ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 10:42-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-17, 19:39
Cheon Seung-ah


2024-04-16, 21:37
Talisha Smallwood


2024-04-16, 20:43
Seraphine McCaine


2024-04-16, 20:14
Galen Herbs


2024-04-16, 13:01
Julia Z. Troops


2024-04-16, 06:59
Vladimir Mantov


2024-04-15, 21:48
Megan Smith


2024-04-15, 21:38
Megan Smith


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Naomi & Sally I_vote_lcapNaomi & Sally I_voting_barNaomi & Sally I_vote_rcap 
Megan Smith
Naomi & Sally I_vote_lcapNaomi & Sally I_voting_barNaomi & Sally I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Naomi & Sally I_vote_lcapNaomi & Sally I_voting_barNaomi & Sally I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Naomi & Sally I_vote_lcapNaomi & Sally I_voting_barNaomi & Sally I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Naomi & Sally I_vote_lcapNaomi & Sally I_voting_barNaomi & Sally I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Naomi & Sally I_vote_lcapNaomi & Sally I_voting_barNaomi & Sally I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Naomi & Sally I_vote_lcapNaomi & Sally I_voting_barNaomi & Sally I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Naomi & Sally I_vote_lcapNaomi & Sally I_voting_barNaomi & Sally I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Naomi & Sally I_vote_lcapNaomi & Sally I_voting_barNaomi & Sally I_vote_rcap 
Kalandmester
Naomi & Sally I_vote_lcapNaomi & Sally I_voting_barNaomi & Sally I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70634 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Naomi & Sally

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Naomi & Sally   Naomi & Sally Empty2015-05-12, 21:19


Sally & Naomi


[You must be registered and logged in to see this image.]
Régóta csak arra várok, hogy újra láthassam a nővéremet és tényleg örömmel tölt el az, ha valamilyen csoda folytán levelet ír nekem és szeretne találkozni velem. Jó, nem megy csoda számba, de ritkán kapok levelet és nekem annak számít ha van mire visszaírnom. A barátaim nagy része úgyis a közelemben van, nekik teljesen szükségtelen levelet írnom, na de Sally teljesen más lapra tartozik. Ő nem a barátom aki a közelemben lakik, hanem a nővérem akivel mostanában egyre kevesebbszer találkozunk. Hiányzik. Pont ezért vezettem anyát az orránál fogva és kértem meg, hogy hozzon el Roxmortsba. Tudom, mérges lesz, keresni fog és ha meg talál nem fog jót állni magáért, de majd kiengesztelem valahogy. Amúgy is Sally velem akart találkozni, csak velem, nem pedig vele vagy bárki mással a családból. Békésen s, talán mondhatom, hogy vidám bújtam hozzá. Hiszen olyan régen láttam őt viszont és amint látható hiányzik. Tényleg! Úgy érzem, a nővérem mindig hiányozni fog nekem, még akkor is ha mondjuk egy órácskára hagyna magamra. Szeretem a közelségét, ragaszkodom hozzá, csak nem mindig látszik, mert képes egy-egy olyan beszólást elhangoztatni amitől égnek áll a hajam. Nem vagyok prücsök, ezt ő is tudja! Most ahelyett, hogy visszaszólnék neki, inkább csak fújtatok egyet és elfelejtem mindazt amit a prücsökkel kapcsolatban akartam mondani. Szerintem ő már kívülről fújja az ilyen becézésekkel kapcsolatba mindazt amit mondani szoktam. Leginkább ezek ahhoz hasonlatosak szoktak lenni, hogy én nem vagyok ez meg az, mert már nagy vagyok és szólítson a nevemen. De hát kérhetek én ilyet a nővéremtől? Nem! Sosem fogja ezt kinőni, szerintem szereti ha engem ugrathat és láthatja miként mérgelődöm. Most azonban nem rágódom ilyesmin, teljesen felesleges. Sokkal jobban szeretem őt annál, mintsem ebben a pillanatban elkezdjek kötekedni vele azzal kapcsolatban mi vagyok és mi nem.
– Ezt... Ezt jó hallani. – mosolyodtam el kedvesen a szavaira és teljesen figyelmen kívül hagytam tehát akkor a prücsök szavát.
– Ez nem kérdés! Természetesen várom, csak félek... Most már nem is attól, hogy melyik házba kerülök, hanem inkább attól mi lesz a barátaimmal akik nem jönnek ki jól egymással. Onnantól nem csak otthon hanem már az iskolában is figyelnem kellene rájuk. Szerintem az sem segítene rajtuk, ha bezárnám kettejüket egy üres szobába azzal a céllal béküljenek szépen ki, mert addig nem lesznek szabadok amíg ezt meg nem teszik. – a nővérem természetesen tudta kikről van szó és nem kellett neki nevekkel is részleteznem, mert tudta Jamie-ről és Ethan-ről van szó, akik történetesen a szomszédaink. Szinte meg ők az egyetlen barátaim, mert a lányok... Nos, nem tudom. Szerintem utálnak engem, amiért szót tudok érteni a fiúkkal, de ők nem.
– Most már, hogy téged látlak igen. Anya... Anya azt hitte, hogy fontos számomra az a cseppet sem szép kinézetű ruha! Te meg hála Merlin-nek egyetlen egy buggyos ruhát sem akarsz rám erőltetni, szóval inkább téged választalak mint őt és neked örülök, nem pedig annak a förtelemnek. Veled? Ugye nincs semmi baj? – elhúzódtam tőle csak azért, hogy jobban láthassam őt és alaposan végig mérjem, nincs-e valami sérülése mondjuk, ami fájhat neki vagy bármi változás azóta amióta nem láttam őt.


word: ki számolja?; tag: sally; notes: remélem tetszik. zsakos

THANKS Heloise
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Naomi & Sally   Naomi & Sally Empty2015-04-29, 17:45


[You must be registered and logged in to see this image.]
Naomi & Sally

EGY FIATALABB TESTVÉR MEGÉRHET SZÁZ ÉVET, AKKOR IS KISTESTVÉR MARAD

[You must be registered and logged in to see this image.]

Néztem ahogy a húgom szaladt felém, majd a karjaimba vetette magát. Olyan jó volt őt újra megölelni, végigsimítani a puha, szőke hajzuhatagán. Beszívni az illatát. Mindez egy szempillantás alatt megváltoztatta a hangulatom. Míg az előbb még kissé komor és egyhangú voltam, most vidáman tekintek le rá. Aztán ahogy visszahúzódik, végigmérem.
- Szia! Én is nagyon örülök neked, prücsök  – azt hiszem nem nagyon szereti ha így hívom, de szerintem meg nagyon találó becenév.
- Hiányzol ám, de ne aggódj hamarosan, újra együtt leszünk, hiszen már csak idő kérdése és te is jöhetsz velem a suliba. Mit szólsz, várod már?  - jövőre már együtt utazunk a Roxfort Expressen, hogy aztán az iskolába érve őt is beosszák valamelyik házba az évnyitói ceremónián.
- Na és hogy vagy? Minden rendben van?  - nem akarok rögtön a lényegre térni, meg aztán tényleg érdekel mi lehet vele mostanság.





♰ Nagyon tetszik és bocsi a késésért és a rövidségért. ♰ music♰ Kevés
✖ K.P ✖

Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Re: Naomi & Sally   Naomi & Sally Empty2015-04-06, 00:53


Sally & Naomi


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ma határozottan fel voltam pörögve, egyrészt azért, mert nagyon örültem a nővérem levelének, másrészt ha nagyon ügyes vagyok akkor még eljuthatok Roxmorts-ba is. Csak anyát kell meggyőzni és minden a legnagyobb rendben lesz. Természetesen nem mulasztottam el megemlíteni a nővérem levelét James-nek és Ethan-nek. Kértem volna, hogy győzzék meg ők is a szüleiket, de aztán elvetettem az ötletet, elég ha tudják minek örülök ennyire. Nem akarom, hogy a nővérem előtt kezdjenek el egymással veszekedni, mert akkor tényleg felpofoznám mindkettőjüket és nem számítana ha utána mogorván néznének rám s, nem lenne egyetlen egy barátom sem. Persze ezt így gondolatban megtenni nagyon könnyű, na de kivitelezni ezt nagyon nehéz. Tekintve, hogy ők ketten egy icipicivel magasabbak nálam és lehet előbb fellöknének még mielőtt én meg tudnám csapni mindkettejük arcát. Szóval ez a helyzet így reménytelen volna. De ha egyedül megyek anyával az még könnyebb. Neki persze nem mondtam, hogy mi állt a levélben. Igazából nem volt itthon és apa sem, csak a házvezetőnő. Vele szerencsére jól kijövők, megérti amikor azt mondom erről nem szabad senkinek sem beszélnie és akkor úgy is lesz. A probléma az volt, hogy ő volt az aki elvette a bagolytól a levelet. Látta, hogy ki küldte kinek és azzal is tisztában volt, a nővérem igazából már nem él velünk, ilyen olyan családi probléma miatt. Azóta sem értettem meg igazából a történteket, nem is akarom és szerintem mindenkinek jobb ha úgy hiszik, nem tudok róla. Ezt a témát meg nem lehet csak úgy előhozni. Maradjunk annyiban, hogy a családom romokban hever, de azt hiszik kisebb létemre nem veszem észre. Pedig milyen nagyot tévednek, valójában mindig a gyerekek az elsők amikor valamit észre kell venni és előttük semmilyen titok nem létezik, mert mindent kiderítenek így vagy úgy. Az meg egyáltalán nem az én hibám, hogy a szüleim nem tudnak csendesen veszekedni és az éjszaka ellenére úgy hiszik nem szomjazom meg s, nem merészkedem ki a szobámból míg úgy gondolják békésen alszom. Talán Merlinnek hála anya elhitte, hogy tényleg szeretnék egy új ruhát és muszáj varratnia egyet, mert anélkül nem bírom ki. Igyekeztem, tényleg igyekeztem, nagyon élethűen és valóságosan előadni a könyörgő kislányt, akinek tényleg minden vágya egy új személyre szabott ruha. Holott, dehogy! Engem egyáltalán nem a ruha érdekelt, hanem a nővérem. Olyan régen láttam őt személyesen, hogy az már fáj. Ezért amint végre Roxmorts utcáit koptattuk a lépteinkkel, megálltam egy bolt előtt. Anya természetesen rám figyelt és szinte már automatikusan utánozni kezdte a mozdulatomat. Tudtam ám, hogy a kirakatban lévő finomságok éppen elegendő pillanatra elvonják a figyelmét és én elsompolyoghatok mellőle. Úgy hittem sikerült annyira megjegyeznem Sally leírását, hogy zsákutca mentesen odatalálok a megbeszélt helyre. Már tényleg kezdtem azt hinni, hogy le kellett volna térnem jobbra, amikor végre megláttam az alakját. Annyira megörültem, az első néhány lépés után már boldogan szaladtam felé és ugrottam egyenesen neki.
– Sally! Annyira jó... annyira örülök, hogy írtál és... olyan jó látni téged! – természetesen kapkodtam egy picit a levegő után, de akkor is el kellett mondanom neki ezt, utána meg tudok szusszanni ha kell.



word: ki számolja?; tag: sally; notes: remélem tetszik. zsakos


THANKS Heloise
Vissza az elejére Go down
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Naomi & Sally   Naomi & Sally Empty2015-04-05, 23:39


[You must be registered and logged in to see this image.]
Naomi & Sally

Egy fiatalabb testvér megérhet száz évet, akkor is kistestvér marad.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Egy hete készülök már erre a napra. Azóta tudom, hogy ma újra kirándulást tehetek Roxmortsba és eszemben sincs elpazarolni ezt a napot most. Ezért is küldtem el azt a levelet a húgomnak, hogy mindenkép próbálja meggyőzni anyut, hogy ma hozza el őt ide. Aztán ha itt vannak igyekezzen meglógni előle, mert most csak vele szeretnék találkozni. Nem mintha anyára nem lennék kíváncsi, mert érdekel mi van vele meg azzal az állat apámmal. De biztos összehozok majd egyszer vele is egy talit, aztán majd mesélhet. Most viszont csak a drága kis Naomira vagyok kíváncsi. Vajon mennyit nőtt mióta nem láttam és mi lehet vele? Hogy telhetnek a napjai, mivel foglalja le magát.
Főleg azt remélem, hogy az a mocskos apánk nem ért hozzá, egy ujjal sem, mert akkor megnézheti magát. Olyan balhét csapok amilyet még nem láttak. Abban az esetben a bosszúmra sem kell olyan sokat várni, mert akár már most elintézem azt a … undorító férget. Szebben már nem tudok róla beszélni, hiszen jobban utálom őt mindenki másnál.
Most pedig már egy pár perce itt vagyok egy szűk kis sikátorban, hátamat a falnak vetem. Remélem meg tud lógni anya elől, bár tudom, hogy az nem olyan egyszerű mégis reménykedem, hogy hamarosan feltűnik. Talán eltévedni sem fog, pontosan leírtam neki, hogy hova jöjjön. De még mindig sehol senki.
A kis csöppség, mikor utoljára láttam még olyan tündéri volt és olyan, nagyon ártatlan. Egy rossz szót se lehetett volna mondani rá, de azóta már jó pár hónap eltelt.
Ő az az ember az életemben akit a világon a legjobban szeretek és akire megpróbálok nagyon vigyázni. Amit nem is olyan sokára még jobban művelhetek, hamarosan ugyanis, ő is velem jön az iskolába. Ahol teljességel kizárt, hogy egy házba legyünk, mert sokkal inább tudom, mondjuk a Hugrabugban elképzelni, mint a Mardekárba. De mégis ott lennék neki ha szüksége lenne rám.
Az sikátor végén két kisebb alakot pillantok meg, akik egyre jobban közelednek felém. Majd pár perccel később elfutnak előttem és én csak nézek utánuk. De régen volt már amikor én is ilyen kicsi voltam. Akkor még én is önfeledten élveztem az életet, de azóta minden megváltozott.
Ahogy a másik irányba fordítom a fejem egy újabb alacsony alak közeledésére leszek figyelmes.




♰ note ♰ music ♰ 365
✖ K.P ✖

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Naomi & Sally   Naomi & Sally Empty


Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Naomi Bones
» Ariana Naomi Bones
» Sally & Leo
» Sally & Cornelius
» Amanda Sally Bones (+18)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Utcák, sikátorok-
Ugrás: