ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Ma 09:18-kor
Sheree Parks


Tegnap 20:10-kor
Tristan Connors


Tegnap 15:38-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 14:46-kor
Lioneah McCaine


Tegnap 14:31-kor
Abigail Smallwood


2024-03-17, 12:21
Darren Morgenstern


2024-03-15, 18:49
Maegan Anaiah Llyvelyn


2024-03-15, 17:14
Seraphine McCaine


2024-03-14, 20:16
Gerard Jennings


A hónap posztolói
Kalandmester
Nox Djarum I_vote_lcapNox Djarum I_voting_barNox Djarum I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Nox Djarum I_vote_lcapNox Djarum I_voting_barNox Djarum I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Nox Djarum I_vote_lcapNox Djarum I_voting_barNox Djarum I_vote_rcap 
Seraphine McCaine
Nox Djarum I_vote_lcapNox Djarum I_voting_barNox Djarum I_vote_rcap 
Alison Fawley
Nox Djarum I_vote_lcapNox Djarum I_voting_barNox Djarum I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Nox Djarum I_vote_lcapNox Djarum I_voting_barNox Djarum I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Nox Djarum I_vote_lcapNox Djarum I_voting_barNox Djarum I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Nox Djarum I_vote_lcapNox Djarum I_voting_barNox Djarum I_vote_rcap 
Grayson Paisley
Nox Djarum I_vote_lcapNox Djarum I_voting_barNox Djarum I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Nox Djarum I_vote_lcapNox Djarum I_voting_barNox Djarum I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70520 hozzászólás olvasható. in 4400 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Nox Djarum

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Nox Djarum   Nox Djarum Empty2015-05-02, 11:58




Nox Djarum

[You must be registered and logged in to see this image.]
"Minden titok újakat szül."

Főkarakter: Főkarakter
Teljes név: Nox Djarum
Születési hely és dátum: Anglia, '70-es évek környéke, november 8.
Csoport: Ex-Halálfaló
Patrónus: Egy termetes polip
Évfolyam (szak) / Foglalkozás: Lélekturkász, prostituált, besúgó, hivatásos haszonleső
Képesség: nemvan
Kiemelkedő tudás: azsemvan


Jellemem

Mindenféle társadalmi normától és etikettől független. Nem hiszek a mindenek fölött álló erkölcsi normában, sem a jó és a rossz állandóságában. Az ösztönökben, és az abból kifejlődött gondolatokban hiszek, amik végül cselekedetekbe torkollanak. Mondhatsz átlagosnak, jólelkűnek, gonosznak, aljasnak, gerinctelennek, segítőkésznek, kedvesnek, pajkosnak, humorosnak, kétszínűnek, elvontnak vagy akár exhibicionistának. Rád bízom, de egy valamit jól jegyezz meg: engem csak és kizárólag a haszon vezérel. Ezt igen határozottan vallom.

Megjelenésem

Bőröm akár a porcelán, hófehér és hibátlan, hajam egészségtől ragyogó márványszín, arcom nőiesen karakteres, szemeim szürkés beütésűek, sminkem precíz és kifinomult, hegyes körmeim nagy hasznomra vannak. Domináns színeim a fehér, a fekete, a szürke, a vörös és az arany. Ehhez társíts egy nagy adag karizmát, egy jókora szexuális kisugárzást, egy mélyre hatoló tekintetet, lágy, bársonyos hangot, lassú, kecses mozgást, apró, jellegzetes gesztusokat és voilá: talán kész is vagyok.

Életem fontosabb állomásai

Maga az élet és én örök küzdelemben állunk egymással. Míg ő módszeresen harcol azért, hogy mihamarabb eltegyen láb alól, addig én szívósan, kitartóan küzdök néhány porcikájáért. Hol ő, hol én állok nyerésre, de egy valami biztos: az egésznek semmi értelme.
Mégis vagyok. Illetve lettem, kettő, de maximum három évtizeddel ezelőtt. November 8-a volt. Utólag ezt választottam, mert misztikus szám a nyolcas. Befejezett. Végtelen. Végeláthatatlan. Mint a szenvedés amit anyám ekkor érzett. Mondjuk én nem tudom, nem emlékszem rá, de hogy őszinte legyek, nem is érdekel. Én csak kipottyantam, azt se bántam volna ha eldob mint egy szakadt konyharongyot, elvégre úgysem rémlett volna. No meg hát, abból volt elég. Csak épp egyik sem lett kidobva. Sőt mi több, még a pólyám is abból volt. Talán még az a csesznyett sátor is az autópálya mellett amiben a gyermekéveimet töltöttem.
Egy pont az életnek.
Így igaz, de mint tudatlan, elzárt gyerek, naivan azt gondoltam ez természetes, mindenki így él, mindenkinek ez a sors jutott. Bizonyára mindenkinek úgy viselkedik az anyja mint egy érzéketlen robot, és mindenkinek saját maga, egyedül kell felfedeznie a világot, minden segítség nélkül. De senkit nem hibáztatok, hisz ki az az ember aki egy ilyen helyzetben meg tudja őrizni a józan eszét? Hát nem az anyám. De ő sosem dühöngött. Nem is volt vidám. Nem is beszélt. Nem mondott semmit. Két mondata volt felém egész életemben, az egyiket ebben az időszakban mondta: „segíts nekem!” Nem is értettem, de segítettem. Létezni. Onnantól évekig nem hallottam a hangját. Nem éreztem magányt, se űrt vagy szomorúságot. Nem tudom milyen az. Nem esett rosszul, mert sosem tapasztaltam az ellenkezőjét. Mondhatni tök jól megvoltam.
És mondhatni, egy pont nekem.
Fogalmam sincs hogy lettem körülbelül 13 éves. Hisz korábban csak mászkáltam, ettem, és néztem. Meg persze játszadoztam a kezemből jövő kis fénycsóvákkal, amiket manapság úgy csúfolnak: varázserő. Az anyám még mindig csak egy furcsa jelenség volt számomra, aki folyton csak ült és gondolkodott. Meg persze evett, naponta pár szemcsényi ételt. Mint én. Aztán egyszer csak megszólalt: „a haszon a tiéd.” Nem értettem, de megjegyeztem. Aztán nagyon mélyen elaludt. Nem is tudtam felkelteni, biztos szépet álmodott. Azóta is alszik.
Egy pont az életnek.
Betakargattam és otthagytam. Nem kötődtem hozzá, de feltűnt a hiánya.
Az autópálya érdekes hely. Sokszor méláztam fölötte, de végre megjött a bátorságom, hogy a suhanó és gyakran csúnyán egymásnak eső tárgyak közelébe menjek. Ott álltam a szürke sáv szélén magabiztosan, majd egyszer csak megállt egy olyan izé, és beengedett. Két férfi ült benne. Kifejezetten csúnyák voltak, és idegenek. De nekem senki nem tanította meg hogy féljek az idegenektől, ezért nem féltem. Beszéltek hozzám, de én nem értettem. Türelmetlenül kiabáltak, de nem értettem. Egy szót viszont igen: haszon. Csak nem tudtam mit jelent. Mellettük később megtanultam szavakba foglalni a gondolataim. Nem túl szépekbe, de szavakba. 15 éves lehettem, ezt jelölték ki nekem. Adtak nekem ruhákat, gyönyörű ruhákat, kényelmet és meleget. Kötődtem a helyhez, a kényelemhez. Hozzájuk nem. Tőlük kaptam a nevem: Nox. A másik meg egy cigimárka, sokat szívták, nekem meg tetszett. Magyarán befogadtak.
Egy pont nekem.
Amióta az eszemet tudom, szemlélek. Szemlélek, megjegyzek, feldolgozok és beépítek. Szép kis folyamat. Ez történt anyám esetével, az akkori környezetemmel, a természettel, a két férfival és az ő kapcsolatukkal. Mindketten gyűrűt viseltek és sokat szeretkeztek. Ez biztos jelent valamit.
Innentől kezdve igen izgalmas életem volt. Sok érdekes helyre elvittek, megtudtam mi a művészet, és megannyi emberrel beszélhettem. Azt mondták hozzájuk tartozom. Oh, milyen jó emberek. Gondoskodni akartak a jövőmről, tanítottak és szerettek. Szerettek. Nagyon kellemes érzés volt, de én nem viszonoztam. Nem láttam benne hasznot. Bizalmat szavaztak nekem, tudták hogy tudom mi jár a fejükben: kiismertem őket. Segítettem nekik, ők pedig adtak pénzt. Nem ezért, de én ehhez kötöttem. A pénz megismerésével pedig világossá vált a célom. A haszon az enyém.
Még egy pont nekem.
16 éves lettem. Kettejük között zűr alakult, és ezt általában rajtam vezették le. Pedig azt hittem komolyan vettek, de úgy tűnik mégse. Ebben már nem láttam hasznot, mert rossz érzés volt. Fájt ahogy ütöttek, mind a szavaikkal mind a kezeikkel. Így hát elmentem. Azokra a helyekre vándoroltam amiket megmutattak nekem: többek között néhány éjszakai szórakozóhelyre. Szerettem ott lenni, mókásak voltak a fellépések és a közösség. A tulajok megengedték hogy ott aludjak pár napot, ám első éjszaka, mikor épp aludni készültem volna, megmutattak nekem valami új dolgot. Megerőszakoltak. Aztán másnap is. Mivel nincs bennem szemérem, annyira nem érintett rosszul, pusztán fájt és kényelmetlen volt. Más nem is érdekelte őket bennem. Ösztönlények. Innen is elmentem.
Egy pont az életnek.
De tudtam hol a pénzük, megloptam őket. Elegendő volt ahhoz, hogy nappal étkezzek, éjszaka pedig újabb bárokban keressek menedéket. Végül lett egy állandó helyem. Érdekviszonyba kerültem egy előadóművésszel, egy férfivel, aki folyton női ruhákban mászkált. Mókás alak, látott bennem valamit. Hasznot. Egyik nap felajánlotta, hogy bemehetnék mellé a színpadra, kíváncsi rá mit tudok. Szemléléseim eredményeként tudtam mire vevő a közönség. Egyenként leolvastam az arcukról, és kielégítettem az igényeiket. Ők pedig bőségesen megfizették ezt. Egy év telt el így, csodás életem volt.
Egy pont nekem.
18. év. Szépen fejlődtek a dolgok. Egyik pillanatban még csak azt kérték táncoljak nekik, utána a testemet akarták, de néhányan különös bizalommal fordultak hozzám. A lelküket is rám bízták, a problémáikat. Én pedig segítettem nekik, kedvesen és türelmesen. Sok pénzért cserébe. Ám egy éjszaka váratlan fordulat következett be: vandálok leptek el mindent, az épület kigyulladt, porig égett minden. Engem szépnek láttak ezért elraboltak maguknak. De nem becsülték meg a szépségem, folyton csak bántottak. Kínoztak, pálcákkal és egyebekkel. Nem értettem. Ez olyan indokolatlan.
Egy pont az életnek.
Halálfalók voltak. A maradék pénzemből sikerült pálcát szereznem egy kiruccanás során. Többször meg akartam szökni, de egyszer sem sikerült, és mindig nagyon megbüntettek. Úgy tartottak mint egy rabszolgát, lábtörlőt, háziállatot, akin kiélhetik beteges szokásaikat. Másokkal azonban gyávák voltak. De tanulhattam tőlük. Ellestem az általuk használt mágia fortélyait és olvastam a könyveikből. Ezeken felbuzdulva az évek során titkosan, aprólékosan és egyesével irtottam ki őket. Hol méreggel, hol „véletlen” balesetek folytán, de szép lassan elkerültek láb alól, mindenfajta feltűnés nélkül. A kínokért persze én bűnhődtem, de ahogy fogytak, nekem megérte. Megerősödtem.
Egy pont nekem.
20. év. Végül csak ketten maradtak, így már kevésbé voltam elzárva. Nem a pincében tartottak, és kapcsolatba léphettem vendégekkel is. Váratlan lehetőség pottyant az ölembe. Érkezett egy vendég, egy hithű halálfaló, Voldemort talán egyik leghűségesebb csatlósa. Gyanút fogott, úgy vélte az itt lévő halálfalók bátortalansága a hűtlenségből ered. Félelemből tisztelték csupán a Nagyurat, és el akartak szakadni tőle. Engem kérdezett róluk, mit gondolok erről, mit láttam, mit hallottam. Elmondtam mindent, és pár napon belül az a maradék két halálfaló is holtan hevert a padlón. Engem pedig magasabb körökbe emeltek, mint hűséges besúgót.
Egy pont nekem.
21. év. Afféle beépített ügynök voltam, aki szép, művelt, karizmatikus és jó színész, így hát ki ne dőlne be neki. Jártam a minisztériumban, varázslóiskolákban, gettókban és miegyebekben, ekkortájt zajlott a nagy Voldemort láz, ő uralta a varázslóvilágot, nekem pedig úgy tűnik hasznomat vette. De nem érdekelt különösebben, a felelősségtudat nem az én hatásköröm, őt is bármikor elárultam, hisz a másik oldalon állók is gyakran a segítségemre szorultak anélkül, hogy lebuktam volna. Annak csacsogok, aki megfizet, ez így van rendjén. Ámde történt valami olyasmi az életemben, amire egyáltalán nem számítottam. Mivel még mindig űztem a korábbi „szakmámat” is, bírtam néhány visszatérő kuncsafttal, ezek közül az egyikkel igen bensőséges lett a kapcsolatunk. Elkezdtem... kötődni hozzá. Hiányzott, talán szerettem is, szerelemmel. Őszintén. Azelőtt el sem tudtam volna képzelni ilyesmit, de úgy éreztem kiegészíti az életemet. Ő volt a támaszom. Auror volt egyébként, mit sem sejtve az én kis titkos életemről. Neki ingyen hintettem el információkat, elég volt hogy létezik. Ámde egyszer súlyos hibát követtem el. Megkérte a kezem, én pedig naivan, elvakultan igent mondtam. De lebuktunk, a hűséges szolga egy auror felesége óhajt lenni. Megtámadtak minket, vallattak, és végül döntés elé állítottak: vagy én, vagy ő. Ő meghalt volna értem. Én azonban nem tettem. Hazudtam, azt mondtam mindent azért tettem, hogy hihető legyek, és elárultam őt. Megölték, én pedig összeomlottam. De hittek nekem, a bizalmuk megmaradt. Azóta nem kötődök senkihez.
Egy pont az életnek.
23. év. Éltem tovább a fényűző életem, gazdagon, kényelemben, évekig így zajlott, érdekelt is engem ki áll nyerésre a háborúban. Nemnem, rám szükségük volt ugyan, de harcolni bizony nem fogok. Továbbra is fogadtam az ügyfeleimet, egy időre rendszert nyert az életem. Mígnem újabb furcsa, visszatérő kuncsaft érkezett. Jaj ezek a kuncsaftok. Körülbelül dupla annyi idős lehetett mint én, ő azonban csak a lelki segélyt vette igénybe nálam. Folyton mesélt a régi családjáról, sok pénzről, mesés életmódról, gondoltam nagyon álmodozik. Kissé bolond is lehetett, de ezt persze nem közöltem vele. Egyik nap azonban rám támadott. Egy pisztollyal térdre kényszerített, és az arcomba nyomott egy szakadt cetlit. Elolvastam. Adatok voltak rajta.
A haszon az enyém, lányom! - S már csattant is a pofon, sebes arccal terültem el a drága szőnyegen. Világossá vált minden: anyám a legkevésbé sem tanító szándékkal mondta amit mondott, pusztán az örökségemre célzott, melynek Gringotts koordinátái ott vannak azon a bizonyos cetlin, pontosan a nevem mellett, és mint kiderült, az apám kezében. Megzsarolt, hogy megöl, ha nem hozom ki neki a pénzt, de utolsó erőmet kipréselve magamból, egy váratlan mozdulattal kigáncsoltam. A plafonba lőtt, a pisztoly pedig az ölembe hullott. Már éppen suhintotta volna felém a kését, mikor egy ösztönös mozzanattal megragadtam újdonsült fegyverem, meghúztam a ravaszt, s a következő pillanatban már apám vérző teste takarta a padlót. Torkon lőttem. Ezután borzasztóan féltem, hónapokig ki sem mozdultam a házból.
Egy utolsó pont az életnek.
S most itt állok, egy szál magamban, 23. életévem végén, London kellős közepén, örökséggel és temérdek pénzzel a kezemben mint békés agyturkász, besúgó és prostituált, a magam sokszínű páciensgyűjteményével. Úgy tűnik az élet és én jelenleg kőkemény holtversenyben állunk, de ki tudja, talán már holnap változik a helyzet. Nem tudom mit hoz a jövő vagy a jelen, de egy valami biztos: fel vagyok rá készülve.



A hozzászólást Nox Djarum összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2020-12-26, 23:32-kor.
Vissza az elejére Go down
Lavender.Brown
Reveal your secrets
Lavender.Brown
Griffendél

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum   Nox Djarum Empty2015-05-07, 21:03



Elfogadva!

Hű! Már a PB se semmi. Igazán attraktív személyiség, sok különcséggel és különösséggel. Hol ide billen a mérleg mutatója, hol oda, én azért szurkolok, hogy mindig az élet előtt járj egy lépéssel. Ezután az ET után kíváncsi vagyok a játéktéri megjelenésedre is, remélem nem váratsz sokáig. Az ET maximálisan illik a PB megjelenéséhez, remek giffeket választottál. Gratulálok mindehhez. Látom nem vesztegetted az időt, és már foglaltál is, részemről minden oké és mehetsz játszani. Smile 




[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Vissza az elejére Go down
Penelope Aimes
Reveal your secrets
Penelope Aimes
Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum   Nox Djarum Empty2017-01-02, 10:33


Jöttem ide is. Very Happy
Nox naaagyon tuti kari! A pb-jét még soha életemben nem láttam, de a karihoz állatira passzol és amúgy is szeretem a különleges pb-ket, akikből nem látni minden oldalon minimum egyet és hát Nox pb-jét még aztán sehol se láttam. Smile
Imádok vele játszani, rendkívül körmönfont, vagyis hát te teszed azzá, tehát igazából te vagy az és látszik, hogy nem csak játszol bele a vakvilágba, hanem át is gondolod a játékokat, agyalsz rajtuk és attól lesz valami igazán jó és érdekes, ha nem csak akkor van a kariban az ember, amikor épp ír vele, hanem máskor is pörög az agya a hátterén, a jövőjén, a sztorijain és nálad ez tökéletesen meg van. Kíváncsi vagyok, hogy miket tartogatsz még Penny-nek, bár ő kevésbé szegény. Very Happy



[You must be registered and logged in to see this image.]

Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum   Nox Djarum Empty2017-01-02, 13:12


Jaaaaj de ari vaagy, hát menten meghatódok. Embarassed
Örülök, hogy tetszik Nox, már csak azért is, mert nem ez az első oldal ahol próbálkoztam egy hasonló jellemű kari megalkotásával, de ez az első, hogy valami különös vízió folytán itt hagytam, majd vissza is tértem hozzá. És milyen jól tettem, teljesen lefoglalja az agyam. Very Happy A kezdetek kezdetén őt is egyfajta alternatív "gonoszkának" szántam, azért is idézőjelbe téve a gonoszt, mert ő abszolút nem tekint magára úgy. Ő nem tör világuralomra, sosem foglalt állást a háborúban, nem hűséges senkihez, csak az önnön elveihez. Ő csak úgy van, és munkálkodik, játszadozik, szemlélget, nem tulajdonít nagy szerepet magának. Egyetlen célja volt sokáig, a jelentőségteljes halál, de rájött hogy képtelen az öngyilkosságra, ahhoz ő túl kíváncsi az itteni világ rejtelmeire, így más utakra terelődött.  Most már csak a szenvedélyes érdeklődésének él, minden lenyűgözi ami groteszk, meghökkentő és számára újszerű. És ebből fakadóan igazából nem szeretne mást, csak "visszhangozni" a környezetében, a saját megélt élményeit, gondolatait átültetni mások fejébe, hogy ott csírázhasson valami igazán lényegessé és tudja, hogy mindezeknek ő a forrása. Kissé megalomán pszichésen a szentem. Very Happy De pont ezért kedveli különösképpen például Pennyt, látja benne a lehetőséget ennek a megvalósítására. Persze mindemellett, vagy ezzel karöltve mókázni is szeret - a maga különös, haszonleső módján lol.
Nagyon sok szálat tervezek még kijátszani vele (pl. Megan, Stella és sok más kari kapcsán), lényegében egy regényként képzelem el az életét, ami spontán íródik, és egyszer csak kikerekedik belőle valami ütősebb csattanó. Ki tudja, még az is lehet, hogy egyszer kiadom. Very Happy Meg majd a jövőben kellene neki valami érzelmi válság, amikor rádöbben hogy amúgy még maradt egy kis szíve, az igazán különös élmény lenne számára. Talán bele is őrülne.
A pb-t illetően egyébként Ivy az egyik legkarakánabb énekesnő akit ismerek, első látásra szerelem volt. Very Happy Eredetileg Lady Gagát terveztem, vagy Brooke Candyt, de előbbi túl ismert és túlságosan szerteágazik a stílusképe, utóbbi meg túl vad Nox jelleméhez.
Vissza az elejére Go down
Uther van Horne
Reveal your secrets
Uther van Horne
Hollóhát

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum   Nox Djarum Empty2017-01-03, 22:29


Igazi manipulatív banya vagy XD A PB tényleg elég extrém, máshol talán még nem is találkoztam vele, és nem a megszokott cicamica képet válaszottál, király döntés. Szoktam olvasgatni a játékaidat, mert érdemes rád időt szánni akár olvasóként is^^ Ilyenkor kaján vigyor ül ki a képemre, nem is tudom, hogy miért. Lehet, hogy azért tudod beleélni magadat ennyire, mert csak egy karid van, ezért ilyenkor teljesen átlényegülsz, vagy csak szimplán jól játszol. Az tuti, hogy Nox következő lépése mindig megjósolhatatlan... XD




[You must be registered and logged in to see this image.]
Close your eyes, and you'll see that you're really need!
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum   Nox Djarum Empty2017-01-08, 20:19


Jaj nahát, észre se vettem hogy írtál, én vaksi. Pedig mekkorát hízott a májam. Very Happy Köszönöm szépen, és örülök ha élvezhetően írok, nekem sokszor van olyan érzésem hogy kijöttem a formából, de akkor no para. Very Happy Ami pedig a kaján vigyort illeti, Noxszá lényegülve én is mindig jókat mulatok tulajdon aljasságomon. Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum   Nox Djarum Empty2017-04-16, 16:27


No, írok egy kis szösszenet, hogy kivel hol tartok, mit csinálok és miért, mit tervezek és egyéb - lényegében minden, ami a játékaimat illeti. Kissé befagytam az utóbbi időben, szóval igyekszem lépést tartani korábbi /legújabb terveimmel. Szóóval...

• Uther: ő lesz most az első, mert a vele tervezett szálam igen csak szerteágazik. Az alku tárgy fiatal, energikus, tudáséhes, elvetemült csajszik toborzása, fogalmam sincs milyen célra, de ez csak engem érdekel, Noxot kevésbé, neki csak a juss a fontos, ami egyelőre fogalmam sincs mi legyen, majd kitalálom - feltéve hogy Uther szemében nem az minősül jussnak, hogy nem tépi ki a beleim...Very Happy De kivételesen nem a testét akarom megkaparintani, hanem majd összefűzöm egy másik történetszállal.
• Penny: vele továbbra is kiélem minden bennem dúló aljasságomat, arra gondoltam, hogy miután kellően elcsavartam a buksiját, és mivel amúgy sem kedvelem az anyját (akitől mellesleg a fizut kapom a dologért), miután megkaptam a jussom ellene fordítom, nehogymár neki kedvezzek. Höhöhö. Ez persze még jócskán kérdéses, pillanatnyilag az a cél, hogy a kis utcai incidenst szétkürtöljem valamelyik lükefejű kisfiúval, mondván ő látta az esetet, ami aztán Tristan fülébe jut és lesz nagy balhé és csetepaté és minden és én leszek az, akihez Penny majd fordulhat mint lelki segélyszolgálat 0-24-ben, ami által nő a kettejük közti bizalom, ami által Penny jobban ad majd Nox szavára és tötötötötötö sötöbö. cat A poént nem lövöm le. Éééés gondoltam őt is beajánlhatnám majd Uthernek. Naaaa?
• Megan: szerencsétlen ki lett pécézve, Nox bennfentes emberként akarja tudni maga mellett, kicsit megdolgozni érzelmileg, és később felhasználni a céljaihoz, cserébe a brutál kapcsolati hálóján keresztül segít neki megtalálni a rég elveszett családját. Egyébként időközben megkedvelte, csak ezt sohaabüdöséletben nem fogja beismerni.
• Gerard: drog, szex, pénz, balhé.
• Graves: nos, Graves furcsa érdeklődésnek örvend. Azon kevés egyének egyike, akik iránt Nox valamiféle megmagyarázhatatlan okból kifolyólag lelkes érdeklődéssel fordul - meg nyilván némi vonzalommal az együtt töltött órák után, de az mellékes. Célja, hogy kiderítse veterán múltját, a következő lépés lehetne valami kis minisztériumi nyomozás, majd egyeztetünk, aztán időközben meglátjuk mi kerekedik ki belőle.
• Neira: összefutottunk egy bár előtt, ahol valami kopasz izomagy pesztrálta, én meg felajánlottam hogy segítek neki kicsit megtréfálni. Így hát megkértük a hely egy járkáló fantasztikumát, Nox egykori nagy szerelmét: Courtneyt, az elbűvölő és rendkívül megnyerő transzvesztitát, hogy csavarja az ujjai köré a csávót, majd ejtse pofára, de nagyon. Gondoltam rá, hogy Courtneyt behozom mint multit, nem tudom mennyire lenne rá igény, én mindenesetre eljátszogatnék vele.
• Cody: legfrissebb gyöngyszem, olvasta az elősztorim, én is az övét, végül aztán úgy döntöttük összetesszük amink van - vagyis szépen összefonjuk a két történetet. Nox életében volt egy szakasz, amikor egy csapat halálfaló elrabolta a klubból ahol épp prostikarrierje kezdetén tevékenykedett, majd rabszolgaként tartották egy pincében, ütötték, erőszakolgatták és így tovább. Ahogy teltek-múltak az évek, ő módszeresen nyírta ki a szép termetes família tagjait, igyekezett úgy intézni hogy balesetnek tűnjön. Ez a család a Martimore család volt, a ház feje pedig Cody szülei. Nox lepatkált a házban élő szellemnyanyával, aki bosszúból a házban maradt, és erőszeretettel kísértette az ott élő népeket. Alapvetően nem sokat érzékeltek egymásból, de Cody gyakran hallotta amit Noxszal tesznek, és ártalmatlan kisgyerekként megesett rajta a szíve. Nox kapva kapott az alkalmon, Codyt használta fel a család gyenge pontjainak kipuhatolására, ami ennek hatására szintén nagy mértékben csonkult. Az anyuci nagyon ideges lett, Noxon verte le dühét, aki akkor már szabadon mászkálhatott a házban mint cselédlány, így beférkőzhetett a könyvtárba meg egyéb olyan helyekre ahonnan magába szívott minden létező tudást amire csak lehetősége nyílt. Egy szép napon, mikor már csak a két szülő meg egy-két valaki (meg nyilván Cody) maradt a családban, meglátogatta őket egy hithű halálfaló, mondván kételkedik a Nagyúr iránti hűségükben. Noxot kérdezte az egészről, elvégre régóta él ott, biztos látott ezt-azt, ő meg nyilván beköpte őket, meg némileg rá is hazudott a dolgokra. Ekkor jön a jelenet, ami Cody előtörijében le van írva, hogy az apja totál bekattan, fél és száműzi Codyt a birtokról, ennek az oka pedig az, hogy a pletyi által megindított események miatt jönnek a főgonik és megölik a maradék családtagokat (vagy legalábbis meghurcolják, ez még kérdéses.) Noxot egyébként okkal rabolták el, mert a Martimore családban egy időben ment a versenyszerű faszméregetés, és megorroltak egymásra, az ágak szétváltak, valahonnan innen származik Nox is, akinek az anyját ez az ág teljesen kicsinálta, így került az autópályára ahol megszületett az én szentem, és később ezért rabolták el, tehát Nox és Cody rokonok. Hú, ezt kemény volt egy szusszal leírni. Ha valakit érdekel a sztori, érdemes lesz majd Cody szemszögéből is elolvasni, most a lánykám részét közvetítettem.

Egyébként az előtörim kellően szellős, van még benne soksoksok lehetőség, ha esetleg valakinek kedve támad hozzátenni valamit valamelyik karijával, a szerelmi szálat is tervezem kijátszani meg sok egyéb más. Mindenre nyitott vagyok. alien
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum   Nox Djarum Empty2017-06-20, 14:48


~ közérdekű közlemény ~


Íme Nox szinkronhangja:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Megan Smith
Reveal your secrets
Megan Smith
Hugrabug

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum   Nox Djarum Empty2017-10-21, 10:50


Hatalmas fázis késéssel, de írok az ET bővítésedhez. Very Happy kicsit nagyon irigylem, hogy egy karaktereddel ennyi szálba asszisztálsz, és lényegében mindenhol ott vagy. Először én is ezt terveztem Megannal, csak aztán jöttek a megkeresesek rokonnak, barátnak és nem tudtam nemet mondani. Na de a lenyeg a lényeg, lassan kezdődik az új Család keresős Megan jatekunk és nagyon várom! Very Happy kedvenc pikk dámám. Very Happy



[You must be registered and logged in to see this image.]
Az én útaimon
Nem nyílnak virágok,
Sötétség vesz körül,
Csillagot nem látok...
Vissza az elejére Go down
Nox Djarum
Reveal your secrets
Nox Djarum
Alvilági

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum   Nox Djarum Empty2018-06-13, 14:37



Nox Djarum
KARAKTERLAP

[You must be registered and logged in to see this image.]

Userinfo: Nox Djarum

Tulajdonságok:

Fizikum: 8 pont
Intelligencia: 32 pont
Megjelenés: 31 pont
Varázserő: 21 pont
Szerencse: 8 pont

Elosztható pontok: 100
Minimum 5, maximum 40 pont.

Tantárgyak:

Bűbájtan: 11 pont
Bájitaltan: 7 pont
Legendás Lények gondozása: 1 pont
Sötét varázslatok kivédése: 45 pont
Átváltoztatástan: 8 pont
Rúnaismeret: 14 pont
Számmisztika: 11 pont
Jóslástan: 35 pont
Mugliismeret: 13 pont
Gyógynövénytan: 3 pont
Asztronómia: 21 pont
Mágitatörténet: 1 pont
Repüléstan: 0 pont

Elosztható pontok: 150 pont
Minimum 0, maximum 40 pont.
Módosítókkal a végleges: Nincs minimum, maximum 45 pont.

Módosítók: -

Szakmódosítók: Auror: +10 Sötét Varázslatok Kivédése, +10 Választott (Jóslástan)

Mágikus adottság: -

Képesség/faj: legilimentor

Familiáris: -

Mentális ellenállás: 5 (alap) + 19 (kor) + 10 (képesség: legilimentor): 34%



Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Nox Djarum   Nox Djarum Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Archivált elõtörténetek-
Ugrás: