Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Jonas Black vityillója
  Yesterday at 20:57
Kalandmester

ϟ Farkasálmok
  Yesterday at 18:05
Joyce Brekinridge

ϟ Képességdobás
  Yesterday at 15:25
Felicity Barlow

ϟ Felicity Barlow
  Yesterday at 15:11
Felicity Barlow

A hónap posztolói
Cody Armstrong

Armand Stansson

Daniel G. Paisley

Luna Lovegood

Perselus Piton

Jacob Troops

Christopher Graves

Tim Roberts

Sidney Smallwood

Madeleine Eastwick

Statisztika

Összesen 593 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Felicity Barlow

Jelenleg összesen 39644 hozzászólás olvasható. in 3507 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Gareth&Sam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Gareth&Sam 2015-04-20, 05:44

Gareth & Sam

Tudom, hogy nem szép dolog meglógni a birtokról és messzire csatangolni, de ezzel a két szememmel láttam, hogy Garfield, a vörös szőrű macskám erre ment.. Én bizony tényleg láttam, és mivel annyiszor elcsatangol, most már kíváncsi vagyok arra, mégis merre lófrál ilyenkor. Legalább elütöm az időmet, míg anya tanít, és különben sem tudja meg, mert én ugyan biztosan nem mondom meg neki. Biztos nagyon mérges lenne, és kitalálná, hogy legalább két hétig nem ehetek édességet, vagy ami rosszabb, hogy nem téblábolhatok teljesen feleslegesen az udvaron lehetséges barátokat kajtatva magamnak… Áh, inkább elsunnyogom, de aztán lehet, hogy mégis kicsúszik majd a számon, hogy meglestem a macskám titkos búvóhelyét. Hajaj.. Én meg a titoktartás…
Jócskán lemaradtam persze, nem vagyok jó nyomkövető és a lelkesedésem is alább hagyott egy idő után, de egy csuklyás férfi azt mondta, hogy őőőőő tudja, merre van az arra. Más esetben nem álltam volna vele szóba, mert óva intett tőle még a nagyi is, de ha már eddig eljöttem, igazán a végére akartam járni a dolognak. De aztán ennek is búcsút inthettem, mert jött valami fickó, akit nem értettem. Azt hitte talán, hogy bajom esett? Hát, a csuklyás alak tényleg nem volt túl biztonságos választás, de nagyon gyorsan tudok ám szaladni, meg kiabálni, ha esetleg bajba kerülök. Most egyiket se tettem, így nem értettem, miért támadta meg a férfit, aki időközben már fel is szívódott.
- Ne menj eeeel… - kiabáltam utána, ahogy próbáltam kibontakozni az öleléséből. Megrémültem, mert most aztán jól eltolta nekem az egészet és teljesen biztos, hogy ha se viszem haza Garfield-ot. Ezért jócskán el is futott a méreg és nagyon csúnyán néztem rá. – Most miattad nem mutatja meg, merre bújt el a macskám… - teszem keresztbe a kezeimet és rám van írva, hogy ez a húzása miatt nem zártam a szívembe. – Nem mondom meg a nevem.. – húzom fel az orrom és azon gondolkozom, hogy ha most utána szaladok, akkor utolérem-e még azt a fekete ruhás valakit, vagy csak eltévedek az ösvényen…
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Gareth&Sam 2015-04-15, 12:12

Csodálatosan szép időnk volt. Elvégeztem minden teendőmet, amit csak tudtam és kiültem a padra pipázni. Semmi nem telt bele , már is unatkoztam. Nem hívtak, be dolgozni ezért ma szabad napom volt. Épp ezért úgy döntöttem elmegyek, egy jót sétálni. Amikor sétáltam láttam, egy kislányt aki bajban volt én meg persze segítettem neki elintézni a fickót. Nem ismertem fel, mert maszkot viselt, épp ezért odasiettem a kislányhoz.
Minden rendben? Szerencséd, hogy erre fele jártam-Elmosolyodtam, majd nyugtatólag megöleltem a kislányt. Udvariasan be is mutatkoztam neki.
A nevem Gareth Fulbright! Téged, hogy hívnak?- Mutatkoztam udvariasan, majd megfogtam a kis kezét. Gondolom, hogy szeg3nyke nagyon meg van rémülve, vagy nem tudom de én úgy látom. Minden esetre tudok neki, regy remek szállást ajánlani. Ezt ő tudja, de hát ez van. Sőt, mi több valahonnan tényleg ismerősnek tűnik. Majd kiderül.
Vissza az elejére Go down

Gareth&Sam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal