Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Üres terem
  Today at 07:31
Scott McBride

ϟ Daniil Dolohov
  Yesterday at 22:53
Daniil Dolohov

ϟ Képességdobás
  Yesterday at 22:36
Daniil Dolohov

ϟ Régi ismerősök
  Yesterday at 18:32
Madeleine Eastwick

A hónap posztolói
Gina Accipiter

Nox Djarum

Megan Smith

Cody Armstrong

Luna Lovegood

Draco Malfoy

Lioneah McCaine

Gillian Ollivander

Nicolas McCaine

Calista Merrick

Statisztika

Összesen 634 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Daniil Dolohov

Jelenleg összesen 37432 hozzászólás olvasható. in 3389 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Rózsakert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1347

TémanyitásTárgy: Rózsakert 2015-04-30, 11:00

First topic message reminder :

Rózsakert

A Rózsakert egy eldugott kis helyen található, legkönnyebben kastély keleti oldaláról közelíthető meg. Már onnan tudhatod, hogy jó helyen jársz, hogy egyre több virágra leszel figyelmes, ami pedig egyáltalán nem megszokott a birtok ezen részén. Ha a virágokat követed, egyszer csak egy kavicsokkal felszórt kis útra érsz, ami a Rózsakertbe, másik nevén a Szerelmesek Parkjába vezet. Az egész területet bokrok takarják el a kíváncsi szemek elől, ez az egyetlen út ahol minden karcolás nélkül be tudsz jutni. Mindenfelé cseresznyefák vannak, rózsaszín virágokkal, melyek sosem tűnnek el róluk, és télen sem hullik le a fák levele. A fűből alig látszik valami a sok rózsa és néhány színes virág miatt. Ha tovább mész egy kis rétre bukkansz, melynek közepén egy kristálytiszta vizű tavacskát láthatsz. Mivel innen tökéletesen lehet látni a lemenő napot, napnyugtakor a tó vöröses-pirosas színt ölt fel, még romantikusabbá téve az egyébként is gyönyörű helyet. Ha közelebb merészkedsz a vízhez észrevehetsz előtte egy nagy, szív alakú követ. A kő mellett két penna van, amikkel írni lehet rá. Ugyanis amikor a mágikus pennák a kőhöz érnek az mintha puhává válna akár a vaj, bele lehet írni bármit. És amint elemeled az íróeszközt a szív alakú szikla ismét kemény lesz, másnapra pedig el is tűnik róla az írás. Sokak szerint ha valaki beleírja a saját nevét, és a szerelme is az övét akkor a szerelmük örökké fog tartani. Ez a varázslat csak ezen a kövön érvényes, máshol nem történik semmi ha egy sziklához illetve kőhöz érinted. A kavicsos út mellett fapadok állnak a diákok rendelkezésére.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Penelope Aimes
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 22
ϟ Hozzászólások száma : 186

TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert 2015-05-11, 23:16

Draco & Penny
[You must be registered and logged in to see this link.]

Igen, tényleg elég rossz volt ez így, azt kár is lenne tagadni. Én se viseltem jól és nem is akartam, hogy így alakuljon, csak hát... egyszerűen az élet nehéz és finoman szólva is nehéz Dracon kiigazodni, főleg akkor, ha az embernek még épp elég más baja is van az életben. Meg hát, ha nem látom értelmét valaminek, akkor nem is igazán tudom, hogy kellene-e harcolnom érte. Jelen esetben ez egyértelműen őt jelentette, mert nem láttam azt, hogy olyan sokat akarna változni. Nem akartam, hogy gyökeresen tegye meg, csak... legalább próbálja, mint ahogyan most teszi.
- Nem is várom, hogy teljesen alakítsd át magad és hirtelen bájos mindenki kedvence légy, és... mit szeretnél pontosan? Hogyan ismerjenek el? - mert a családja hírneve adott, de gondolom az egy alap és mégis csak az lenne az igazi, ha őt magát ismernék el, a saját tehetsége miatt mondjuk, és nem pedig azért aki, de ehhez meg kell dolgoznia és azért valahol muszáj rugalmasabbnak is lennie. Nekem is okkal van meg a kapcsolatom McGalagonnyal, mert sikerült kitűnnöm a tudásommal és megmutatni, hogy érek valamit és a családom nevét egyáltalán nem kellett felhasználnom ehhez. Úgy érzem, hogy ez az, amire az ember igazán büszke lehet, és nem arra, hogy mit tolnak alá családilag, én pont e miatt akarok a saját erőmből elérni célokat, még ha nem is nagy dolgokra vágyom, mint mondjuk Draco.
- Igen tudom, de ezt a saját bőrömön tapasztalni... még ha csak sejtem is, azért nem valami kellemes. Apa volt egyedül, aki kiállt mellettünk mindig és nagyon hiányzik. - halkan sóhajtok egyet. Azért ez nem valami kellemes téma igazából, pedig igyekszem én túltenni magamat rajta, évekkel ezelőtt történt, de attól még ugyanúgy elég rosszul érint. Egyszerűen... jó lenne tényleg valami normális élet, ha az anyám nem üldözne tovább a dolgaival, mert nem akarok olyan lenni, mint ő és nem akarom azt sem, hogy a húgomat olyanná tegye. Egyszerűen nem értem, hogy ezt miért nem képes megérteni és miért erőlteti ennyire. Az a jó halálfaló, aki magától akar az lenni nem? Mit ér el vele, ha folyton nyúz miatta?
- Nem tudom, őszintén szólva félek kitenni innen a lábamat, abban reménykedem, hogy bejön egy ösztöndíj és akkor megint elég távol leszek tőle... de ha nem... - bizonytalanul vonom meg a vállamat. Tényleg nem tudom, hogy mi lesz és hogyan lesz. Az anyám nem írt már levelet egy ideje, de ez nem tudom, hogy azt jelenti, hogy feladata, vagy hogy továbbra is nagyon forral valamit. Mindkét lehetőségre fel kell készülnöm, és inkább akkor a számolok a rosszabbal, talán ez esetben nagyobb esélye van annak, hogy nem jövök ki rosszul a dologból nagyon.
- Nem várok nagy szavakat, köszönöm ezt is. - mosolyodom el, hiszen azért már az is nagy dolog, hogy eddig eljutottunk és én tényleg értékelem, hogy így áll hozzám, komolyan mondom. - És mit vársz, hogy mi fog változni majd a szüleidben? - vagy ő mit szeretne? Én nem tudok róluk sokat, maximum pletykákat, mint mások, hogy volt közül Voldemorthoz, de ebből sok a pletyka csak és nem tudom, hogy mennyi igaz. Talán nincs is hozzá közöm, de... mégis csak érdekel, hiszen hozzá közöm van, akkor igenis számít, hogy milyen a családja, főleg akkor, ha teszem azt egyszer majd megismerem őket.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Felhasználó profiljának megtekintése
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 808

TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert 2015-05-08, 15:32

Penny & Draco

Heteket biztos, hogy nem várnék azzal, ha mosolyszünet lenne, és jobb kedvre kéne deríteni. Az borítékolható, hogy össze fogunk még kapni, mégis, ha egy pár vagyunk, akkor kutya kötelességünk valahogy utánamenni a dolgoknak. S ennek aligha van köze ahhoz, hogy Penny is aranyvérű, attól nem lesz sem okosabb, sem ügyesebb problémamegoldó, ez csak a szüleim mániája. Meg meg is sértődünk, majd valahogy megoldjuk, nem fogom még egyszer a griffendéles karjaiba lökni.
- Ebben nem biztos, hogy igazad van Penny. Közkedvelt sosem akartam lenni, viszont vágytam arra, hogy elismerjenek. Most sem tudom elképzelni magam valami bájos mindenki kedvenceként. Veled viselkedek, és nem fogok direkt belerúgni másokba, de nem kell nagy társaság. – Volt egy bizonyos stílusom, ami miatt sokan inkább féltek tőlem, még azt is megkockáztatom, hogy utáltak, de ez nem zavart, így építettem fel az életemet, bőven elég volt, hogy az a pár ember követett, akiket én is fontosnak gondoltam. Mára már nem árt kissé feladni az elképzelésekből, és kiérdemelni azt, hogy legyen, akinek magam miatt vagyok értékes. Talán működhet. Ezúttal elmosolyodom, kissé hasonló a helyzet, mint amikor a karácsonyi bálon egymást etettük. Ha nem is ismételjük megy egy-az-egyben, az érzet arra emlékeztet. Amikor megbontja, a számba kapdosok egy kisebb darabot, amíg felvezeti a családi sztorit.
- Aha. Mondanám, hogy meglepő, de mégsem az. Az aranyvérű vonalon évszázadok óta divat félreállítani, aki nem illik a képbe. Száműzetés, vagy ha muszáj, akkor gyilkosság. Nálunk nem volt ilyen, de a Black-eknél erőteljesen. Bella nénémről hallottál, saját kézből mesélhetne tapasztalatokat. – Ezzel nem megbántani akarom, csak azt fejezem ki, hogy sajnos ezen nincs mit megütközni. Jó, ha az embernek a saját apja hal meg, az biztosan földhöz vág. Tulajdonképpen így, hogy megtudok róla plusz információkat, már valóban érthető, hogy milyen akar mindenáron törekedni a boldogságra, és ha tőlem csak a negatív véleményeket hallja, akkor elmegy a kedve még az élettől is.
- Mire számítasz most nyáron? Ha nem olvasod el, akkor lehet, hogy tervez ellened valamit?  – Azért ezzel nem értek teljesen egyet, hogy nem olvassa el a levekeket, mert még mindig jobb lenne, ha tudna arról, hogy miket gondol az anyja, mintsem rettegni azon, hogy vajon mi lehet a háttérben. Igyekszem nem nyelni, és csúnyán nézni azon, hogy most megint egy srácot említ, éppen most takarítottam el az útból Christ, nem nagyon érdekel a téma, még akkor sem, ha ez a múlt. Vagy tekintsem a bizalom jelének hogy megosztja ezt velem?
- Na igen, az én szüleim is megválogatnák, hogy kit vesznek be a családba. Szigorú szabályok, viszont az utóbbi időben ezek már kezdenek enyhülni. Beszéltem velük egy elég durvábbat, hogy ébredjünk rá, hogy nincs már kitől félni, éljünk a saját terveinknek. Nem azért vagyok veled, mert te vagy a tökéletes menyasszony, hanem azért, mert te vagy a tökéletes... kedves vagy mi. Ne várj tőlem nagy szavakat. – Vonom meg a vállamat most már vigyorogva, még ha viszonylag komoly témákról is beszélünk, árvaságról, de egy kis humort talán belecsempészhetek gúny nélkül.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ Örök magányra ítélve ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Penelope Aimes
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert 2015-05-07, 13:19

Draco & Penny

Annyi biztos, hogy mi már elmondhatjuk, hogy sok mindenen mentünk át azért, hogy ez az egész jól alakulhasson, és igenis megküzdöttünk a kapcsolatért. Senki sem mondhatja, hogy nem így van. Remélem, hogy értelme is van a dolognak, de nem is szabad úgy hozzáállni, hogy tuti nincs. Meglátjuk majd, hogy mit hoz a jövő, meglátjuk majd, hogy mennyire tudjuk ezt megoldani, ő mennyire változik, én pedig mennyire tudok alkalmazkodni hozzá. Remélhetőleg pont annyira, hogy ne legyenek újabb olyan mosolyszünetes hetek, mint amire most volt példa.
- Azt hiszem ez menni fog, nem hívlak nagynak és... szerintem tudnának mások is kedvelni. - én legalábbis biztos vagyok benne, csak ezt az arcát kell mutatnia, nem azt, amit eddig, és máris minden rendben lesz. Sokkal hűvösebb volt régen és igazából ő érte el azt, hogy rosszat gondoljanak róla. Szerintem, ha tényleg akarja, hogy kedveljék, akkor nem lesz itt az ég világon semmi gond sem, sőt... én tényleg kedveltem már akkor is, amikor még épp az undok fázisában volt. Nem mondom, hogy egyszerű volt a dolgom vele, de az talán tényleg unalmas is, ha valami túl könnyen megy, vagy akkor hamar ki is hűl, a jó ég tudja. Ezek után a csoki azt hiszem már csak egy újabb gesztus értékű lépés a részéről, aminek persze, hogy nagyon örülök, de mindenképpen az az igazi, ha majd együtt kóstoljuk meg, végül is mégis csak ő kapta eredetileg és most tovább adja nekem nem igaz?
- Akkor jó, együtt fogjuk tesztelni, az biztos, hogy jól néz ki. - már csak a csomagolás alapján is, ami azért elég sokat számít, és nem hiszem, hogy egy olyan kaliberű nő, mint az anyja az ő gazdagságukkal valami értéktelen vackot adna a fiának, szóval már csak ebből is eléggé evidens, hogy biztosan drága bonbonról van szó minőségi csokival.
- Nem tudom, csak... meghalt, azt mondták, hogy baleset egy rosszul sikerül varázslat, robbanás, de én nem hiszem, mert... tudod mindig ő védett minket anyától és erre hirtelen meghal? - halkan sóhajtok egyet. Nem volt ezt könnyű kezelni, de már elmúlt, nem most volt, hogy még mindig kiboruljak miatta. Nem is biztos, hogy jó a feltételezésem, de ettől még így érzem és nem tudnék az anyámban csak úgy megbízni és nem is akarok. - Folyton leveleket írogat, de el sem olvasom őket. Félek, hogy mi lesz nyáron, mert... még mindig azt akarja elérni, hogy olyan legyek, mint ő. Akárhogy... Tavaly nyáron... - újabb sóhaj. Pocsék témák, de ez is hozzám tartozik és joga van tudni, hogy mi történt velem, mert akkor tud megismerni igazán, be kell avatnom az életembe. Én is tisztában vagyok vele, de attól még ugyanúgy nem könnyű ezekről beszélni. - Volt egy srác, aki tetszett, odahaza, mugli, de kedves és találkoztam vele párszor. Anya pedig megfenyegette, ha nem megyek vele segíteni a nagyszüleimnek Franciaországba. - nem volt választásom és tudom, hogy amiket tettem olyasmik, amiket talán sosem fogok tudni rendezni magamban, de valahogy attól még muszáj kezelnem, mert nem süllyedhetek el az önsajnálatban, pedig voltak időszakok, amikor határozottan könnyű lett volna ezt az utat választani.

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert 2015-05-06, 10:43

Penny & Draco

Van egy olyan érzésem, hogy így lesz értéke a dolognak. Nem dobja magát a lábaim elé, mint sok másik lány, nekem is küzdenem kell érte, neki is megtanulnia kezelni engem. Meglehet, ez egy felnőtt kapcsolat eleje, és alapja. Nem tudom, hogy mi fog kisülni belőle, de ha fogösszeszorítva küzdök érte, és így úgy tűnik, hogy visszamosoly, azt már sikerként tudom elkönyvelni. Az nem a kultuszomnak szól, vagy éppen a hátteremnek, hanem annak, amit bennem lát. El tudom hinni, hogy az embert, és a pasit látja bennem, akivel jól érezheti magát. Már csak azért is több a jelentősége, mert nem az átlagos bájgúnárt hozom, mert bár nem ismerem azt a griffendélest, ezért csak remélni merem, hogy Penny az erőfeszítést is értékeli.
- Kezdd azzal, hogy nem hívsz nagynak. Változni akarok, valami olyanra vágyom hosszú idő után, hogy ne csak egy bizonyos réteg kedveljen. – Értem arra, hogy Crakot és Monstrot már leépítettem év elején, mégis sok aranyvérű figyel rám. Pedig lehetne őket nem csak irányítani, barátkozni velük. Maradhatok a társaság központjában is úgy, hogy kezdünk lassan kinőni az állandó ellenségeskedésből. Potter iránt már elvesztettem az érdeklődésemet, mások tekintetében pedig már a családom sem annyira bántó, akkor én miért tegyem. Már nincsen Sötét nagyúr, nem kell bizonyítanunk. Itt az ideje, hogy azzal foglalkozzak, ami engem is érdekel. Többek között Penny. Én érkezem vissza elsőként, már megjelenik az első halvány mosoly az arcomon, hiszen a mosolyából úgy tűnik, hogy tetszem neki így. Lényegében végre egy pár vagyunk, lezárva a múltat. Biztos, hogy lesznek még döccenők, de megpróbáljuk együtt, és ha nem mennek a dolgok, akkor igyekszünk megbeszélni azokat. Bólintok, és amikor kinyitja a csokit, akkor én is török belőle magamnak. Azt hittem, hogy majd elrakja, és később eszi meg, de nekem így sem gond, még a végén kicsit meghitt is lesz így a sétánk. – Persze, miért is ne, szerintem nagyon finom. – Vetek rá egy elfogódott pillantást, és a számba tolom a falatka édességet, hogy meghallgassam a történetét. Gondolkozom azon is, hogy leüljünk majd a virágágyások közötti padok egyikére, de még jó a séta, a kviddicstől fel vagyok pörögve, majd hirtelen fogok összezuhanni.
- Miért, mi történt vele? Most már kezdem érteni, hogy miért próbálsz kitörni a skatulyából. A halálfalós téma mint tudod, számomra sem ismeretlen. De inkább mesélj te. És most mi a helyzet az anyáddal? Most már felnőtt vagy, még mindig így kezel?  – Kérdezek rá, és miután a csokit lenyeltem, ráfogok a kezére, amit most egyértelműen úgy látom, hogy megtehetem. Végülis ha egy pár vagyunk, még ha csak ismerkedünk is, ennyi belefér. Mintha előlről kezdtük volna az egészet, de bizonyos tekintetben mégis van már múltunk.

[You must be registered and logged in to see this link.] ϟ Örök magányra ítélve ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Penelope Aimes
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert 2015-05-05, 11:05

Draco & Penny

A szavaira csak lassan bólintok. Igen, tény, hogy ez az egész baromi nehezen ment, hogy rendesen megszenvedtünk érte, de így talán nagyobb az értéke is, mintha csak úgy az ember ölébe pottyan valami. Így már azt is tudjuk, hogy milyen összekapni, azt is tudjuk, hogy milyen az, amikor a másik rossz passzban van és talán máskor is tudunk kezdeni vele valamit majd, könnyebben megoldani a dolgokat. Én legalábbis mindenképpen ebben reménykedem és látom is Dracon, hogy ő is azt akarja, hogy ez az egész normálisan működjön, azt hiszem ez a másik fontos részlet. Egyszerűen csak szeretném, ha egy ideig minden simán menne majd közöttünk és nem lennének nehézségek, no meg rossz dolgok sem innentől. Hiszen a csókja finom édes, szeretném, ha tényleg jól meg tudnánk lenni egymás mellett, ez azért mégis csak fontos, másképp nem működik. Én is hibáztam ezzel tisztában vagyok, idő kell neki, hogy változni tudjon, de akar és én is akarok, nyitni felé és elfogadni az helyzetét, így pedig mennie kell, akárhány hullámvölgy lesz is még.
- Én is szeretnék többet tudni, látni a felszín alá azt, amit mások nem tudnak a nagy Draco Malfoyról. - én eddig főleg csak a külső mázat láttam, azt amit mindenki más és szeretnék ennél többet. Valami oka csak van annak, hogy macskaként úgy viselkedett ahogy. Szeretetet akart és babusgatást és nem hiszem, hogy ez nem így lenne akkor, ha tényleg nem vágyna erre. Kétlem, hogy macskaként csak azért viselkedett így, mert az állati ösztön ezt hozta ki belőle, hiszen mondjuk McGalagonyt szerintem soha nem lehetne dörgölőző kedves kiscica. Láttam én már macskaként és akkor is ugyanolyan komoly és feszesen ül, mint bármikor máskor. De először még dolgom van, mielőtt jöhet a megismerési fázis. Beszélnem kell Chrisszel. Őt sem akarom megbántani, de sajnos itt most jó végkimenetel nincs, valakinek mindenképpen rossz lesz, de Chris jó eséllyel azért még könnyebben fogadná a dolgot.
Hamar visszaérek, mégis csak sietek is és nem is lenne értelme ezt sokáig húzni, és azért még így is meglep azzal, hogy csokival vár. Jó értelemben persze, határozottan jól esik a dolog, még ha csak elfekvőben lévő bonbon volt is, amit talált. - Köszönöm, majd megkóstolhatjuk akár ketten is most, ha van kedved. - a rózsakertben csokit majszolva, egészen romantikus, nem olyan Draco Malfoyos, egyáltalán nem az és pont ezért jó.
- Persze, bár elég problémás a családom. Anyám és az ő felmenői is is halálfalók voltak... vannak, még pontosan én sem tudom. Apám nem, ő rendes ember, nem is tudom, azt hiszem csak a pénze miatt foglalkozott vele az anyám. Ő védett mindig engem és a húgomat is, de sokáig nem tehette. Én... mindig úgy gondoltam valahogy anya tett vele valamit és... ő mindig is azt akart, hogy én is olyan legyek, mint ő. De én nem akarok Draco. Nem miattad ellenkezem mindennel, miatta. Nem akarok olyan lenni, hiába lettem Mardekáros, nem akarom elhinni, hogy ennek tényleg oka van. - halkan sóhajtok csak egyet. Lehet, hogy ez még így elsőre kicsit kusza, magam sem tudom, de... én akkor sem akarom igazolni, amit az anyám gondol rólam. Nem vagyok gonosz és nem vagyok halálfalónak való. Én csak... én vagyok és más akarok lenni, mint amit elvárnak tőlem.

Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert 2015-05-01, 16:14

Penny & Draco

- Köszönöm, hogy te is kimondod. Téged. Minket. Kettőnket. – Még nem engedem el, a derekát fogom, újabb csókra most nincsen szükség. Bízom benne, hogy lesz még rá lehetőség, most valóban az a megoldás, hogy megismerjük egymás mélységeit. A csókja több, mintha csak szánalomból adta volna, az a cirógatás, az a szenvedély, amely átitatta, egyértelműen arról szólt, hogy bármennyit is veszekedtünk, martuk egymást, valamit érez irántam. A mosolyán ezúttal én is mosolygok, és fel is sóhajtok egy nagyobbat, fintor sehol nincsen, sokkal inkább úgy nézek ki, mint aki egy komoly meccsen van túl, de az utolsó percben mégis elkapta a cikeszt. Igaz, nem kéne mindig a kviddicshez kapcsolnom a dolgainkat, de hát nyerésben vagyunk könyörgöm, miért is ne tenném? Penny igazi főnyeremény, de be kell látnom, hogy ettől még egy érző lélek, akit máshogy kell kezelni, mint ahogyan eddig tettem. A lélekkel együtt a test is jön, és ha tetszünk egymásnak, akkor valóban egy pár lehetünk, nem holmi időszakos csókolázásokban kimerítve a lehetőségeinket.
- Nem lesz egyszerű, de ha tetszel, válallom, és meg akarlak ismerni én is. Annyi mindent nem tudunk még, most egészen kiváncsi lettem. – Vallom be az igazat, végülis minden előttünk áll, lényegében olyanok leszünk mint egy elsőrandis pár, azzal a különbséggel, hogy ha arról van szó, már ki tudjuk tölteni a kínos csendeket azzal, hogy ne filózzunk rajta, lehet e csókot lopni, hanem meg is tegyük. Talán Lavendernek igaza volt, nem illünk össze, de ezen változtathatunk, ha tudunk a másik felé nyitni. Nem azért akarok Pennyvel lenni, mert aranyvérű. Azért érdekel, mert szép, és kedves, és mint kiderült, jól is csókol, de érdekel a lelke is, talán jobban passzolunk egymáshoz, csak éppen eddig nem sikerült minderre fényt deríteni. Legalább eljön rá a lehetőség, hogy megbeszéljük, hogy itt fogunk találkozni, miután lerendezte a griffendélest, végülis neki nem kell rendbeszednie magát, ő gyönyörű. Nem akartam kierőszakolni, hogy most akkor döntsön máris mellettem, ám ad a dolognak egy esélyt, és kétlem, hogy ha nem sikerülne, akkor visszatáncolna. Tisztességes, messzemenőkig. Nem szabad kajánkodni, vagy elképzelni, hogy most mit érezhet a srác, ez nem párbaj volt. Lépjünk túl a dolgon, és utána sem kell büszkélkedve közlekedni Pennyvel. Nem valami trófea.
- Oké, akkor itt, és találunk valami jó kis helyet. – Bólintok, aztán ahogyan megbeszéltük, már intézem is az átvedlést, méghozzá rohamléptekben. Nem fújok ugyan magamra parfümöt, csupán az alap higéniára megyek rá, a borostám is marad, végülis most nem túl nagy. Tisztálkodom, és friss ruhát veszek, mégis... jó érzéssel tölt el, ahogyan a tükörbe nézek, ez igazi randinak tűnik. A csokit felmarkolom, és már sietek is vissza hozzá.
- Köszi. Ezt neked hoztam. Anyám küldte, elvileg összeragad tőle a szád... annyira édes, viszont nem töltött, nem olvadós... Na ezt most túlmagyaráztam. Szóval a tiéd. – Nyújtom át, nem kell most kipróbálnia, elég, ha majd később felbontja. Eszembe se jut, hogy felhozzam a másik srácot, nyilván nem viselte túl jól, ahogyan annak idején én sem, ráadásul én ártottam a lánynak, ő viszont még azt sem.
- Akkor... elmeséled a családi...zűrt, vagy mit? – Fogok rá az ujjaira, ahogyan megindulunk a szépen gondozott virágágyások között. Nem cél, hogy átváltozzak romantikus herceggé, mint ahogyan az sem, hogy mindenben egyetértsünk. De legalább beszéljük meg, ahogy kérte, az párrá kovácsolhat minket.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Penelope Aimes
Reveal your secrets

Mardekár

TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert 2015-04-30, 11:37

Draco & Penny

A szavaira csak halkan sóhajtok egyet. Igenis rájöhetett volna erre előbb is, de tudom ne várjak el túlságosan sokat tőle, mert azzal nem érek semmit sem, ha túl nagyok az elvárások. Én csak... jól esik persze, hogy amit mondd, még jobban esett volna, ha a rossz részeket is kihagyjuk. - Jól van Draco. Tudom megpróbálhattam volna én is türelmesebb lenni, de nehéz volt. Lehet, hogy túl sokat vártam el tőled, túl rövid idő alatt, ezt sajnálom és... az a lényeg, hogy már sikerült eldöntened, hogy mit is akarsz. - hogy sikerült ide is eljutnunk, igen ez a fontos. Képes ő a változásra és képes rá, hogy jobbá váljon. Nem akarom, hogy ezt feltétlenül csak miattam tegye, hanem maga miatt is, mert akarja a változást, mert szeretné, ha jobb ember lehetne, én pedig szintén ezt akarom. Az újabb szavakra már nem is hiszem, hogy kellene mit mondanom, többet érnek néha a tettek, egy mosoly, amivel megmutatod, hogy te is úgy gondolod, mint a másik, hogy jó az, ami történik, hogy változtatni akar, és igenis jobb lesz majd minden. Persze biztos, hogy lesznek még zökkenők és biztos hogy nekem is lesznek rosszabb napjaim, amikor mindent nehezebben viselek és minden baj lesz és... gond, de majd együtt igyekszünk javítani mindkettőnk hibáin. Első körben teszem azt a tényleges ismerkedéssel, mert ez is azért nagyban kimaradt eddig.
- Hát akkor pótoljuk ezt. Megismersz és én is megismerlek jobban, hogy ne csak azt lássam, aki a felszínen van. - mert ő sokkal több ennél, nem csak egy Malfoy, hanem igenis vannak értékei, nagyon sok, csak nem tudja ezt olyan könnyen beismerni, főleg nem tudja megmutatni. Nem is csak azért, mert túlságosan mélyen vannak, hanem azért, mert neki könnyebb volt azt hiszem úgy élni, ahogyan eddig tette. Megfelelt az elvárásoknak és kész, nem bonyolított túl semmit sem, pedig pont ezzel tett mindent azzá, legalábbis közöttünk.
- Jól van, elhiszem. - bököm ki. Nem akarok én szándékosan belekötni minden szavába, szó sincs róla, talán csak a rossz dolgokért való elégtétel igénye ez, vagy a jó ég tudja. De nem tart tovább, amikor már a csók következik. Igaza van, nem akarok én rosszat neki, sosem akartam. Csak vele akarok lenni, tényleg csak erre vágytam eddig is. Nem tudom én sem, hogy miért, de a csókja is egész más, mint az apró kis puhatolózás, amit Chris művelt. Annál nem éreztem igazán semmit, itt viszont meg van a pezsgés, a szenvedély és... pont e miatt volt olyan rémes az, ahogyan a Valentin napi bulin viselkedett, pont e miatt fájt annyira. És pont ezért nehéz elszakadni most tőle, még ha csak egy rövid időre is, de igaza van, rendbe kell szednie magát, ahogyan nekem is van elrendezni valóm. Nem akarok én bántani senkit sem, és elég nagy szemétség lenne tőlem, ha ezek után valakitől Chris visszahallaná ezt, vagy bármi mást.
- Itt találkozunk és... mondjuk leülhetnénk egy igazán szép helyen, a falu messze van. - és oda ő még csak nem is mehetne le elvileg most. Én pedig nem vágyom oda annyira, hogy ne bírnám ki itt, szóval akkor irány az emelet. Meg kell keresnem Christ és csak az után térek ide vissza, hogy már beszéltem vele, még ha iszonyatosan nehéz is volt a dolog. Mint mondtam nem szeretek másokat megbántani. Hamarosan újra kint vagyok, ahogy letelt az idő. Egy halk sóhaj azért még hallatszik, ahogyan meglököm az ajtót. Draco már ott van és...
- Jól áll így a hajad. - szabadon és rakoncátlanul, nem úgy beállítva, ahogyan kell. Nekem így sokkal jobban tetszik. Aztán csak szépen megfogom a kezét. Nem akarok Chrisről beszélgetni vele, remélem, hogy ezzel tisztában van. Nem ide való ez most. Csak szépen sétáljunk el a célig, nyugodtan és békésen, aztán majd... lesz időnként átbeszélni mindent amit kell, mert bőven van mit.

Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1347

TémanyitásTárgy: Rózsakert 2015-04-30, 11:00

Rózsakert

A Rózsakert egy eldugott kis helyen található, legkönnyebben kastély keleti oldaláról közelíthető meg. Már onnan tudhatod, hogy jó helyen jársz, hogy egyre több virágra leszel figyelmes, ami pedig egyáltalán nem megszokott a birtok ezen részén. Ha a virágokat követed, egyszer csak egy kavicsokkal felszórt kis útra érsz, ami a Rózsakertbe, másik nevén a Szerelmesek Parkjába vezet. Az egész területet bokrok takarják el a kíváncsi szemek elől, ez az egyetlen út ahol minden karcolás nélkül be tudsz jutni. Mindenfelé cseresznyefák vannak, rózsaszín virágokkal, melyek sosem tűnnek el róluk, és télen sem hullik le a fák levele. A fűből alig látszik valami a sok rózsa és néhány színes virág miatt. Ha tovább mész egy kis rétre bukkansz, melynek közepén egy kristálytiszta vizű tavacskát láthatsz. Mivel innen tökéletesen lehet látni a lemenő napot, napnyugtakor a tó vöröses-pirosas színt ölt fel, még romantikusabbá téve az egyébként is gyönyörű helyet. Ha közelebb merészkedsz a vízhez észrevehetsz előtte egy nagy, szív alakú követ. A kő mellett két penna van, amikkel írni lehet rá. Ugyanis amikor a mágikus pennák a kőhöz érnek az mintha puhává válna akár a vaj, bele lehet írni bármit. És amint elemeled az íróeszközt a szív alakú szikla ismét kemény lesz, másnapra pedig el is tűnik róla az írás. Sokak szerint ha valaki beleírja a saját nevét, és a szerelme is az övét akkor a szerelmük örökké fog tartani. Ez a varázslat csak ezen a kövön érvényes, máshol nem történik semmi ha egy sziklához illetve kőhöz érinted. A kavicsos út mellett fapadok állnak a diákok rendelkezésére.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Rózsakert

Rózsakert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2