Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

1999-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy a '98-99-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Igazgatói iroda
  Today at 16:13
Cody Armstrong

ϟ Hermione&Cormac
  Today at 16:07
Cormac McLaggen

A hónap posztolói
Nox Djarum

Megan Smith

Cody Armstrong

Luna Lovegood

Ivarn-vo Inor

Leticia Samuels

Jade Wilson

Grayson Paisley

Graves Matlock

Georgiana Findley

Statisztika

Összesen 575 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Sheree Parks

Jelenleg összesen 33311 hozzászólás olvasható. in 3112 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Darius & Anne - A Bál után

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Vendég
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Darius & Anne - A Bál után 2015-02-04, 00:14

a bál után a szükség szobájában

darius & anne

- Nem vagyok a drágád - javítom ki gyorsan, mielőtt még azt hinné, hogy ez így van. Nem tudom, hogy mi van köztünk, mert az biztos, hogy van valami, de amíg ere nem jövök rá, addig csak ne adjon nekem ilyen beceneveket. Alapból utálom, ha becéznek, ne tegyen rá erre még egy lapáttal...
Úgy teszek, mintha meg sem hallanám a mondandójának a második felét. Az én fejemben is megfordult, hogy úgy fog végződni az este, hogy együtt leszünk. Igazából, számítottam is rá, meg reméltem, mert nem mondanék újdonságot azzal, ha elárulom, hogy a parti eset óta nem tudom őt kiverni a fejemből. Arra gondoltam, hogy talán akkor, ha megadom az idióta fejemnek azt, amire vágyik, akkor talán lenyugszik és tudok másra is figyelni... Jó, oké tudom, hogy ez hülyeségnek hangzik, de lehet, hogy bejön, nem? Egy próbát megér, és ha ilyen téren nem is járok majd sikerrel, akkor is legalább egy ideig talán lenyugszik a fejem.
Tudom, hogy ezzel az egésszel be akarja indítani a fantáziám, de ha tudná, hogy erre valójában nem is lenne szükség... Na nem mondom, hogy nem tetszik, mert ennyire azért még egy srác sem figyelt oda rám, vagy foglalkozott velem, szóval kellemes érzéssel tölt el, hogy ő mégis. Ahelyett pedig, hogy inkább én is folytatnám a játékot, egyből elárulom neki, hogy mi az, ami érdekel. Tudni akarom, hogy mit forgat a fejében, mert azt hiszem olyan dolog is járhat a fejében, amivel talán képes lesz meglepni. Azonban alighogy befejezem a mondatot, ő újra megcsókol és lassan átölelem a nyakát, mit sem törődve már ezzel az egész táncolgatós helyzettel. Míg az ő keze lapockáimra vándorol, én a hajába túrok. Olyan dús haja van te jó ég, imádom!
Aztán hirtelen félbeszakítja a csókot, és mit művel? Normális? Tegyen már le! Utálom, ha ölben visznek, apu se csinált velem ilyent, mikor kicsi voltam.. Inkább fogta a kezem és megvárta, míg felszenvedem magam a lépcsőn, mint tétova kisgyerek, de sosem vitt fel az ölében. Még akkor sem, mikor elaludtam a nappaliban, mert mondtam, hogy inkább ébresszem fel. Sosem szerettem, ha valaki felkapott az ölébe, az olyan kiszolgáltatott helyzet... Lényegében a megjegyzését sem halom meg, annyira kiakaszt most az, hogy csak úgy random felkapott.
- Te meg mit csinálsz? Azonnal tegyél le! -
nézek rá dühösen, miközben megpöckölöm a mellkasát. - Nem törött el a lábam, hogy cipelni kelljen, tudok én menni magamtól is - duzzogok tovább. Lehet azt, hiszi, hogy az a bajom, hogy többen is felfigyeltek ránk most ettől a mozdulatától, de ez cseppet sem érdekel. Nem zavar, hogy mit gondolnak. Simán hihetik akár azt is, hogy kiment a bokám, bár erre az előbbi mondatommal azt hiszem rácáfoltam, de nem baj. Higgyenek, amit akarnak, de Darius tegyen le engem minél előbb. Oké, azt még eltűröm, hogy az ajtón kivigyen, de utána tuti elérem, hogy a saját lábamon állhassak. Kérdésére szerintem érthető a válasz. Kit érdekelne most a bál, ha jobb szórakozási lehetőség is van? Csak rakna már le... Megállásra kényszerítem nem sokkal az után, hogy kiértünk az ajtón.
- Azzal nincs bajom, csak ezzel -
mutatok a kezeire, hogy talán letehetne már. - Tudok én menni, nem kell cipelned - teszem még hozzá, mert hát pasiból van, simán meglehet, hogy nem érti az én női célzásomat, ahogy a kezeire mutattam az előbb. Ha az kell, akkor képes leszek vele most akár hosszabb vitába is bonyolódni, csak érjem el, hogy letegyen.

x notes x
✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down

Darius & Anne - A Bál után

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics

-
» Lily Anne Deveraux ~