Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Ereklyeraktár
  Today at 15:17
Neal Charmaine

ϟ Az elveszett húgom
  Yesterday at 21:25
Oliver Bailey

ϟ Levéltári kincsek
  Yesterday at 16:43
Cody Armstrong

ϟ A Black Birds Tokyo-ban
  Yesterday at 16:29
Alicia Geller

A hónap posztolói
Nox Djarum

Megan Smith

Cody Armstrong

Luna Lovegood

Ivarn-vo Inor

Leticia Samuels

Jade Wilson

Grayson Paisley

Graves Matlock

Georgiana Findley

Statisztika

Összesen 575 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Sheree Parks

Jelenleg összesen 33317 hozzászólás olvasható. in 3113 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Will & Rose

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Will & Rose 2015-02-17, 19:11

Will & Rose

Összefutás

Imádok feljönni a csillagvizsgáló-toronyba. Esténként szeretek itt rágyújtani egy cigarettára. Gyakran járok tilosban,mert én így érzem jól magam a bőrömben. Szerencsémre idefent találkozok néhány kölyökkel akiken némileg kiélhetem a szekálási vágyam. A korláthoz sétáltam s ujjaimat a hideg fémre fonva előredőltem, hogy alaposabban szemügyre vehessem az égboltot. Kísértetiesen hasonlít ez a hely az apám naplójában lerajzolthoz. Ahogy felnézek a csillagokra eszembe jut az írása mely így szólt: a legfényesebb csillagok leszünk mi az égbolton. Onnan figyelünk téged s vigyázunk rád.". Borzasztóan hiányoztak, ám érzelmeimet soha senkinek sem mutatom. A felső ingemet kicsit kigomboltam, hogy olyan menő legyen. Reménykedem vagy is abban a tudatban leszek, hogy nem fogok itt egyedül ácsorogni és a többieket nézni mert valamit tenni is kell. Vártam a megfelelő pillanatot hát, ha idejön hozzám valaki és elkezdünk beszélgetni. Kíváncsi vagyok kivel hoz össze a sors.
Vissza az elejére Go down

Will & Rose

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics

-
» White Rose [KÖZÖSSÉGI CÉH]
» Part 14 / 1
» anastasia rose steele