Nem szabad kihagyni!

Az új küldetés
hamarosan kezdetét veszi
Kalandra jelentkezők
⊰ 1 - Játékos neve
⊰ 2 - Játékos neve
⊰ 3 - Játékos neve
⊰ 4 - Játékos neve
⊰ 5 - Játékos neve

ϟ Harry Potter - Days of future past ϟ

HomeHome  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Üdvözlet!

2000-et írunk, szeptemberben a Roxfort újra megnyitotta kapuit, hogy az 1999-2000-es tanévben is megállhassák a helyüket a diákok az iskolában. Voldemort már a múlté, lassan négy éve végleg megszűnt létezni. Megmaradt hívei bujkálnak, és az auroroknak hála egyre ritkábbak az ex-halálfalókról szóló hírek is. Úgy tűnik, hogy a varázslóvilágot jelenleg béke és nyugalom övezi, de vajon meddig? Légy részese te is az új kalandoknak!

Az oldal alapítása:
2014. október 2.
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Promóink

Kukkants be az általunk fenntartott két másik oldalra is, ha egy másik világra is kíváncsi vagy, amit szintén mi igazgatunk. :)

Legfrissebb

ϟ Jane&Bastien
  Yesterday at 18:35
Jane Willow West

ϟ Amy & Jack
  Yesterday at 18:32
Amy Graves
A hónap posztolói
Megan Smith

Bexley Wildfield

Petra von Rosemberg

Jade Wilson

Cody Armstrong

Luna Lovegood

Gina Accipiter

Corvus Flint

Shanna Griffin

Katherine Benedict

Statisztika

Összesen 606 regisztrált felhasználónk van.

Legújabb felhasználó: Christopher Graves

Jelenleg összesen 35228 hozzászólás olvasható. in 3255 subjects
Ki van itt?

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (77 fő) 2014-10-02, 18:29-kor volt itt.

Share|

Bestiatan tanterem (VII. emelet)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
SzerzőÜzenet
Lavender Brown
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 531

TémanyitásTárgy: Re: Bestiatan tanterem (VII. emelet) 2015-02-06, 07:45

Tanár úr& Lavender

*A reményeim, hogy ma mégis kilóghatok a birtok egyik lakatlan zugába vagy megpróbáljuk Gerarddal felfedezni a szükség szobájának a határait, egy csapásra szertefoszlik mikor kattan a zár. Pedig olyan sokáig csend volt az ajtó mögött, hogy már azon merengtem, kopogjak be még egyszer hangosabban, vagy hagyjam a fenébe az egészet. Erre most tessék. Nagyot sóhajtok mielőtt benyitnék, a fenébe is, mi mindent meg nem tesz egy diák azért, hogy ne kapjon rivallót az egész iskola előtt levélosztáskor. Clark professzor nem tanít engem, a felsősöket okítja, az egyetemistákat. Nem régóta van itt, úgyhogy nem is hallhattam róla jót, de legalább rosszat sem. Majd kiderül.*
-Khhmmm....Professzor úr! Szép napot! Lavender Brown vagyok, 6. évfolyam. Nos...izé.....tudom, hogy minket nem tanít, de arra gondoltam, hogy.....hhmmm.....ha esetleg lenne egy kis ideje, ha megtenné, hogy segít. Tudja nem igazán jövök ki ezekkel a bestiákkal és talán lenne néhány tippje, hogy mit tehetnék.
*Egész idő alatt egy helyben álltam és a talpamon hintáztam. Észre sem vettem. Csak néztem ki a fejemből és ha nem is ment egy szuszra elmondanom amit akartam, nem volt sok szünet a szavaim között. Csak ezután nézek körbe, de mikor a tanár úr megfordul, egyből a kezében lévő húsdarabra ugrik a figyelmem. A szemeim tócsányira kerekednek, az ajkaim elnyílnak.*
--Ááááóóóóóúúúúúccccsssss!.....Khhhmmmm, jó étvágyat professzor úr!

[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Rufus Clark
Reveal your secrets

Tanár

ϟ Kor : 47
ϟ Hozzászólások száma : 4

TémanyitásTárgy: Re: Bestiatan tanterem (VII. emelet) 2015-02-04, 18:13

*kopp-kopp*
Erre leszek figyelmes. Egész eddig unottan álltam a raktáramban, és jártam keltem az eddig idehozott lények között. Egyelőre nem sikerült túlontúl érdekes dolgokat hozatni, bár nem hiszem, hogy Dumbledore nagyon nagyon tett volna érte. Pár 3-as besoroloású lényen kívül, azonban jószerével, mindenfajta kis élősködő is megbújt a ketrecekben. Hogy így hívják a másik tanárt? Hagrid? Azt hiszem. Ez is annak a tuloknak köszönhető. Még, hogy nem tudja másutt tartani. Ejj. Hm.. mintha valamit elfelejtettem volna. áh tényleg kopogtak. Egy pálcaintés, és a zár kattant.
- Gyere be! - kiáltom ki, bár lehet nem volt valami barátságos hangsúly. Ha belép az illető megfordulás nélkül a kezemben egy disznóhússal állok az egyik ketrec előtt, bár a szög miatt a mögöttem álló személy, nem láthatta mi van bent.
- Miben segíthetek? - kérdezem, majd végül megfordulok.
Jöjjön aminek jönnie kell. Remélem valami csinoska tanárnő jött gratulálni az álláshoz... bár lassan már egy hete itt vagyok, szóval lehet mégsem.
Lavender Brown
Reveal your secrets

Griffendél

ϟ Kor : 19
ϟ Hozzászólások száma : 531

TémanyitásTárgy: Re: Bestiatan tanterem (VII. emelet) 2015-02-03, 21:30

Tanár úr& Lavender

*Anya. Néha kicsit túlbuzgó. Jobban érdeklik a jegyeim mint a fiú ügyeim, ami kicsit aggaszt. azért, hogy ne kapjak rivallót, kénytelen vagyok néhány tantárgyból javítani, ami azt jelenti, hogy több időt kell fordítanom a gyakorlásra mint a kiírt óramennyiség. Vagyis, a szabadidőm nagy részét korrepetálásra kell fordítanom, különben megkapom a piros szájú borítékot a vacsora kellős közepén. Szóval, két tárgy van ami igazán nem az erősségem. Az átváltoztatástan és a  Legendás lények gondozástan, vagyis Bestiatan. utóbbi jól megy….elméletben, de a gyakorlat….hát az katasztrofális. Engem nem szeretnek a bestiák, nem mintha ezért haragudnék rájuk, de anya….csak egy van és remekül bűvöli a leveleket. A két tárgyat két jelentős személyiség tanítja, mivel az egyiket már régebbóta ismerem, vele egyelőre nem is teszek próbát. McGalagony professzor közelébe sem akarok jutni, Rufus Clark azonban talán jófej, és ha sikerül meggyőznöm, akkor egy tantárgy kipipálva.
A mai délután tehát nem arról szól, hogy szabadon ellóghatok bárhova az iskola területén, hanem a könyveimmel és Gerard vigyorgó képével a fejemben, vért fogok izzadni. Még mindig a taláromban, a könyveimet magamhoz szorítva – legalább van mibe kapaszkodnom – lépek be a Bestiatan tanterembe. Diákok már nincsenek itt, a tanítás mára véget ért, csak én vagyok sültbolond. Átvágok a termen és elmerészkedek Clark professzor szobájáig. A kezem emelem és kopogok, abban reménykedem, hogy nincs bent, talán dolga van Roxmortsban, Dumledornál, a Tiltott Rengetegben megzabolázni a vadakat, bárkik is legyenek, akármi. De persze csak hiú ábránd, reményem egy szál se. Anya meg csak egy van.*

[You must be registered and logged in to see this image.]  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nem a barátság fakad az őszinteségből,
hanem az őszinteség a barátságból.

A hozzászólást Lavender Brown összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-02-06, 06:36-kor.
Luna Lovegood
Reveal your secrets

Hollóhát

ϟ Kor : 18
ϟ Hozzászólások száma : 1296

TémanyitásTárgy: Bestiatan tanterem (VII. emelet) 2015-02-01, 10:32

Bestiatan tanterem

Egy hatalmas terem, változó mennyiségű székkel, ám padok ritkábban vannak (az óra tartalmától függ). Az ablakok szinte mindig bevilágítják az egész termet, de egy pálcaintéssel el lehet őket sötétíteni. 2 bejárat van a terembe. 1 kétszárnyú ajtó, amelyen a diákok közlekedhetnek, illetve egy a tanári asztal mögötti, mely Rufus szobájába vezet.

írta Rufus Clark

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
A dolgok, amiket elvesztettünk,
visszatalálnak hozzánk, ha nem is mindig úgy, ahogy gondoljuk.
Felhasználó profiljának megtekintése http://xmen-firstclass.forumphpbb.com/
Sponsored content
Reveal your secrets

TémanyitásTárgy: Re: Bestiatan tanterem (VII. emelet)

Bestiatan tanterem (VII. emelet)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

+

Similar topics

-
» Négy emelet boldogság