Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Hermione&Cormac
  Today at 20:24
Cormac McLaggen

ϟ Megan & Tommy
  Today at 12:53
Megan Smith
A hónap posztolói
Elijah Crowfield

Megan Smith

Quessena Melchys

Calista Merrick

Dane Seoras

Nox Djarum

Sheree Parks

Cody Armstrong

Draco Malfoy

Luna Lovegood

Statisztika

Összesen 578 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Aviana Holbrook

Jelenleg összesen 33631 hozzászólás olvasható. in 3126 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Felix & Camrise

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Felix & Camrise 2015-02-24, 17:14

Felix & Camrise

A mai nap teljesen gáz volt... Elegem van a pasinak nevezett egyedekből. Komolyan mondom most már nekem elég, pedig én aztán szeretek pasizni. Ma is letámadtak, hogy menjünk randizni, mert neki fontos... ismételten valami buta fogadás. Jót röhögtem rajta. Miért hiszik azt, hogy nyerni fognak, ha rólam van szó? Az ilyenekben már tapasztalt vagyok. Nincs igazán értelme foglalkozni velük... Mivel szombat van és vége az első hétnek elmegyek megnézem Felixet. Rég láttam és be kell látnom hiányzik egy picit. Mentem a szobámba és épp azon gondolkodtam, hogy a szünetben kaptam tőle egy levelet, amit nem olvastam el. Szóval megrohamozom a szobám és megkerestem a levelet. Mágikus megérzéseim vannak. Találkozot akar és pont ma. Az időpont is stimmel. Ha elég gyors leszek, akkor egy kicsit kések majd. Nem gondolkodtam órákig azon, hogy mit vegyek fel. Viával csináltunk egy vicces dresszt. Vámpírfogsorok vannak rajta és az egész egy fekete alapú ruha. Felvettem mellé egy bundás kabátot és indultam is.
Roxmortsba még mindig volt hó, de nem volt nagyon hideg. Szerencsére, mert ha még hidegebb lenne, akkor befagyna a hátsóm. Szóval ma ez a nap kezd jó fordulatot venni... Délelőtti csalódásom ellenére, azért nem járok csukott szemmel. Körbe pislantok, hátha találok valami adoniszt... De ma Felixxel találkozom. Ő az egyetlen meleg barátom és vele elég szoros a kapcsolatom. Néha-néha nálunk alszik és segít fel-le venni a ruhákat. Meg persze segít ruhát választani. Szóval imádom Felixet. Mielőtt kiderült, hogy nem a lányok az érdekeltségi köre, felakartam szedni... De ez már a múlt és barátok lettünk.
Beléptem a Három seprűbe és egyből kiszúrtam magamnak. Szőke imádnivaló, túrhatos haja van. Mindig is utálta, ha borzolták a haját, de nekem megengedi. Láttam rendelt már nekem vajsört, ő az egyetlen srác akihez feltétel nélkül jövök, mert nem randizni akar.. Bár nem tudom, hogy mit szeretett volna ennyire elmondani, mert a levélben lég sürgősnek tűnt. Csak nincs valami baj? Majd hamarosan úgy is kiderül. Mögé lopakodtam és eltakartam a kezemmel a szemét, aztán egy gyors puszit nyomtam az arcára. Mindig így üdvözlöm.
- Megérkezett a legrosszab rémálmod... Szia Felix. - Súgtam a fülébe az első részt valami béna torzított hangomon. A másik részt mosolyogva mondtam és elvettem kezemet a szeméről. Elsétáltam a vele szemben lévő üres helyre és leültem. Először is mosolyogtam, mert régen láttam és boldog voltam, mert ő akart találkát, ami be kell látni igen ritka. Mindig én keresem fel őt. Vajon mit akarhat? Esetleg baj van? Remélem nincs, mert az odavágná a hangulatot. Szóval játékosan megrúgom a lábát az asztal alatt.
- Olyan pocsék volt a szünet... Kiagyalnak otthon. Most mindenki engem talált meg a kérésével. Képzeld még anya is felkeresett... Remélem neked jobb voot a szüneted. Akkor neked most van pasid? - Mielőtt teljesen belejönnék a kérdések gyártásába, iszok egy hatalmas korty gőzölgő friss vajsört. Olyan jó és sosem lehet megunni. Imádom a vajsört és Felix tudja, hogy mivel kell ide csalogatni.
♫ Zene ♫Ruha ♠ Kezdő *-*
Vissza az elejére Go down

Felix & Camrise

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics

-
» Felix Hasting