre menni, bármerre indultunk volna, az egyenlő a lebukással. Megfordultam.
-Na jó. Kezdjük elölről. Én Lana vagyok, Lana Williams. Látásból ismerlek, van is közös óránk szerintem, szóval adott, hogy egy évfolyamra is járunk. - állapítottam meg mosolygva, ugyanakkor suttogva, nehogy a kis ismerkedős akciómat meghallja valamelyik tanár. - Hát igazából megvárhatjuk míg elmennek, de nem tudom mennyire lenne célravezető. Egyrészt nem tudjuk mikor mennek el végre, másrészt nem tudjuk melyik irányba. Ha lemennek az alagsorba, az a lehető legrosszabb helyzet, mivel ugye vissza kell mennünk a konyhába, hogy tudjunk neked bizonyítékot hozni. Elcsalhatnám őket, az ellenkező irányba, hogy le tudj menni, viszont nem tudod merre van a konyha. - vázoltam neki a szituációt, ami végülis a napnál is világosabb volt, de sosem árt az ilyet átbeszélni, hátha közben akad jó ötlet. - Egyedül meg nem akarlak felküldeni az épületbe, hogy te csald el őket…- tettem hozzá gyorsan, látva kissé rémült arcát, hátha őt akarom csalinak kitenni. - Ki tudja hány tanárba botlanál. Az ilyen szituációkba jobb ha az ember nincs egyedül. Vagyis nem vagyunk előrébb. Együtt kell maradnunk. - Óvatosan újra kidugtam a fejemet a fal mögül, majd tekintetemmel az előcsarnokot kezdtem pásztázni, hátha eszembe jut valami korszakalkotó ötlet, hogy hogyan tudnánk ebből a szituációból kikeveredni. Azonban McGalagony hirtelen felénk fordította a fejét, szóval villámgyorsan vissza kellett húzodnom, a lednülettől enyhén ugyan, de nekivágódtam a mögöttünk lévő falnak. Szorosan hozzá simultam. Érdekes volt. Kőfal volt mögöttem. De mégsem. Elkzedtem tapogatni. Óvatosan simogattam, próbáltam minden négyzetcentiméterét részletesen kitapintani. Elősre nem esett le mit találok benne furcsának. Aztán a kezem kissé oldalra tévedt, és azonnal rájöttem a különbségre. Megfordultam.
- Nézd csak! A fal ezen része melegebb mint a többi. - Tudni illik a kőfalak - főleg az éjszaka hidegében - ontják magukból a hideget. Vastagok, lehűlnek, viszont nehezen melegednek fel. Az a része viszont egyáltalán nem volt hideg. Ahogy tapogattam, nagyjából fél perc alatt meg is találtam azt a kődarabot, melynek egyik fele egy-két centivel kijjebb volt a kelleténél… Benyomtam, kövek elkezdtek felfele és oldalra elhúzódni, utat engevde nekünk a mögötte található folyosóra.
- Voila! Na mondd, hogy nem vagoyk vér profi!





[You must be registered and logged in to see this image.]

⊱Lana Williams ⊰

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-05-24, 18:13


Kezdeti örömöm, és megnyugvásom hamar ismét vad szívverésbe csapott át, amikor elindultunk volna a konyha felé. McGalagony sziluettje, és árnyéka elijesztett minket a folyosó végétől, így sarkon fordultunk, és lábujjhegyen eliramodtunk vissza, ahonnan kiindultam. A szerencse nem akart a mi oldalunkra állni, a bejárati csarnoknál a lány a pincehelyiségekhez akart levinni engem, de ott egy újabb emberbe botlottunk bele majdnem, aki ijesztően szőrös volt, nagyon hasonlítva az igazgatóhoz. Újdonsült társam eltűnt mellőlem, és egy forduló mögül integetett nekem, én meg utána iramodtam. 
Lányos zavaromban hozzásimultam a lány hátához, kezem a derekán nyugtatva, és remegve néztem vele, ahogyan a befénylő hold a csarnokot félig megvilágítva megmutatta, hogy tényleg Dumbledore professzor és McGalagony professzor volt az, akik minket követtek. Ekkor azonban baj történt, illetve a sok lehetséges baj közül a kisebbik; leálltak beszélgetni halkan a csarnok közepén, elállva a menekülési útvonalat. Visszahúzódtam a sötét folyosóra, vettem néhány mély lélegzetet, és kérdést folytattam a lányhoz. 
- Huhhhh, most mi legyen? Hogyan jutunk rajtuk keresztül? Vissza kell mennünk a konyhába, nekem muszáj bizonyíték, hogy ott jártam. - Suttogtam nagyon közel a füléhez, hektikus hangon. - Keressünk valami más utat oda? Vagy megvárjuk míg elmennek? - Kérdezem azonnal eszembe jutó lehetőségeimet az ismeretlentől.
Vissza az elejére Go down
Lana Williams
Reveal your secrets
Lana Williams
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-05-24, 17:47




Vanora & Lana

Éjszakai rosszalkodás

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bizony, ahogyan sejtettem, reménytelen is volt. Észrevett… Közeledett… Csak remléhettem, hogy nem prefektus, vagy valami felsőbbrangú - bár tanárnak valahogy nem néztem. Amikor odaért fölém, láttam, hogy tényleg nem. Veszélyesen gyorsan próbáltam összeszedni az édességeket a földről, végtérre is az öt másodperces szabály… Ha annyi idő alatt összeszedem, nem lesz semmi baja. ~Ahh, mindegy! - gondoltam, kisöpörtem a hajamat az arcomból, és felpattantam a földről. A lány pálcája végén kis fénygömböcske világította meg a szűk folyosót. Hunyorogtam kicsit, a szemem a sötéthez volt szokva. Ám a fénynél könnyedén ki tudtam venni a lány vonásait. Kb. egymagasak voltunk, hosszú sötét haját éppen kiengedve hordta. És talár volt rajta… Hoppá! Hollóhátas! Nem volt nehéz kitalálni, hiszen a címer ott virított a talárján.
- Ehh..? - kicsit meglepődtem a kérdésén. Mármint nem is konkrétan a kérdésen, dehát nem igazán erre számítottam. Valószínűleg elég értetlen fejet vághattam. Gyorsan magamhoz tértem a meglepődésből, pislogtam kettőt, és magamra öltöttem a legkényelmesebb mosolyomat, ami tökéletesen illett a hangulatomhoz.
- Ja! Konyha! Nem, két folyosóval odébb. Pont onnan jövök… mint azt a mellékelt ábra mutatja. - sréhen a földön heverő finomságokra sandítottam őszinte szomorúsággal, hogy a hideg padlón és nem a hasamban landoltak. - És őszintén szólva oda is megyek… Elkísérjelek? - kérdeztem tőle barátságosan mosolyogva. - Több kéz több muffint bír el! - tettem hozzá vidáman, majd karon fogtam, és elindultam a festmény irányába. Ám az egyik kereszteződésnél, ahol jobbra kellett volna fordulni, a falra egy összetéveszthetelenül nagy csúcsos süveg árnyéka vetült…
- McGalagony! - suttogtam, megálltam egy pillantra, majd se szó se beszéd az ellenkező irányba húztam magam után a lányt. Távolodtunk ugyan a konhyától, de McGalagonytól is, habár nagyon nem múllott sokon. Ha még 10 másodpercig habozok a kereszteződésnél, biztosan észrevett volna minket. Ennek ellenére egyre gyorsabbra vettem a tempót, biztos ami biztos. Meg sem álltam egészen a… bejárati csarnokig! És újabb nemkívánatos személy. Megint csak az árnyékot láttam, hátráltam pár lépést, és behúzódtam egy szimpatikus fal mögé.
- Gyereeee! - suttogtam a lánynak, akinek útközben elengedtem a kezét, és most ott maradt azon a helyen, ahol az előbb én is álltam, pont benne a közeledő Dumbledore látókörében.




[You must be registered and logged in to see this image.]

⊱Lana Williams ⊰

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-05-24, 13:02


Tanácstalanságom, frusztrációm, és félelmem nagyon ugrálóssá tettek engem, a legkisebb zajra is már pördültem, és rántottam pálcám elő. Pontosan ezek reakció jött ki belőlem, amikor motoszkálást hallottam magam mögül. Vártam egy keveset, hátha csak valami rágcsáló, vagy kinti hang, esetleg visszhang volt. Újra meghallottam, de ezúttal valami suttogás is társult mellé, végül még több motoszkálás, puffanások, majd végül egy sötét árnyalak jelent meg a folyosó távoli pontjában. Az árnyalak a földön keresgélt, és összegörnyedt, én meg pumpáló szívvel, lefagyva néztem a műsort. Lány lehetett, halkan szitkozódhatott is, nem hallottam tisztán, de nagyon "lányos" suttogásnak tűnt. Miután sikeresen felfogtam, hogy talán ő is csak egy kóbor tanuló lehetett, nyugodtam meg annyira, hogy elővegyem a pálcám, és egy kis lángot varázsoljak tetejére. Felemeltem rögtönzött fáklyám, és közelebb lépkedtem szívem felpörgetőjéhez. A fény rávetült az alakra, és igazam volt, tényleg egy lány volt az. Nem tűnt sokkal idősebbnek nálam, rajta is talár volt, hosszú szőke haja arcát takarta, és vadul szedegette a földre kigurított..... ételt. Felcsillant bennem valami: ez vagy egy nagyon anyagi világban élő szellem, vagy egy éhes diáklány, így is úgy is tudnia kell, hogy merre van a konyha, máskülönben honnan lenne muníciója, amit ilyen könnyelműen szór szét a földön. 
- Merre van a konyha? - Kérdezem tőle váratlanul, suttogva, minden bemutatkozás nélkül. - Nem ezen a folyosón van, ugye? Bejártam fel s le, de nem találtam. Megmutatod kérlek? - Kértem tőle, de ez a stílus, beszédmód nem volt karakterisztikus rám nézve. Meg is lepődtem, mennyire közvetlen voltam vele, illetve mennyire "tisztességtelen". Remélem, meg fog tudni bocsájtani, félek, mint az egér. Utólag elképzeltem, hogy milyen arcot vághatott, amikor elkapta őt tilosban egy diáktársa, és minden egyéb nélkül a konyha után kezdett érdeklődni. Ironikus.
Vissza az elejére Go down
Lana Williams
Reveal your secrets
Lana Williams
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-05-24, 00:06




Vanora & Lana

Éjszakai rosszalkodás

[You must be registered and logged in to see this image.]

Éhes voltam… De veszettül… Arra keltem, hogy korog a gyomrom, mint valami gyorskaját hirdető reklámban, ahol az illető olyan éhes, hogy inkább a tv-jét is befalja, csak egyen valamit. Aztán persze jön az említett reklámozott életmentő és ínycsiklandó kaja… Na igen… Az én esetemben nem volt ilyen életmentő kaja a közelben, de még tv sem, szóval kénytelen voltam felkelni, hogy orvosoljam a problémát.
Mint ahogyan azt mindig tenni szoktam, mikor éjjeli túrákra indulok - hiszen nálam ez gyakorlatilag bevett szokás - belebújtam a lábbelimbe, és magamra öltöttem a fekete- zöld szatén köntösömet. Aztán gyorsan meg is gondoltam magam, mert már a klubhelységben dideregtem ebben a szerelésben, úgyhogy köntös helyett inkább talárt vettem - csak úgy lazán minden nélkül, rá a vékony, rövid hálóingemre. Pálcát ragadtam, és eltökélten haladtam kifele a klubhelységből az éjszaka közepén, utamat a konyha fele véve.
Szerintem nem véletlen, hogy a konyha pont a mardekár klubbhelységének szitjén volt - azaz az alagsorban - egész közel hozzá, és én, a haspók Lana Williams, PONT mardekáros vagyok… Ez így lett eltervezve!
Miközben ezen gondokodtam, határozott léptekkel közeledtem vágyaim központja felé. Sok utat ismertem a Roxfortban, titkosat és nyilvánosat, büntetendőt és ártatlant, de a konyhába mindig minden körülmények között bárhonnan eltaláltam csukott szemmel. És már ott is álltam azelőtt a bizonyos festmény előtt. AAAAAAAA de csábítóan nézett ki rajta minden gyümölcs! Az alma.. a körte… a narancs… A nyálamat törölgettem és szippantottam vissza, mert már a puszta látványtól is csurgott. Megcsiklandoztam a körtét, mire az kilinccsé vált és beléphettem a várva várt helységbe. Csillogó szemekkel ugráltam befele. Annyi meg annyi finom étel! Minden amit az ember szeme, szája megkíván!
Éppen visszafele tartottam a folyosókon, mosolyogva a csokoládé termelte “boldogsághormontól” amit éppen majszoltam, mikor megláttam egy alakot.  Azonnal vettem a lapot, gyorsan, de halkan behúzódtam a fal egy nagyobb mélyedésébe, így pont takarásban voltam. Kidugtam a fejemet és vártam. Az illető a falat kémlelte, mintha legalábbis a megváltást várta volna tőle… Nem értettem a szituációt, gondoltam biztos rosszul látok valamit, úgyhogy még kijjebb hajoltam… Ám abban a pillanatban az egyik muffin kiesett a talárom ujjából.
-Basszus! - káromkodtam egyet halkan és utánanyúltam, hogy behúzzam az út közepéről, mielőtt feltűnő lesz. De túlságosan ügyeltem rá, hogy takarásban maradjak, és olyan pozíciót próbáltam felvenni, ami fizikailag kivitelezhetelen volt. Ígyhát az erőlködés végeredménye az lett, hogy elvesztettem az egyensúlyomat, előrelendültem, és minden édeset és sósat, amit a ruházatom alá rejtettem, elejtettem. Kigurult, szétgurult, ahány kaja, annyi irányba. Remélhettem, hogy nem veszi észre, de reménytelen volt a helyzet...




[You must be registered and logged in to see this image.]

⊱Lana Williams ⊰

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty2015-05-23, 23:10


Meleg volt az este, nekem mégis a hideg járta végtagjaimat, ahogy a konyhának a folyosóján álltam, egyetlen talárban, egyedül alsóneművel alatta, és vártam, hogy valami csoda történik.
Kellett nekem ebbe a hülye fogadásba belemenni, de nincs már mit csinálni. Egy-két lánnyal ugyanis abban fogadtunk, hogy, aki nem képes a lökő bűbájt az órán már elsajátítani annak büntetést kell csinálnia. Nem szabtuk meg, hogy pontosan milyen legyen a természete a büntinek, de nem lehetett túl extrém. Hát én voltam a szerencsétlen, aki nem bírta tökéletesen bemutatni a bűbájt óra végére, így én lettem kisorsolva, hogy vigyorgó barátnőim kívánságát teljesítsem. Kívánságuk egyszerű, mégis bonyolult volt: meg kellett találnom a konyhát, és bizonyítékot kellett hoznom arról, hogy tényleg ott jártam.... este. A klubhelyiség bejáratánál őrködtek mindketten, hogy ne tudjak csalni, én meg az alagsorban találtam magam egyedül, a csendes folyosókon. Nem tagadom, féltem. 
Félelmem forrása kettő dolog volt: akármikor elkaphatott a gondnok, és akkor nagy bajban lettem volna, illetve a kastély apró cseprő zajai is folyton libabőrössé tették hátamat: sosem lehetett tudni, melyik sarokból fog rám ugrani valami vadállat. Persze ez lehetetlen volt, de ettől még nem változott lelki állapotom, még így is baromira féltem. 
Természetesen nem találtam meg a konyha bejáratát, pedig pontosan követtem az utasításokat, és elvileg azon a folyosón álltam, ahol a gyümölcstálas festmény is volt, csakhogy mégsem volt ott. Bejártam vagy hatszor oda vissza az egész szakaszt, de egyszer sem akart megjelenni az, ami nem is volt ott már először sem. Egy váratlan hangra nagyot ugrottam, de valami ajtó csattanhatott messze tőlem, melynek visszhangja bejárta még a folyosót is. Meg kellett találnom a konyhát, nem volt mese, barátnőim durvább kihívással kecsegtettek, ha ezt nem bírtam volna megcsinálni, és mivel gyakran beszéltek a fiúkról, és álmodoztak a felnőtt dolgokról, ezért nem volt nehéz tippelnem, hogy miféle csúnyaságokat fognak tőlem kérni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán)   Vanora és Lana - Éjszakai Rosszalkodás (Talán 18+.... talán) Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lana & Abigail
» Éjszakai kiruccanás
» Éjszakai kalandozások
» Lance & Justice - Éjszakai látogató
» Lana Williams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Folyosók, lépcsõk-
Ugrás: