Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Silverstone
  Yesterday at 14:07
Lorelai McGregor

ϟ Cody Armstrong
  Yesterday at 10:36
Cody Armstrong

A hónap posztolói
Gina Accipiter

Megan Smith

Cody Armstrong

Nox Djarum

Luna Lovegood

Gillian Ollivander

Draco Malfoy

Lioneah McCaine

Sasha McCaine

Katherine Benedict

Statisztika

Összesen 634 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Daniil Dolohov

Jelenleg összesen 37461 hozzászólás olvasható. in 3395 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Hagrid kunyhója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1349

TémanyitásTárgy: Hagrid kunyhója 2014-09-29, 11:15

First topic message reminder :

Hagrid kunyhója

Jellegzetes alakú hegyes tetejű kis épület, amiben a volt vadőr Hagrid lakik. A házikó mögött már a Tiltott rengeteg magasodik, mellette pedig egy tökágyás húzódik meg. Az épület kő és fa együtteséből készült, egyszerű kis fakerítés veszi körbe.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/

SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hagrid kunyhója 2014-09-29, 16:18

Cosette & Morgan

Nem rég óta vagyok itt, még szokom ezt az egész varázsló dolgot, de azt mást meg mondom, hogy nagy szívás az egész. A sok kis diák már pólyás korában macskát csinált a kutyából, én pedig szart lapátoltam a családi birtokon. Nem tudok varázsolni, vagy tudok, egy-két dolgot azért megtanultam az idejövetelem előtt és alatt, Hagrid is egész sokat segített, bár varázsolni nem varázsolt, de… de elméleti szinten adott tanácsokat, szóval azokkal elvagyok, de én soha nem leszek az a pálcás ember. Nem, én maradok a jól bevált dolgoknál. Régebben az emberek… vagyis muglik között még egy íjpuskával jártam és lőttem a vadakra, ezt most is megtartottam, ebben nem engedek, teszek rá, hogy az íjpuskával nem lehet tárgyakat lebegtetni. Itt persze nem lőhetek magamnak semmit, elég nehéz is lenne, kicseszett kentaurok mindenért beszólnak, de én amúgy is vadőr vagyok és nem vadász. Elég nehezen ment a beilleszkedés, Hagrid bemutatott mindenkinek, mint a segítője és az új vadőr, és el kell, hogy mondjam, vannak olyan ”haverjai”, akiket már most rohadtul nem komálok, de amíg meghúzzák magukat és nem támadnak rám, addig én tökéletesen elvagyok. Járom az erdőt, megetettem az állatokat, ha Hagrid éppen nem ér rá , mert órát tart, és nagyjából ezzel véget is ér a nap. A semmiért fizetnek meg, és még mindig jobb itt szarakodni, mint a börtönben megrohadni. Soha nem voltam bajom azzal, hogy tájékozódjak az erdőben, elvégre benne nőttem fel. Oké, nem a Tiltott Rengetegben, de a mugliknak is vannak erdőik. Apám sokszor dobott ki oda, nem egyszer én mentem el magamtól, mert elegem lett belőle, meg a kicseszett elveiből. Folyamatosan csak vert, mintha az én hibám lenne, hogy anyám belehalt a szülésbe, aztán meg elvárta, hogy úgy szeressem őt, mintha egész életében gondoskodó apa lett volna. Nem tettem, cserébe adott nekem egy kést és kizárt a házból, én meg csináljak, amit akarok. Nem véletlen, hogy egy idő után inkább voltam az erdőben, mint ”otthon”. Megtanultam nyomot olvasni, tábort verni, hangtalanul és könnyedén megjárni az erdőt, még ha nehéz is a terep, csapdákat állítottam és megtanultam lőni is. Mármint az íjpuskával, amit még egy vadásztól loptam el régen. A hülyéje letette a patak mellé, nekem meg túlzottan is tetszett ahhoz, hogy otthagyjam. Apámtól azért tanultam néhány dolgot. Például hátat fordítani az embereknek, vagy lőni. Ha igen, az öreg katona volt, így azzal próbált jó apa lenni, hogy lőni tanított. A legtöbb apa játszóházba viszi a kölykét, én meg pisztollyal lövöldöztem.
Morcosan állítom bele a földbe az ásót, miután végre sikerült eltemetnem Hagrid… igazából fogalmam sincsen, hogy mi a fene volt az, de megkért, én pedig amilyen jó fej vagyok megcsináltam, de soha többet nem fogok neki ilyen szívességet tenni, mert az az izé legalább százötven kiló volt, nem éppen jó szórakozás azt emelgetni, meg ásni neki egy sírt, amiben egy elefánt is kényelmesen elfért volna. Kényelmes léptekkel indulok vissza a kunyhóba, hogy megkeresem Hagrid dugi piáját, és egy pillanatra meg is lepődök, mikor meglátom az ablakon át betoppanó csajt. – A varázslóknál már nem divat az ajtó, vagy mi? – mordulok rá. Nem fordul meg így hirtelen a fejemben, hogy ő nem diák. Fiatal, és rohadtul nem az én dolgom, hogy megjegyezem ki jár ide és ki nem. Elégé koszos a csaj, de simán lehet, hogy csak pofára esett valami gödörben, szóval nem esek neki, nem is szabadna, igaz? – Mi a francot akarsz? – azért az mégis meglepő, hogy itt találom őt, nem igazán szoktak idejönni a diákok.

Cosette Morgenstern
Reveal your secrets

Varázshasználó

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 135

TémanyitásTárgy: Re: Hagrid kunyhója 2014-09-29, 11:31

Morgan & Cosette
Ha egyedül vagy, senki nem árulhat el.

Vannak olyanok, akik számára a Tiltott rengeteg valami félelmetes és riasztó helynek tűnik. Hát ők azok, akik nem töltöttek el benne hónapokat, és nem tanulták meg már egészen kis koruktól fogva, hogy mi az, amivel óvatosnak kell lenni, hogy hogyan kell csendben járni a fák között, hogyan kell beleolvadni a környezetedbe és úgy bújni meg, hogy ne vegyen észre semmi, ami ijesztő. Nem utolsó sorban pedig természetesen el kell kerülni az általános pánikot, ha meglátsz valamit, amit előtte még sosem, mert az soha sem hasznos, ha sikítva menekülsz. Az a biztos halál, főleg ha valami olyat szúrtál ki, ami fenemód veszélyes is, mert persze ettől még tény, hogy az erdő minden esetben veszélyes, de főként azok számára, akik nem ismerik. Én viszont igen. A sajátomat jobban, azt ahol felnőttem, de persze ennek még számomra is vannak új szegletei. Jártam már a Kentaurok tisztása környékén is, de nem vettek észre, mert az apám megmondta, hogy nem szabad. Ne bízz se emberben, se kentaurban, mert sose tudhatod, hogy melyikük milyen. A külső alapján ezt nem tudod meghatározni. Attól viszont még ennem kell és bármennyire is nem okos döntés, de néha ki kell merészkednem a fák közül. A vadászat megy, ezzel nincs gond, és ismerem pontosan, hogy mely bogyók ehetőek és melyek nem. Persze az, ami ehető még nem biztos, hogy finom, de általában nem lehetsz válogatós, tehát eszem, amit találok. Ellenben a kellemes illat... ami a kis kunyhó felől száll... na annak tényleg nehéz ellenállni. Hús lehet, talán csirke, és talán leves, de nem biztos, viszont a fűszereket tökéletesen érezni. Hozhatnék el belőle egy keveset, mert többnyire esetemben ez a plusz nem adatik meg az ételek mellé.
Beleszippantok a levegőbe, még mindig a fák árnyékában állva, onnan lesve az épület felé. Nem látok mozgást, de az illat túlságosan hívogató. Friss cipót is érzek, talán az is most sül, talán csak pirítják, nem számít, nekem bármelyik megoldás tökéletes lenne. Megnyalom a számat, és nagyot nyelek. Tényleg nincs mozgás, így hát óvatosan lopódzom közelebb, hogy első körben belessek az ablakon, tényleg üres-e az épület. Odakint látok csak mozgást, távolabb, valami kis kert felől, de az nem számít. Ha bent az épület üres, akkor nem nagy kunszt besurranni, elhozni ami kell, aztán vissza a fák közé. Szerencse, hogy az ablak nyitva, gondolom senki se számít rá különösebben, hogy valaki ebből az irányból közelít, főleg nem olyan, akit érdekel a friss cipő és a sült illata.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Két világ között elveszhetsz félúton.
Felhasználó profiljának megtekintése
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 1349

TémanyitásTárgy: Hagrid kunyhója 2014-09-29, 11:15

Hagrid kunyhója

Jellegzetes alakú hegyes tetejű kis épület, amiben a volt vadőr Hagrid lakik. A házikó mögött már a Tiltott rengeteg magasodik, mellette pedig egy tökágyás húzódik meg. Az épület kő és fa együtteséből készült, egyszerű kis fakerítés veszi körbe.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk, visszatalálnak hozzánk,

ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Ajánlott tartalom
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Hagrid kunyhója

Hagrid kunyhója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics