Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Legfrissebb

ϟ Cokeworth
  Today at 16:03
Madeleine Eastwick

ϟ Rose & Ginny
  Today at 13:27
Rose-Neira Brooks

ϟ Alkímia labor
  Today at 09:59
Viviana Rennes

ϟ Hajnali jelenés
  Yesterday at 23:01
Cody Armstrong

A hónap posztolói
Madeleine Eastwick

Cody Armstrong

Perselus Piton

Gina Accipiter

Ivarn-vo Inor

Tim Roberts

Jacob Troops

Nox Djarum

Winslow Sackville

Viviana Rennes

Statisztika

Összesen 581 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Celine Magorie

Jelenleg összesen 38287 hozzászólás olvasható. in 3450 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hisztis Myrtle mosdója (II. emelet)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Kor : 20
ϟ Hozzászólások száma : 818

TémanyitásTárgy: Hisztis Myrtle mosdója (II. emelet) 2014-10-02, 08:20

First topic message reminder :

Hisztis Myrtle mosdója

Használaton kívüli mosdó, ahol Hisztis Myrtle kísért. Itt található a Titkok Kamrájának bejárata egy mosdókagyló mögött, melynek csapjára egy kígyót karcoltak. Rosszul karbantartott berendezésű, nyomasztó hangulatú helyiség.

[You must be registered and logged in to see this image.]
mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com

SzerzőÜzenet
Ron Weasley2
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Hozzászólások száma : 104

TémanyitásTárgy: Re: Hisztis Myrtle mosdója (II. emelet) 2014-10-28, 11:49

Charlene & Ron

Erre nincs más amit mondhatnék: FÚJ!
Másodikosként lejöttünk ide Harry-vel és Hermione-val, hogy elkészítsük a százfűlé főzetet. Már akkor is kirázott a hideg ettől a lánymosdótól és nem nehéz kitalálni miért.
Túl nagy a csend. Az sose jelent jót, általában ha csend van akkor jön valami ami hátba támadja az embert. A pókok vermében is nagy volt a csend és mi lett a vége? Majdnem felfaltak! Hermione nem is tudom miért pont engem küldött, valami hajmintát akar vagy nem is tudom, hiába mondtam, hogy ide rajta kívül csak Mirtill jár be akkor se tágított és elküldött. A karomon feláll a szőr. Nem hallok lépteket, de érzem, hogy figyelnek. És ekkor suhan át a mellkasomon Mirtill. Akkorát sikítok, hogy ha eddig nem tűnt fel Friccsnek, hogy tilosban járok hát majd most rájön. A szívem rendszertelenül dobog és még mindig sikíthatnékom van, még szerencse, hogy erre nem járnak diákok, nagyon ciki lett volna, úgy sikítottam, mint egy lány...
-Ha látnád az arcod..- Röhögött Mirtill, milyen mókás, legközelebb Harry-t küldöm, Őérte úgy is oda van meg vissza.
-Nem volt vicces Mirtill. - Torkolom le amire egy 60-as évekbeli szomorkás megbánó arcot vág majd sikítás kíséretében lehúzza magát a WC-n. Hogy én ezt soha nem fogom megszokni.
A földet pásztázva keresek hajmintát. Hermione azt se árulta el minek kell, de ha megint valami olyasmit tervel ki amitől megint hetekig sütifaló mardekárosnak érzem magam akkor én már most kiszálltam.
A csapok környékét messziről elkerülöm. Nem jó emlékek fűznek hozzá, bár Lockhart-nak még emlékei sincsenek...a pálcámnak hála.
A nagy csend is zavar, zavar ha Mirtill magyaráz és vihog, de talán még jóis volna, nem jó egyedül lenni egy ilyen helyen, csak sikerülne végre valamit találnom és mehetnék vissza a klubhelyiségbe. Ütemes csöpögésre figyelek fel, de nem látok egy csöpögő csapot sem. Valami nedves a fejemre hullott. Fel pillantottam és megláttam Mirtillt ahogy vigyorogva néz le rám. Hát ez hátborzongató.
-Harry nem jön el meglátogatni? - Pislogott olyan megrázó tekintettel, leírhatatlan.
-Szerintem mostanában nem, de örülne ha betoppannál hozzá. - Ezt neked Harry amiért egyedül kell itt lennem.
Felhasználó profiljának megtekintése
Draco Malfoy
Reveal your secrets

Mardekár

ϟ Hozzászólások száma : 818

TémanyitásTárgy: Hisztis Myrtle mosdója (II. emelet) 2014-10-02, 08:20

Hisztis Myrtle mosdója

Használaton kívüli mosdó, ahol Hisztis Myrtle kísért. Itt található a Titkok Kamrájának bejárata egy mosdókagyló mögött, melynek csapjára egy kígyót karcoltak. Rosszul karbantartott berendezésű, nyomasztó hangulatú helyiség.

mint a  félelmen
alapuló tisztelet.

Semmi sem
megvetendőbb,

Felhasználó profiljának megtekintése http://roxfortreloaded.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hisztis Myrtle mosdója (II. emelet)

Hisztis Myrtle mosdója (II. emelet)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

+

Similar topics

-
» Hisztis Myrtle mosdója (II. emelet)
» Négy emelet boldogság
» Kiképzőterepek
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...