ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
 
Üdvözlet!
2004-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 2003-2004-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, új sötétség van újjászületőben. Grindelwald és hívei, a Testvériség már nem csak bosszúságot okoznak a Minisztériumnak, hanem minden erővel próbálják felfedni a varázsvilágot a muglik előtt. Vajon sikerrel járnak? És ha igen mit jelent ez a jövőre nézve? Egyetértenél velük, vagy a Minisztérium mellé állsz? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Aktuális dátum
Az éves táblázatos bontást ITT nézheted meg. Részletesen pedig az időlassításról ITT olvashatsz
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox


Legfrissebb
Tegnap 10:42-kor
Simonetta Atkinson


2024-04-17, 19:39
Cheon Seung-ah


2024-04-16, 21:37
Talisha Smallwood


2024-04-16, 20:43
Seraphine McCaine


2024-04-16, 20:14
Galen Herbs


2024-04-16, 13:01
Julia Z. Troops


2024-04-16, 06:59
Vladimir Mantov


2024-04-15, 21:48
Megan Smith


2024-04-15, 21:38
Megan Smith


A hónap posztolói
Seraphine McCaine
Alexis & Raziel I_vote_lcapAlexis & Raziel I_voting_barAlexis & Raziel I_vote_rcap 
Megan Smith
Alexis & Raziel I_vote_lcapAlexis & Raziel I_voting_barAlexis & Raziel I_vote_rcap 
Lioneah McCaine
Alexis & Raziel I_vote_lcapAlexis & Raziel I_voting_barAlexis & Raziel I_vote_rcap 
Gillian Ollivander
Alexis & Raziel I_vote_lcapAlexis & Raziel I_voting_barAlexis & Raziel I_vote_rcap 
Abigail Smallwood
Alexis & Raziel I_vote_lcapAlexis & Raziel I_voting_barAlexis & Raziel I_vote_rcap 
Alistair Wilson
Alexis & Raziel I_vote_lcapAlexis & Raziel I_voting_barAlexis & Raziel I_vote_rcap 
Annabelle Mitchell
Alexis & Raziel I_vote_lcapAlexis & Raziel I_voting_barAlexis & Raziel I_vote_rcap 
Amara Hope Wilson
Alexis & Raziel I_vote_lcapAlexis & Raziel I_voting_barAlexis & Raziel I_vote_rcap 
Dwight Jennings
Alexis & Raziel I_vote_lcapAlexis & Raziel I_voting_barAlexis & Raziel I_vote_rcap 
Kalandmester
Alexis & Raziel I_vote_lcapAlexis & Raziel I_voting_barAlexis & Raziel I_vote_rcap 
Statisztika
Összesen 784 regisztrált felhasználónk van.
Legújabb felhasználó: Maia Hansen

Jelenleg összesen 70634 hozzászólás olvasható. in 4403 subjects
Ki van itt?
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots

Nincs


A legtöbb felhasználó (84 fő) 2020-12-09, 17:41-kor volt itt.

Megosztás
 

 Alexis & Raziel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Vendég
Reveal your secrets
avatar

TémanyitásTárgy: Alexis & Raziel   Alexis & Raziel Empty2015-03-02, 05:06




Alexis & Raziel






[You must be registered and logged in to see this image.]

Roxmorts. Eredetileg most azért jöttem, hogy körbenézzek az itteni ruhaüzletben, mert venni akarok valamit Alice-nek, lehetőleg persze nem egy szál valamivel kinyomni a szemét, hanem pár olyan darabbal, amiben tényleg mutatkozhat a nélkül, hogy azokat át kéne szabnia, vagy elbűvölnie, átalakítania. Figyelmes vagyok, még akkor is, ha esetleg nem akarja, ha mást nem, majd a születésnapja alkalmából nyomom ezeket az orra alá, vagy majd kerítek valami apropót. De szóval össze akarom vetni az üzlet kínálatát és árait az Abszol úton találhatóéval.
Na már most jogos a kérdés, hogy ebben az esetben mi az istent keresek a sikátorok között, és alighanem erre tudnom is kéne valami mélyenszántó gondolatot mondani is, ami legitimizálja ittlétem, de szerencsémre nincs senki, aki itt számon kérhetne.
Na jó, gyenge voltam, és elcsábultam. Nem akarok most ártani senkinek, itt és most nem, nem kockáztatnám, hogy egy esetleges gyilkosság miatt eltiltsák a diákokat Roxmortstól - de nézelődni még nem bűn, nem? Magamban tűnődni, ezen a könnyed, hétvégi koradélutánon, így hát némileg mostanra már gondolataimba révedve hagyom, hogy lábaim vezessenek. Világoskék, függőleges csíkozású ing van rajtam, sötétkék farmer, fekete bőrcipő, s egy egyszerű, de kellően meleg, kellemes, fekete kis szövetkabát.
Gondolataimból azonban hamarost kizökkent, ahogyan egy ismerős alak suhan el nem sokkal előttem. Szinte automatikusan indulok meg utána, de gondolataimban nem sejlik fel egyből, mégis ki ő, így tőle lemaradva, látszólag céltalanul lépdelek, mígnem be nem ugrik. Ó, hát persze! Ő az a lány, aki a jómultkoriban "tragikus körülmények között" elveszítette valakijét. Mondhatjuk úgy is, hogy akinek kivégeztem egy hozzátartozóját, de az olyan durva megfogalmazás lenne. Az persze nem volt betervezve, hogy ő épp arra jár, szerencsére addigra már mindennel végeztem, így semmi árulkodó nyom nem maradt... Én pedig, mint éppen arra járó, lovagias úr, egyből odasiettem, hogy megvigasztaljam őt, s, hogy riasszam az aurorokat. "Semmi vész, nyugodj meg, auror vagyok! Akármi történt is, már biztonságban vagy" - mondtam. - "Tudom, hogy nagyon nehéz most neked, azonban meg kell kérdeznem, láttál bármit is?" - mert, ha igen, akkor sajnos meg kell halnod. Na persze, ezt már nem említettem, de mázlija volt, nem látott meg. Így hát a legkedvesebb énem elővéve igyekeztem megnyugtatni őt, s átsegíteni e traumán, míg a kollégák végeztek a helyszínen. Persze nem találtak semmit.
Á igen, már mindenre emlékszem, kristálytisztán. Épp csak az orrom elé nézni felejtettem el, így az utat fixírozva hamarost már csak azt veszem észre, hogy egyenesen nekimegyek a lánynak. Hogy ő állt-e meg hirtelen, esetleg megfordult, vagy mi történt, fogalmam sincs, tényleg nem figyeltem, azt se vettem volna észre, ha útközben elkószál előlem valamerre: hagytam is volna neki, arra jutottam épp. Így viszont kicsit meglepetten pislogok csak rá, majd rendezem vonásaim.
Ó, bocsánat, sajnálom! – kezdem rögtön, de eztán beazonosítom azonnal, kibe sikerült belesétálnom – Nocsak-nocsak! Ismét találkozunk? Alexis, ugye? – köszöntöm, a tőlem telhető legkedvesebb hangszínen. Egyelőre nem hozom szóba, hogy ha engem kérdez, ez azért nem a legjobb környék számára: de csak azért nem, mert ennyire közel a Roxforthoz semmi rossz sem történhet velük. Nem igaz?
Persze, hogy nem, hiszen itt vagyok például én is, de ez nem lenne a legjobb érvelés, azt hiszem. Ámde, ha nem siet, akkor ettől még talán beszélek vele pár szót, talán még a tanácsát is kikérem majd ruha-ügyben, legalább legyen valami haszna.
Vissza az elejére Go down


 
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alexis Maison ~
» Alexis Treyforne
» Alexis & Chance
» Alexis & Cameron
» Jesse & Alexis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ :: Utcák, sikátorok-
Ugrás: