ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 20:58-kor
Dwight Jennings


2024-03-26, 14:56
Lioneah McCaine


2024-03-25, 22:29
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:49
Seraphine McCaine


2024-03-25, 20:05
Troy Smallwood


2024-03-25, 14:42
Daphne Jennings


2024-03-24, 19:36
Vladimir Mantov


2024-03-23, 11:23
Armand Stansson


2024-03-22, 15:09
Annabelle Mitchell


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Samantha kisasszony és Darius I_vote_lcapSamantha kisasszony és Darius I_voting_barSamantha kisasszony és Darius I_vote_rcap 
Kalandmester
Samantha kisasszony és Darius I_vote_lcapSamantha kisasszony és Darius I_voting_barSamantha kisasszony és Darius I_vote_rcap 
Cody L. Mortimer
Samantha kisasszony és Darius I_vote_lcapSamantha kisasszony és Darius I_voting_barSamantha kisasszony és Darius I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Samantha kisasszony és Darius I_vote_lcapSamantha kisasszony és Darius I_voting_barSamantha kisasszony és Darius I_vote_rcap 
Alison Fawley
Samantha kisasszony és Darius I_vote_lcapSamantha kisasszony és Darius I_voting_barSamantha kisasszony és Darius I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Samantha kisasszony és Darius I_vote_lcapSamantha kisasszony és Darius I_voting_barSamantha kisasszony és Darius I_vote_rcap 
Adrien Meyers
Samantha kisasszony és Darius I_vote_lcapSamantha kisasszony és Darius I_voting_barSamantha kisasszony és Darius I_vote_rcap 
Daphne Jennings
Samantha kisasszony és Darius I_vote_lcapSamantha kisasszony és Darius I_voting_barSamantha kisasszony és Darius I_vote_rcap 
Troy Smallwood
Samantha kisasszony és Darius I_vote_lcapSamantha kisasszony és Darius I_voting_barSamantha kisasszony és Darius I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Samantha kisasszony és Darius I_vote_lcapSamantha kisasszony és Darius I_voting_barSamantha kisasszony és Darius I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70544 hozzászólás olvasható. in 4401 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 52 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 1 Bot

Cody L. Mortimer


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Samantha kisasszony és Darius

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Darius Benedict
Reveal your secrets
Darius Benedict
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Samantha kisasszony és Darius   Samantha kisasszony és Darius Empty2015-04-29, 18:31




Samantha & Darius

[You must be registered and logged in to see this image.]




*Szélesen elmosolyodom amikor meglátom a kezemben az ő piciny kezét, Nataliia-é nézhet így ki, csupán fele akkora mint az enyém, elvész a hosszú ujjak között. Viszont mindezt az apróságot ellensúlyozza a kiváló neveltetés, udvarias, kész kis hölgy, ahogy számítottam. Pár év múlva a porba hullik majd néhány fiú feje a lábai előtt.*
-Ez nekem kitüntetés.
*Nem akarok túllőni a célon, de valóban annyira helyes a lányka, hogy másképp nem tudok vele viselkedni, úgy teszek ahogy az unokahúgaimmal is. Ők persze kivívják maguknak a hercegnőhöz méltó köszöntést és kiszolgálást, persz csak tőlem. Azt hiszem elkényeztettem őket, de hát imádom a lányokat, a nőket….őket pedig nem volt nehéz szeretni, csodálatosak. Talán mert nem itt nevelkedtem, nem angolként, egészen másképp viszonyulok a gyerekekhez, sosem zavartam el magam mellől őket, akkor sem ha nem a rokonságomhoz tartoztak. A Durmstrangban is, végzősként azon kevesek közé tartoztam akik nem néztek át az elsősökön. Másrészt sokkal rugalmasabbak mint az idősebbek, fél pillanat alatt megért.*
-Da. Igen, én bolgár. Durmstrangból jönni. Nem túl van a tengeren. Európa. Kelet-Európa.
*Noha Angliában születtem és az apám angol, nem tartom magam annak, a nyelvet sem beszélem, kicsi voltam még amikor elköltöztünk anyám családjához, az iskolát is ott kezdtem s bár anyám szorgalmazta az angol nyelv tanulását, én nem igazán, ráadásul körülöttem senki nem beszélt angolul, úgy pedig elég nehéz lett volna. Most bezzeg szenvedek. Még egy kis tündérrel is nehezen értetem meg magam, annak ellenére, hogy minden szót megértek. Hamarosan az is kiderül, miért találom itt a pöttömöt. Mivel eddig még nem mutatkozott be a teljes nevén, nem tudom átnyálazni az emlékezetemet az anyukáját illetően, de úgy sem sok esélyem van, hogy tudjam kiről van szó. Azért persze kíváncsi vagyok kit tisztelhetek az apró hölgy személyében.*
-Samantha Claire Delight. Sam. Sam hercegnő.
*Bólogatok lelkesen, bár ki tudja tetszik-e neki így. Én mindenesetre ebben a formában könyvelem el. nagyon úgy tűnik, hogy egyhamar nem szabadulok tőle, de igazából nem is erőlködöm, Sam kifejezetten aranyos és szórakoztató, nem különben hasonlít az unokahúgomra aki roppant mód hiányzik a nagy szájával és mosolygós szemeivel együtt. A kérdésre megáll a kezem a játékban és ránézek a tenyeremben megpihenő ezüstös színű, hátát görbítő cica formára, majd Sam felé nyújtom, hogy lássa mi van benne.*
-Ajándék. Rossvita adta az utazásra.
*Ha nem egy pöttöm gubbasztana mellettem, úgy érezném a férfiúi egómat ásom éppen el a Tiltott Rengeteg mélyére. Ám így csupán egy kedves ajándéknak látszik ami az is valójában, s nekem kedves mert mindig arra a cserfes kislányra gondolok aki a legtöbbször húzott ki a gyász mocsarából.*



Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Samantha kisasszony és Darius   Samantha kisasszony és Darius Empty2015-04-27, 06:47



Darius & Sam


[You must be registered and logged in to see this image.]


Arra már rájöttem, hogy borzalmas vagyok a barátkeresésben. Nem elég, hogy fiatal vagyok ahhoz, hogy bárki is komolyan vegyen, de túl közvetlennek mutatom magam. Ami alap esetben nem is baj, csak a nagyinak valószínűleg igaza volt, mikor azt mondta, hogy a túlzó lelkesedésem a legtöbb embert arra készteti, hogy sarkon forduljon. Hiába a kedves mosoly, a kíváncsi tekintet, a nyitottság, az udvariasság, minden… Azt is mondhatnám, hogy annyira túlbuzgó vagyok, hogy a lelkesedésem töri keresztbe az összes törekvésemet. De hiába akarom visszafogni magam, természetemnél fogva is elég hiperaktív vagyok, rengeteg minden csak úgy kiesik a számon. Túl sokat beszélek. Keveset hallgatok, és még többet kérdezek, hogyha csak alkalmam adódik rá. Az emberek elunják magukat, én meg a végén egyedül maradok. Mint a kisujjam.
De most nem ez a helyzet. A fiú kedvesnek tűnik, mikor kezet nyújt, ezért én is így teszek. Az én tenyerem persze jóval kisebb az övénél, de nem zavar. Nagyon rég nem fogadott ilyen figyelemmel senki, úgyhogy majd kiugrom a bőrömből örömömben. Persze, azért igyekszem mérsékletesen viselkedni, legalábbis magamhoz képest.
- Örülök, Darius Benedict. Te vagy ma az első, aki hozzám szólt.. – bólogatok serényen, mosolyogva és már-már áhítatosan nézek fel rá. Szép kék szemei vannak és… Most jövök rá, hogy ő az első ma reggel, akit alaposabban megnézek, annak ellenére, hogy jó néhány emberrel találkoztam már. Egy picit furcsállom, hogy nem talár van rajta, mint a többi diákon, de nem teszem szóvá. Rajtam sem az van, még nem vagyok iskolás korú. De hát ő az első, akit szóra bírtam, innentől kezdve aztán nem fog tudni lerázni. Ha csak el nem szalad. Ennek a veszélye viszont most a legkisebb, ő maga is megerősíti, hogy zsibbad a lába. Még akkor is, ha egy kicsit furcsán. De nem jelent túl nagy kihívást, hogy megértsem, csak koncentráció és figyelem kérdése. Én pedig reggel vagyok a legjobb formámban.
- Akkor te.. Külföldi vagy? – kérdezem, ami elsőként eszembe jut, és újra rácsodálkozom. Nem találkoztam még olyan emberrel, aki ne angol földön született volna.. Viszont nekik nem volt gondjuk a nyelvvel. – A tengeren túlról jöttél? – faggatózom tovább, az is meglehet, hogy rossz irányba, de ha valahol eltekeredik a szál, majd kibogozom közben. Egyelőre sütkérezem a boldogságban, meg a kora napsütésben.
- I-iigen, itt lakom anyával… - húzom el a számat, mintegy apró fintort produkálva ezzel. Nincs bajom azzal, hogy itt élek, ez volt minden vágyam, de valahogy nem így terveztem. Nem gondoltam, hogy a végén úgy keresztülnéznek majd rajtam, mint Sir Nick-en. – Anya itt tanít.. – magyarázom meg röviden ittlétem okát. Bár nem gyakori, hogy az oktatókkal a családjuk is együtt él az iskola falai között, mert én egyetlen kisebb gyerekkel sem találkoztam itt. Egytől-egyig mind iskoláskorúak.. Játszópajtás nuku.
- A teljes nevem? – ráncolom a homlokom, miközben megpróbálok rájönni, mire is gondol, de nagy név alatt nem igazán érthet mást. – Az túúúl hosszú.. Samantha Claire Delight. De hívhatsz nyugodtan Sam-nek.. Mindenki úgy hív.. – rántok vállat. Igazából a mindenki anyára korlátozódik, és ő csak akkor hív a teljes nevemen, mikor hatalmas nagy bajban vagyok. Szóval azért elég gyakran, ahhoz képest, hogy egyedül a mókázás nem is olyan jó..
- Mi az ott a kezedben? – kérdezek rá végül arra, ami már foglalkoztat néhány perce. Pici lehet, mert szinte nem is látom, de hallom, ahogy csilingel. Kíváncsi természetemből fakadóan pedig egy pillanatra sem jutott eszembe, hogy az nem az én dolgom.


Aktuális viselet ϟ lufi ϟ [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
Darius Benedict
Reveal your secrets
Darius Benedict
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Samantha kisasszony és Darius   Samantha kisasszony és Darius Empty2015-04-16, 22:13




Samantha & Darius

[You must be registered and logged in to see this image.]



*Senki nem nézné ki belőlem, de jól elvagyok a lányokkal. Öt unokahúgom van, mint az orgonasípok, a legkisebb akkora lehet mint a mellém telepedő kislány, vagy egy-két évvel fiatalabb, a legnagyobb pedig már tizennégy éves. Kész nő olykor….de a legtöbb esetben még gyerek, hiszen a tojáshéj a fenekén van. Imádom őket és ők is engem, általában együtt esnek nekem és majd` szétszednek. Nálunk a család fontos, a legfontosabb a világon, mindenki aki a tagja érezheti az összetartást, ezért sem értettem soha, hogy apám miért tűnt el az életünkből. Jó persze nem lehetett könnyű mugliként elfogadni azt, hogy a felesége boszorkány, a fia pedig varázslónak született, de más családoknál könnyebben megy ez, vannak akiknek a szülei mindketten muglik, mégis valahogy sikerült összehozniuk a dolgokat. Ezen már nem kesergek, az anyám családja kárpótolt mindenért, az unokahúgaim pedig elfeledtették velem minden bajomat….addig amíg az anyám meg nem halt. Úgy tűnik a sors nem felejtett el, ide Roxfortba is hozott egy cserfes kislányt aki minden bizonnyal nem fog békén hagyni. Látom a szemeiben amikor megígérem, hogy nem hagyom faképnél, mennyire boldog. Ráadásul kifejezetten öntudatos, muszáj elmosolyodnom a büszke és kissé sértett kijelentésén, miszerint ő már nem óvodás.  Kihúzom magam ültömben, a kezemet nyújtom felé, hátha eszébe jut megfogni.*
-Ó, bocsánat Lady! Én vagyok Darius Benedict. Örvendek.
*Ha megfogja a kezem, könnyedén és finoman megrázom. Az unokahúgaim is szeretik ha hölgyként viselkedem velük, persze csak akkor teszek ilyet ha éppen nem Tom & Jerryt néznek a tévében. Tudom, néha nehéz engem megérteni, keveset foglalkoztam az angollal mielőtt idejöttem, de azért szerintem nem olyan borzasztó. A macskás láb kifejezés sem az én kútfőmből származik, Missycica mondta, csak nem jut eszembe pontosan hogyan fogalmazott. Samet előléptetem magántanárrá, hátha ő már hallotta ezt a kifejezést. Azt már tudom, hogy miről van szó, láttam hogyan nyújtózkodott Missy miután minden tagja zsibbadt, szép látvány volt. *
-Zsibbad? Én hiszem azt, jó. Jó szó.
*Az életben nem fogok rájönni arra a szóra amit Missy mondott, csak arra emlékszem, hogy köze volt a macskákhoz. Nagyon úgy fest, hogy a cicák körülvesznek, a kezemben is ott csilingel a cicás kulcstartó. Sam kérdéseire elnevetem magam, értem én mi a gondja, tudom, hogy furán beszélek, bár nekem tök természetesnek tűnik, de már mások is mondták. Nekik persze nyakatekert a fogalmazásom, szenvedek is a házi dolgozatokkal rendesen.*
-Én tudni. Nem beteg. Nem beszéli jól a nyelv.
*Mosolygok rá, elnézem ahogy fészkelődik majd rákönyököl a térdére, egészen olyan mint Nataliia. Azt hiszem meggyűlik a bajom vele, sokat beszél és sokat kérdez ami azt jelenti, hogy nekem is sokat kell beszélnem, ami lássuk be jelenleg nem az erősségem. *
-Te itt lakni kastély? Nem óvodás, nem iskolás. Akkor mi?
*Érdekel mit keres Roxfortban egy ilyen helyes, pöttöm lány, ráadásul egyedül, felügyelet nélkül. Remélem tudják merre jár és nem keresik már szívszorongva, bár ha visszagondolok az én unokahúgaimra, őket sem érdekelte hova nem szabad menni, rendszerint úgy is oda mentek. A kulcstartóval továbbra is szórakozottan játszom, szinte már észre sem veszem, hogy a kezemben van, a jegyzeteimet már akkor félreraktam amikor Sam bemutatkozott. Ez a név is fura, az én emlékeimben a Sam férfinévként él, biztosan valamiknek a rövidítése. *
-Sam….az lánynév rövid….öööö…..kicsi lánynév. Mi a nagy?
*A franc essen bele ebbe a nyelvtanba, bele kell húznom a tanulásba, különben nem fogok senkivel szót érteni. Missyvel pedig jó lenne, bár úgy vettem észre őt nem zavarja, engem viszont annál inkább.*
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Samantha kisasszony és Darius   Samantha kisasszony és Darius Empty2015-04-15, 21:16


Darius & Sam

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kitartó vagyok, nagyon is, ami azt illeti. Mások már biztosan feladták volna a helyemben, de én teljesen biztos vagyok abban, hogy nem mindenki egyforma, és nem mindenki kezeli egyformán a kicsiket. A keresgélés viszont nem könnyű, erről nekem senki sem szólt.. Akkor legalább felkészültem volna tökös pitével vagy a kedvenc habos sütimmel.. De ahhoz megint csak kitérőt kellett volna tennem a konyhába és ha egyszer oda beszabadulok, biztosan nagy felfordulást hagyok magam után. A manók aranyosak, de nem hagyják, hogy segítsek nekik. Nem olyanok, mint a nagyi volt, aki engedte, hogy ott tébláboljak körülötte, míg ő csokis kekszet csinál. Meg hát egyedül különben sem tudok megenni annyi sütit, amennyit rám sóznak, és nincs senki aki megérdemelné, hogy adjak neki...
De úgy tűnik, a megérzésem jó volt, mert a fiú, aki mellé idefurakodtam, hozzám szól. A meglepetéstől elkerekedett szemekkel nézek rá, szemeim felcsillannak és teljesen biztos, hogy még a számat is eltátom örömömben, hogy végre valaki észre vett. Vagy csak képes arra, hogy messzebb lásson az orra hegyénél. De legalább azt mondta, hogy nem hagy itt.
- Akkor szia, Sam vagyok! - köszönök vissza kissé talán megilletődve, mert már végképp nem számoltam azzal, hogy anyán kívül ma bárki hozzám fog szólni. - És nem óvodás.. - jegyzem meg felhúzott orral. Én már nagyon is iskolás vagyok, csak még a roxforti levelem nem akart megérkezni. Pedig már elég régen felkészültem arra, hogy elsős legyek...
- Macskás a lábad? - kérdezek vissza furcsállva, hogy mit mondott és egy pillantást vetek az említett testrész felé. Én nem látom macskásnak, a biztonság kedvéért meg is bököm a mutatóujjammal.. De nem.. Egyáltalán nem macskás, bármit is jelent ez... Merthogy elég szokatlanul beszél. - Ja, hogy zsibbaaaad... - jövök rá végül nem is olyan sokára abból, amit mond. Azért kellett némi gondolkodás, míg túllépek azon, hogy nehezen értem, amit mond.
- Te tudsz róla, hogy furán beszélsz? - vonom fel a szemöldökömet, miközben a lehető legelgondolkodóbb fejet vágom hozzá és nagyon koncentrálok arra, hogy rájöjjek, miért is van ez. - Beteg vagy? - kérdezősködöm és most már ültemben felé is fordulok, a térdemre könyökölök és államat a tenyereimre támasztom. Így már azt is látom, hogy valami van a kezében, ami csilingel, de nem látom mi az... Igazából nem tudom, hogy van-e olyan betegség, amitől az ember furán beszél, de tudok valakit, aki tudhatja... Kár, hogy anya most órát tart, lehet, hogy segíthetne a fiúnak.
Vissza az elejére Go down
Darius Benedict
Reveal your secrets
Darius Benedict
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Re: Samantha kisasszony és Darius   Samantha kisasszony és Darius Empty2015-04-15, 07:09




Samantha & Darius

[You must be registered and logged in to see this image.]


*Bűbáj, varázslat, igézetek. Tényleg ezt akartam magamnak mára? Lassan már egy órája tanulmányozom a jegyzeteimet, de gyakorlás nélkül úgy sem tudom meg mennyire voltam képes a fejembe gyömöszölni a leírtakat. A végén még én is úgy fogom érezni magam mint Missycica. ~Hogy is mondta?~ Felnézek az égre és próbálom az eszembe idézni azt amit mondott, mielőtt megnyalta az ajkát. Macskáról volt szó, én meg persze félreértettem, sokáig nem volt fogalmam hogy jön a tanuláshoz a macska. ~Valami macskaság volt, vagy macskásítás...macska, macska....megcsinált valamit...affene ebbe az átkozott nyelvbe.~ Visszatekintek a jegyzeteimre. Szikraesőből sárkány, sárkányból kisegér...és tessék, megint egy macska gombolyagot gurítgatva. Miért kell még a tanulással is Missyre terelni a gondolataimat? Lapozok, újabb igézet, elég hosszú és kevésbé érdekes. Hogyan kell füstfelhőből előbukkanni. Remek, a fejem tele lesz füsttel mire befejezem. Lassan már ott tartok, hogy felállok és visszamegyek a szobámba, fél órányi vad gitárszóló és rendben leszek. vagy seprűre ülök és körülnézek az erdő felett, muszáj kiszellőztetnem a fejemet, az, hogy itt ücsörgök nem sokat segít. Nem is látom az időközben előbukkanó, majd újra az óráikra siető diákokat, sem a kislányt aki ide-oda téblábol sikertelenül próbálkozva akárkivel szóba elegyedni. Ujjaim továbbra is forgatják a cicás kulcstartót, amaz diszkréten csörög, csilingel. Honvágyam van, szó se róla. Nem sikerült még haverokat szereznem akikkel eltölthetném az üres óráimat, igaz nem is igyekeztem nagyon. Nincs akkora tétje mintha most kezdtem volna az első évfolyamot tizenegy évesen, azt a kis időt ami hátravan fél lábbal is kibírom, addigra talán helyre kerül a lelkem is és képes leszek újra szembe nézni anyám hiányával. Talán addigra az apámról is megtudok valamit.*
-Hmmm?
*Először nem értem mit kérdez a pöttöm szöszke, csak nézek rá bambán. Az előbb még nem volt itt....vagy csak én nem láttam ki a fejemből. Lassan a helyére teszek minden szót a mondatból, most már értem mit kérdez, csak azt nem miért. Ez is biztos valami lányos dolog, Rossitva szokta próbára tenni a férfi gondolkodásmódomat, néha sikerül rájönnöm a kérdése nyitjára, de többször nem. A szöszke lány aranyos, a világra rácsodálkozó nagy szemekkel, ártatlan pofival, pont olyan mint a legkisebb Nataliia, a cserfes, a vidám, a kis ravasz. Kérdőn megugrik az egyik szemöldököm, rámosolygok a kislányra. Biztosan nem jár még iskolába, akkor viszont hogy kerül ide?*
-Szia Pöttöm! Itt lenni óvoda is? Hagysz? Nem. Én nem hagysz itt.
*Nos, a beszélgetés nem az erősségem, azt tökéletesen megértem mit mondanak....jobbára, ha nincs tele szleng szavakkal a mondat. De ragozni azt nem tudok még.*
-Hogy mondani, macskás láb? Ami fáj, szúr, nem érezni?
*Ejj Missycica, csak ezt a kifejezést jegyezzem meg.*


Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Samantha kisasszony és Darius   Samantha kisasszony és Darius Empty2015-04-14, 22:51


Darius & Sam

[You must be registered and logged in to see this image.]
A többiekkel ellentétben nekem minden napom úgy indul, hogy a délelőttömet elbohóckodom az udvaron.. Aztán utána a délután nagy részét is. Nincsen ugyan testvérem, barátom se túl sok, de eddig egészen jól elvoltam a magam kis világában. Anya nem ér rá mindig velem foglalkozni, mert más gyerekeket tanít. De ők már nagyok.. És a nagyok nem barátkoznak olyan kicsikkel, mint amilyen én vagyok. Még az elsősök között sem akad olyan, aki játszana velem, de nagyrészt csak azért, mert órájuk van és tanulnak. Garfield, a vörös macskám pedig, akit az udvaron találtam, ismét eltűnt. Nagyon szerethet bújócskázni, profi is benne, vagy csak én vagyok nagyon rossz, amiért nem találom meg. Emlékszem, hogy mikor megtaláltuk, napokig kerestük anyával a gazdáját, végül beleegyezett abba, hogy megtarthassuk, hogy ne legyen árva macska. Általában velem van, de most felszívódott.. Biztos.. Valami macskás dolgot csinál. Én pedig új nap lévén újult erővel vetem bele magam a barátkeresésbe. Valaki csak akad a kastélyban, aki szóba áll velem, nem csak félrelök az útjából, a falhoz présel, vagy keresztül néz rajtam. Pedig nem vagyok ám olyan szörnyű, hogy így kelljen bánni velem, csak még nem vagyok olyan idős, hogy ide járjak.. Majd jövőre.
- Szia, Sam vagyok! – lépek oda egy lányhoz, aki a falnak támaszkodik, és a könyveit szorongatja. Biztos órára megy és azért nem áll szóba velem, mert siet. De akkor miért nem megy és siet? Miért ácsorog és mered rám úgy, mintha nem lennék normális? Az első próbálkozásom nem sikerült, de vállat rándítok, megyek tovább és még nagyobb lelkesedéssel és mosollyal köszönök egy nálam pár évvel idősebb fiúnak, mint ahogy azt szoktam.
- Szia, Sam vagyok! - Csillogó szemekkel várom, hogy visszaköszönjön, de csak egy pillantásra méltat, aztán nevetve csatlakozik a barátaihoz, én meg megint ott maradok egyedül. Nagyot sóhajtva illegek-billegek tovább a lábaimon és a füvet nézegetem. Végső soron elmászkálok én egyedül is, eddig is ezt csináltam, mikor nem a manókhoz szöktem be a konyhába. Mondjuk az azért sokkal jobb móka és még sütit is kapok olyankor. De most nem akarok bemenni, olyan jó idő van, simogat a napsugár, ilyenkor az én hangulatom is jobb. A kudarc fogalmát pedig még csak hírből sem ismerem. De az udvarra nem nagyon tévednek új emberek, én meg csak sétálgatok céltalanul, mikor kiszúrom, hogy az egyik oszlop tövében ott ül egy fiú. Ő már jóval idősebb nálam, úgyhogy taktikát váltok. Csendesen surranok oda mellé és anélkül, hogy bemutatkoznék, leülök mellé.
- Ha köszönök neked, te is itt hagysz? – kérdezem kissé félénken. Még szoknom kell az új környezetet, meg ezt a sok-sok embert, aki nem köszön vissza nekem.. De azért szomorú vagyok, hogy azt már meg se tudtam kérdezni egyikőjüktől sem, hogy akarnak-e velem játszani.
Vissza az elejére Go down
Darius Benedict
Reveal your secrets
Darius Benedict
Varázshasználó

TémanyitásTárgy: Samantha kisasszony és Darius   Samantha kisasszony és Darius Empty2015-04-14, 07:42




Samantha & Darius

[You must be registered and logged in to see this image.]


*Szép tavaszi hétköznap reggelére virradt ma, kellemes és friss levegő, langymeleg. Persze lesz ez még így se, az április igen szeszélyes, bármikor beborulhat az ég és a nyakunkba zuhan egy kiadós eső. Kezdtem megszokni az angliai időjárást, bár nem voltam fázékony, azért a sok csapadékkal meggyűlt a bajom, inkább fújja le a szél a hajamat minthogy a csontomig ázzon el rajtam a bőr. Hideg és nyirkos, rosszabb mint a pincében, sosem melegszel fel utána. Kihasználtam a jó időt, a mai napon csak később lesznek óráim, ez a jó az egyetemista években, már kiszabadul az ember a sok kötelezettség alól, külön szobája lehet és nem kell szülői engedély, hogy hétvégén Roxmortsba menjen, tulajdonképpen akár most is lemehetnék a faluba. Így még tanulni is lelkesítőbb, talán be kellene vezetni ezt az alsóbb évfolyamokon is, biztos, hogy nem lenne annyi frusztrált diák, még a nagy hírű Piton óráin sem. Szerencsére nem tanít, de mióta itt vagyok…..valójában már az első itt töltött napomon hallottam róla a klubhelyiségben, de sokkal többet lehet hallani az udvaron lézengő diákoktól. Igyekszem nem a házvezetőm elé kerülni.
*Fekete farmert húztam magamra, a bakancsomat, fehér pólót és egy combközépig érő zakó szabású bőrkabátot. Ma a hanyag elegancia jegyében öltöztem fel, fogtam a jegyzeteimet és kisétáltam a kastélyból. Egy ideig csak ténferegtem, kerestem a megfelelő helyet ahol nem mászkál egy sereg diák, szép a kilátás és van hova üljek, bár az utóbbi annyira nem is volt fontos, a földön is elvagyok. Az elülső udvarra esett végül a választásom ahonnan rá lehetett látni a cirkalmas folyókanyarulatokra, a lankás dombokra és a tavat övező kisebb hegyekre. Az udvart körülölelő oszlopsor tövébe ültem le, a legtávolabb a bejárattól, kinyitottam a mappát amiben a jegyzeteimet sorakoztattam és elkezdtem olvasni. Néha nekem is kell tanulnom, ma éppen van hozzá kedvem, szóval a mai nap a lehetőségek kihasználásának a napja. Egy idő után előhúztam a zsebemből Rossitva unokahúgom búcsúajándékát, egy cicás kulcstartót és az ujjaim között forgattam oda sem figyelve. Igen, cicás kulcstartó, bármennyire is felnőttem már és a nemi identitásommal sincs gond, az unokahúgaimat imádom és olykor lemegyek lányba is ha kell, hogy mosolyt csaljak az arcukra. Elfogadtam az ajándékot, de azért nem reklámozom, hogy nekem ilyenem is van.*

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Samantha kisasszony és Darius   Samantha kisasszony és Darius Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Samantha Delight
» Samantha Delight
» Samantha Mitchell
» Samantha Delight
» Samantha Delight

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Elülsõ udvar-
Ugrás: